Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 06 mar 2014 - 22:55:52

Proszę właścicieli portalu o zmianę, wściec sie czasem można! Wrrrr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 07 mar 2014 - 06:11:57

Ciekawi mnie o jaką zmianę Ci chodzi i czego się tak nie da odczytać? Mógłbyś sprecyzować?
ps. oczywiście nie do mnie kierujesz swój wniosek, bo ja nie jestem właścicielem grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:32:17

By opublikować post trzeba przepisać litery z ramki. Teraz o dziwo mam liczby i sa bardzo wyraźne smiling smiley ale kiedy sa litery sa często zbyt niewyraźne, by je poprawnie przepisać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:39:31

To odświeżaj aż będziesz mógł przeczytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:56:19

Dzięki, świetna rada! tongue sticking out smiley

Jeśli można cos zmienić to o to proszę, jeśli nie, trudno. Ale próbować warto, postęp sie na tym opiera winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 mar 2014 - 13:24:00

Wiesz BBC, według mnie lepiej się troszkę pomęczyć (a bądź co bądź nie jest to aż tak skomplikowane), niż widzieć tu każdego dnia kilkadziesiąt spamów. A ta zmiana chyba coś wniosła, bo ich tu nie widać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 09 mar 2014 - 13:02:11

Tak... Ale i prośba o zmianę ANTYSPAMu przyniosła efekt, bo teraz są liczby smiling smiley dziękuję bardzo! smiling smiley pozdrawiam, bez odbioru! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.