Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 03 wrz 2014 - 10:58:07

Czytam, że"..... Wokalista Ich Troje przyznał, że za emeryturę (ponoć ma otrzymywać 169 zł miesięcznie) nie będzie w stanie sfinansować leczenia przewlekłej choroby, jaką jest łuszczyca.

"Teraz za jeden zastrzyk na łuszczycę, na którą choruję, trzeba zapłacić 14 tysięcy zł"


Czytaj więcej na http://muzyka.interia.pl/plotki/news/michal-wisniewski-i-jego-kolejna-choroba,2044969,2370#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=13582&iwa_block=entertainment?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Panie Michale chyba Pan przesadził, albo leczy Pan sie u tego no tam z Australii, bo on też ceny swoich wynalazków ma astronomiczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: michael (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 wrz 2014 - 14:32:41

NFZ refunduje chorym leczenie biologiczne (jeśli o tym mowa), kiedy spełnia się kryteria kliniczne w tym względzie (łuszczyca umiarkowana i ciężka)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 27 wrz 2014 - 23:50:07

Współczuję panu Michałowi,
próbowałem oferować mu swoje usługi skuteczną maścią zej-a, lecz nie umiem dotrzeć do niego z informacją że podejmę się skutecznego leczenia całkowicie gratisowo.
Osoba znana w Polsce i nie tylko jaką jest Pan Michał, możliwe że w zamian za wyleczenie pomógłby rozpropagować skuteczność działania na leczenie łuszczycy, maści i żelu zej-a.
Profesorowie, doktorzy, lekarze, kliniki dermatologiczne nie są w ogóle zainteresowane współpracą w kierunku skutecznego leczenia nie tylko łuszczycy.
Wszyscy będąc pod presją swoich chlebodawców, koncernów produkujących nieskuteczne leki ale z atestami i zgodnie z istniejącym prawem trują nas np. sterydami.
Ewentualna konkurencja przez polityczne ustawy kolesi za odpowiednią łapówę, jest skutecznie zablokowana na 14 lat przymusowych badań, oczywiście za ogromną kasę i jeżeli po tych 14-u latach nikt nie zgłosi sprzeciwu.
Dziwne by było żeby producenci w takim ustroju produkowali skuteczne leki gdy nie mają konkurencji, wyleczyli by chorych a sami musieli by zbankrutować.
Chwała demokracji!!!! Kolesie mają się dobrze i niema komu w mordę dać!
Przypominam kontakt do mojego bloga: http://plamisty.blogspot.com/
oraz tel. 661 336 858
Pozdrawiam Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: K.P (---.gtnet.net.pl)
Data: 28 wrz 2014 - 13:46:36

Panie Z.E.J
Nie wchodziłam w drogę i nie starałam się szkodzić i polemizować. Ale ile tych po opierdułek Pan tu jeszcze tu napisze?


Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Współczuję panu Michałowi,
> próbowałem oferować mu swoje usługi skuteczną
> maścią zej-a, lecz nie umiem dotrzeć do niego z
> informacją że podejmę się skutecznego leczenia
> całkowicie gratisowo.
> Osoba znana w Polsce i nie tylko jaką jest Pan
> Michał, możliwe że w zamian za wyleczenie
> pomógłby rozpropagować skuteczność działania
> na leczenie łuszczycy, maści i żelu zej-a.

PAŃSKA FILOZOFIA I TYLE.PRZYJEŁAM DO WIADOMOŚCI. PO PROSTU PAN MICHAŁ UFA WSPÓŁCZESNEJ MEDYCYNIE I LEKARZOM.


> Profesorowie, doktorzy, lekarze, kliniki
> dermatologiczne nie są w ogóle zainteresowane
> współpracą w kierunku skutecznego leczenia nie
> tylko łuszczycy.

NA PODSTAWIE CZEGO TAKI OSĄD PAN WYDAJE.MOŻE PAN NAWIJAĆ NA LEKARZY, BO ZADEN TU NIE ZAGLADA? CZY TO ELEGANCKO, CZY ETYCZNIE? TAK POZA PLECAMI. WSTYDU WACPAN OSZCZEDŹ.
NA MARGINESIE SŁYSZAŁ PAN O LEKACH BIOLOGICZNYCH. UWAŻA PAN, ŻE POWSTAŁY ONE NA WSKUTEK BRAKU ZAINTERESOWANIA TĄ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ? POZIOM MEDYCYNY NIEUSTANNIE ROSNIE. DO XIX WIEKU POPULACJA LUDZKA LICZYŁA 1 MLD I TĄ CYFRĘ OSIĄGNEŁA PRZEZ OKOŁO 12 TYS LAT. W CIĄGU STU LAT MIMO CHEMII W ŻYWNOŚCIU LUDNOŚĆ SIĘGNĘŁĄ PONAD 6 MLD LAT A DŁUGOŚĆ ŻYCIA WYDŁUŻYŁĄ SIĘ Z 50 DO PONAD 70 LAT. TO WSZYSTKO ZAWDZIĘCZAMY DOKTOROM I MEDYCYNIE. A PAN PISZE TAKIE DURNOTY.


> Wszyscy będąc pod presją swoich chlebodawców,
> koncernów produkujących nieskuteczne leki ale z
> atestami i zgodnie z istniejącym prawem trują
> nas np. sterydami.

