Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ERYTRODERMIA
Wysłane przez: Tadeusz (---.swidnica.mm.pl)
Data: 20 sty 2014 - 20:04:21

Nurtuje mnie bardzo wazne pytanie, mianowicie czy ktos z was wyleczył sie kiedykolwiek z erytrodermi łuszczycowej ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ERYTRODERMIA
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 sty 2014 - 20:31:41

U mnie każdy wysiew, jeżeli odpowiednio szybko nie zareaguję (tabletki) kończy się erytrodermią. Było już bardzo źle, całe ciało czerwone, w łuskach, z gorączką, z krostami. Wiele pobytów w szpitalu. Sanndimunn (cyklosporyna) raz pomogła, drugi raz w połączeniu z lekami przeciwzapalnymi(na stawy) wywołała problemy z nerkami. Methotrexat nie działał. Fumaderm nie działał. Neotigason działa i póki co, pomaga :/ Przy erytrodermii smaruję całe ciało tylko kremami z hydrocotizonem. Jest to najcięższa postać ł., ale można podleczyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ERYTRODERMIA
Wysłane przez: Tadeusz (---.swidnica.mm.pl)
Data: 21 sty 2014 - 12:46:26

A wiadomo co u Ciebie wywołało taka erytrodermie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ERYTRODERMIA
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 sty 2014 - 22:56:21

Nie. Zaczęłam chorować w wieku 22 lat. Od razu każdy wysiew kończył się silną erytrodermią, nie wiadomo czemu. Przeleżałam sporo czasu w szpitalach bo nie szło nad tym zapanować. Teraz trochę lat minęło i wysiewy są trochę słabsze. A może moja psychika jest mocniejsza.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.