Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5
nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mike germany (---.dip.t-dialin.net)
Data: 23 pa� 2009 - 22:36:39

nowy krem w polowie listopada w niemczech oczekiwany od dwudziestu lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Greg (---.range86-164.btcentralplus.com)
Data: 24 pa� 2009 - 00:20:16

jakies blizsze informacje?nazwa kremu albo cos?to za duzo nie mowi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 24 pa� 2009 - 16:31:51

No tak Greg, bo my luszczyki to wrozki jestesmy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mike germany (---.dip.t-dialin.net)
Data: 24 pa� 2009 - 16:39:14

Krem bedzie nosil prawdopodobnie nazwe REGIVIDERM jest to vitamina b12 z olejkiem avokado.Niemiecka prasa i media nazwala sprawe skandalem poniewaz ten krem mugl byc na rynku juz dwadziescia lat temu,tylko ze zadna firma farmaceltyczna niechciala go produkowac, za malo by nanim zarobili .lepiej sprzedowac dalej swoja chemie ktora tak naprawde nikomu nie pomaga ale zarabia sie na niej miliardy.W niemieckiej tv byl ostatnio program na ten temat pokazywali jak pozytywnie ten krem dziala na luszczyce i neurodimitis. Znalazla sie nareszcie szwajcarska firma ktura bedzie ten krem produkowac ma on byc w aptekach od polowy listopada .Ja sam mam luszczyce od 25 lat zaras jak sie to pokaze w aptece to kupuje i probuje. Bede informowal o efektach .Przepraszam za gramatyke ale dawno nie pisalem po Polsku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: karwan (---.netblok.pl)
Data: 24 pa� 2009 - 17:19:56

ciekawe czy będzie dostępny w Polsce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 24 pa� 2009 - 17:22:13

To daj prosze znac jak sie dokladnie nazywa (jak go kupisz) to tez sie skusze smiling smiley podejrzewam ze nie bedzie trzeba recepty smiling smiley

a gdzie i kiedy ten program widziales? pamietasz moze jeszcze?

pozdrawiam

ps: neurodermitis to w przetlumaczeniu atopowe zapalenie skory smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mike germany (---.dip.t-dialin.net)
Data: 24 pa� 2009 - 18:12:21

Martynka nie byl to program tylko film dokumentalny .jezeli rozumiesz po niemiecku to podaj w internecie HEILUNG UNERWÜNSCHT ,znaczy to mniej wiecej wyzdrowienie niezyczone. a puzniej wejdz na ARD MEDIATHEK REPORTAGE.tam jest tem film . przyjemnego ogladania .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: czarna (79.97.150.---)
Data: 24 pa� 2009 - 18:38:43

szkoda ze po Niemiecku,niestety ja nie znam.Mike pamietaj o Nas,jak bedziesz stosowal ten krem ,to daj znac o efektach.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mike germany (---.dip.t-dialin.net)
Data: 24 pa� 2009 - 18:51:35

jak juz bede mial ten krem to dam wam znac . on ponoc niema zadnych dzialan ubocznych,i jest calkiem prosty do zrobienia . pozdrowienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 24 pa� 2009 - 21:40:20

Kilka dni temu w innym wątku napisałam o piciu mleka z bananem i awokado i o tym, że z paznokcia schodzi mi nagle łuszczyca. Może coś w tym jest. AWOKADO???
Do kupienia w każdym markecie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mixer (---.dip.t-dialin.net)
Data: 25 pa� 2009 - 01:55:56

Czesc,właśnie zamówiłem ten specyfik w aptece ( Monachium) , zapłaciłem 28 eur za 100ml, sprzedawczyni powiedziała że napewno będą to mieli w połowie listopada. Mam tylko nadzieję że zadziała. Napisze zaraz jak go zastosuje.
Podaje kilka linków na ten temat,niestety po niemiecku. Pozdrawiam Mixer

http://www.psoriasis-netz.de/themen/produk...regividerm.html
http://www.regividerm.de/aktuelles.html
http://content.karger.com/ProdukteDB/produ...roduktNr=224164

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: janusz (---.mazol.com)
Data: 25 pa� 2009 - 16:26:59

witam, podaje skald tej maści:


0,07 Gramm Vitamin B12

46 Gramm Avocadoöl (olej z awokado)

45,42 Gramm Wasser (woda)

8 Gramm TEGO? Care PS (emulgator)

0,26 Gramm Kaliumsorbat (E 202, C6H7KO2 - kwas sorbowy, sól potasowa)

