Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: smuteczek24 (---.netcontrol.pl)
Data: 03 maj 2007 - 21:33:53

Mam pytanie odnosnie tej pomadysmiling smiley czy ktos z was to stosował dostałam to dziś z francji na 100% ine jest to steryd.Czy ktos to stosowal a jesli tak to jakie byly skutki???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2007 - 08:41:13

Daivonex ,jest to maść z witaminą D3 i nie ma w niej sterydu.Dostępna jest w aptekach na receptę ,kosztuje koło 60 zł.Polski i tańszy odpowiednik tej maści to sorel.Trochę było już na ten temat ,więc można sobie poszukać i poczytać.Mi osobiście słabo pomaga,trochę przygasza ale plamy wraz są.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2007 - 23:14:50

dla mnie bomba daivonex zawsze mi pomaga fakt jest drogi ale pomaga najpierw wszystko wypalilam cygnolina a nastepnie zaleczalam daivoneksem od wrzesnia nie mam zmian dlatego tzrymam kciuki i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Agnieszka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 14 maj 2007 - 12:28:21

Ja stosowałam!Po 5 miesiącach pobyłam się ł. z głowy.Co do maści.Mnie nie pomogła,bo pochod. wit.D3 (sorel,daivonev) sa na łuszczycę zwykłą.Na krostkową nie ma zaleceń producenta.Ale płyn na głowę cud!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2007 - 15:50:13

Daivonex to przeciez steryd...!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Agnieszka (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 14 maj 2007 - 21:50:57

Daivonex (o wiele tańszy jest SOREL) to drogi Hektorze pochodna witaminy d3.Jak nie wiesz,to nie wprowadzaj innych w błąd.Zanim napiszesz - sprawdź!Od czego w końcu są wyszukiwarki???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:24:40

Droga Agnieszko wiem ze to steryd bo lekarz przepisal mi to i szukalem cos na temat tego leku i dowiedzialem sie ze jest to masc sterydowa...pozatym po posmarowaniu sie mialem efekty takie jak po posmarowaniu sterydem,wiec nie pisz prosze ze wprowadzam kogos w błąd bo wiem co to za lek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: Hektor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:31:19

Pomylka.Bardzo przepraszam za pomylke ale chodzilo mi o Daivobet a nie o Daivonex winking smiley jeszcze raz przepraszam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2007 - 15:34:58

Sorry,że się wtrącam ale Daivonex nie jest sterydem,steryd zawiera podobna maść o nazwie daivobet.Daivobet, o ile pamiętam to mieszanina sterydu i pochodnej D3.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Daivobet
Wysłane przez: hanka293 (---.awacom.net)
Data: 19 lut 2014 - 08:46:05

Kochani maść Daivobet jest sterydem tylko w mniejszych ilościach.Ja stosuję ją jak tylko mi coś wyskoczy na skórze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivonex czy ktos to stosował??
Wysłane przez: mysia1lo (79.97.143.---)
Data: 04 mar 2014 - 08:08:07

Witam, posiadam daivonex masc 30gram-30zl oraz daivonex krem 100gram-80zl plus wysylka kontakt [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.