0,25 Gramm Zitronensäure (kwas cytrynowy)

ciekawe, czy lekarz wypisalby recepte na taka masc robiona w aptece no i czy aptekarze byliby w stanie cos takiego stworzyc. co o tym sadzicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 25 pa� 2009 - 17:38:34

super krem no tak tylko skladniki ktore podał janusz to nic nadzwyczajnego wiele ludzików juz stosowalo podobne preparaty np avocado witamine b12 nie widze w tym nic specjalnego niestety a janusz skad masz sklad i czy jest dokladny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: janusz (---.mazol.com)
Data: 25 pa� 2009 - 18:11:21

sklad jest ze strony:

http://www.atopowe-zapalenie.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=5383

rzeczywiscie wydaje sie to tylko zaj....ym chwytem reklamowym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 25 pa� 2009 - 18:25:52

no tak patrzac po skladnikach to nie za bardzo tez mi sie wydaje ze to ladna reklama tak wyczekiwany od 20 lat a skaldniki dawno uzywane i dziala jak balsamy natluszczajace to tak jak z melkfeetem niestety kto poczytal kupil wyprobował to wie o co chodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: janusz (---.mazol.com)
Data: 25 pa� 2009 - 18:48:20

Znalezione w sieci....

Przed dwudziestoma laty towarzyszka życia doktora Karstena Klingelhöfera, wtedy studenta medycyny, cierpiała na zaawansowaną łuszczyce. Aby jej ulżyć, po wielu próbach wynalazł w raz ze swoim kolega Thomasem Heinem środek na bazie witaminy B i oleju z avocado. O dziwo maść okazała się zadziwiająco skuteczna i bez działań ubocznych, została zatem opatentowana jako lek na łuszczycę i atopowe zapalenie skory.Koszty wytwarzania preparatu tez były niewielkie. Pojawiła się wiec nadzieja dla milionów chorych. Niestety nikt nie chciał się podjąć produkcji i dystrybucji specyfiku. Patent odkupił kolega doktora Rüdiger Weiss i próbował latami bezskutecznie wprowadzić lek na rynek. Dopiero po zainteresowaniu sprawą mediów firma Mavena Health Care rozpoczęła produkcje i w listopadzie maść ma trafić do niemieckich aptek.

http://www.focus.de/kultur/kino_tv/focus-fernsehclub/heilung-unerwuenscht-pharmaindustrie-mit-vitamin-b_aid_445502.html

Kto cierpi na łuszczycę lub atopie wie, jak uciążliwe są to choroby. Ja miałam masę szczęścia, po próbach leczenia kortyzolem trafiłam na starego lekarza, który był więźniem obozu na Majdanku i obserwował zadziwiającą poprawę stanu chorych z rożnymi dermatozami, w tym łuszczycy. Wyciagnal z tego wnioski i swoich pacjentów leczył po prostu odpowiednią dietą. Przez rok stosowałam się do jego zaleceń i ciężka postać łuszczycy minęła bez śladu. Do tej pory muszę ograniczać spożycie tłuszczów zwierzęcych, ale nie stanowi to żadnego problemu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: janusz (---.mazol.com)
Data: 25 pa� 2009 - 18:52:10

oczywiscie caly post jest przytoczony smiling smiley

ps. a tak na marginesie to zrobienie takiego "specyfiku" z tych skladnikow, ktore podalem wydaje sie dosyc latwe, wiec nie wiem dlaczego byly takie probl;emy z rozpoczeciem produkcji. myslicie, ze jak bym dal dermatologowi ten sklad, to jak by go spisal na recepte, to czy w aptece sa w stanie to zrobic??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 25 pa� 2009 - 20:11:27

Ojej 28 euro za troche masci, moze zaczne wcierac w siebie awokado smiling smiley wyjdzie taniej smiling smiley pojde do lekarza po probke smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mala (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 26 pa� 2009 - 12:43:11

ten preparat jest opatentowany- nie sadze, ze podany sklad jest "prawdziwy". to smutne, ze ci co w zasadzie powinni pomagac sa bardziej zainteresowani "wlasna kasa" jak wyleczeniem chorego.no tak- wyleczony chory nie jest potencjalnym chronicznie chorym, krory systematycznie zostawia pieniadze u lekarza i w aptece.na ludzkim cierpienia da sie dobrze zarobic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nowy krem w niemczech
Wysłane przez: mariusz (---.dolsat.pl)
Data: 01 lis 2009 - 23:09:01

CZESC PRACUJE W NIEMCZECH I SPORO DOBREGO SLYSZALEM O TYM KREMIE PARE OSOB STOSOWALO I REWELACJA NA RYNEK NIEMIECKI WCHODZI OD 15 LISTOPADA PO OK 35 EURO U NAS POTRWA TO DLUZEJ.... ALE WARTO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345-->
Bieżąca strona: 1 z 5



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.