A JAKĄ GWARANCJĘ PAN DAJE, ŻE NIE TRUJE SWOIMI PREPERATAMI, DLACZEGO PAN UKRYWA SKŁADNIKI. TO RACZEJ PAN JEST TYM GARGAMELEM STWARZAJĄCYM POTĘZNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA POTENCJALNYCH SWOICH KLIENTÓW. NA JAKIEJ PODSTAWIE PAN TWIERDZI, ŻE PANSKIE ZIÓLKA NIE SĄ NP. KARCOGENNE? JAK PAN KRYTYKUJE DERMATOLOGÓW TO JEST WSZYSTKO OK. JAK TU PO PANU KTOS SIĘ PRZEJEDZIE TO LARUM DO BOGA, ZE SIE PANU KRZYWDA DZIEJE. PAN JEST NAPRAWDĘ NIECIEKAWYM CZŁOWIEKIEM, NAPISZĘ WIĘCEJ OSOBOWOŚĆ PANSKA WSKAZUJE, ŻE PAN JESTEŚ DESPOTYCZNYM TYPEM.
> Ewentualna konkurencja przez polityczne ustawy
> kolesi za odpowiednią łapówę, jest skutecznie
> zablokowana na 14 lat przymusowych badań,
> oczywiście za ogromną kasę i jeżeli po tych
> 14-u latach nikt nie zgłosi sprzeciwu.
> Dziwne by było żeby producenci w takim ustroju
> produkowali skuteczne leki gdy nie mają
> konkurencji, wyleczyli by chorych a sami musieli
> by zbankrutować.
> Chwała demokracji!!!! Kolesie mają się dobrze i
> niema komu w mordę dać!
PROSZĘ O DOWODY NA POWYŻSZE, BO TO TYLKO DEMAGOGIA.
I ZACZĄĆ PROPONUJĘ OD SIEBIE, JAK NIE MA NIC DO UKRYCIA, NAJLEPIEJ OD SKŁADU, DALEJ JAKĄ GWARANCJA JEST ZE TAM NIE MA STERYDU. DALEJ JEŚLI KTOŚ JEST ALERGICZNY I NA SKUTEK PANSKIEGO LEKU SIĘ ONA SPOTĘGUJE, NIECH PAN MA SWIADOMOŚĆ ZE DZIAŁA PAN BEZPRAWNIE I SKUTKI MOGĄ BYĆ PRAWNE. TAKIE SĄ REALIA, W ZADNYM PRZYPADKU STRASZENIE.

> Przypominam kontakt do mojego bloga:
> http://plamisty.blogspot.com/
> oraz tel. 661 336 858
> Pozdrawiam Z.E.J.
NA ZAKONCZENIE.
PISAŁ PAN ZE LUSZCZYCA JEST CHOROBĄ ZAKAŻNĄ. ROZUMIEM, ZE STWIERDZIŁ PAN TO NA ILU PRZYPADKACH?, I ŻE UOGÓLNIŁ NA CAŁĄ POPULACJĘ ŁUSZCZYKÓW.
PAN DLA MNIE JESTEŚ NIEPOWAŻNYM CZLOWIEKIEM, ZALICZAM DO EKIPY TZW. STANU SZAMANÓW. PAN PRZEZ TAKIE POSTAWIENIE SPRAWY JEST WROGIEM ŁUSZCZYKÓW, PRAWA I MEDYCYNY JAKO TAKIEJ.JAK NAJDALEJ OD TAKICH LUDZI, KTÓRZY NIBY LECZĄ I BIORĄ SIĘ ZA POLITYKĘ RÓWNIEŻ. A-FE, A-KYŻ DIABLE.
KAZKA PONCZOSZANKA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 03 pa� 2014 - 23:58:24

Witam pani Kazko,
nie chciałbym być złośliwy, ale po Pani wyplutym jadzie mogę sądzić że faktycznie ma pani głęboko zaawansowaną łuszczycę i faktycznie z nieuleczalną odmianą.
Śmiem twierdzić nawet że jest to nowa odmiana, która drąży umysł bo tyle jadu w Pani postach że nie przebije już Pani nawet "szater".
Uważam że za darmo tego nie robicie, wasi mocodawcy producenci tzw. kosmetyków muszą was bardzo doceniać i podrzucają od czasu do czasu reklamówkę świństw kosmetycznych psując wasze człowieczeństwo.
Osobiście byłem świadkiem, kiedy wysłannik koncernu rzucił Wam reklamówkę tych świństw, widziałem Wasze sztucznie szczęśliwe miny, teraz naganiacie do zakupu tych świństw ludzi bardzo cierpiących i zdesperowanych.
Jeżeli to jest Wasz jedyny zarobek i z tego się utrzymujecie to zastanówcie się czy łuszczyca zjadła już Wasze sumienie i czy oprócz łuszczycy jest Wam z tym do twarzy.
A-fe i A-kysz!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 04 pa� 2014 - 15:16:42

"Witam pani Kazko,
nie chciałbym być złośliwy"..............hahaha dobre. Jakbyś Z.E.J. nie chciałbyć złośliwy, to całej reszty byś już nie dopisał.

A poza tym KAZKA PONCZOSZANKA odniosła się do wielu z Twoich zdań, a Ty nie odniosłeś się do żadnego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: malgos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 pa� 2014 - 23:17:41

Panie Z.E.J
To są ceny pańskich maści.

Zastosowanie przy łuszczycy:
Pojemniki 30 ml = 99,00 zł,
50 ml = 165,00 zł,
100 ml = 299,00
Ceny kosmiczne. Pisze Pan na forach, że miał łuszczycę to powinien doskonale wiedzieć jakie jest podejście biedronek do nieznanych nowości,a takie kwoty maści nie są zachęcające i jeszcze nie wiadomo czy wogóle pomogą. Może warto byłoby pomyśleć by zejść z ceną mocno w dół i wtedy będzie więcej chętnych, a jak faktycznie pomogą to jeden drugiemu poleci no i biznes się będzie kręcił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: K.P (---.gtnet.net.pl)
Data: 05 pa� 2014 - 13:44:55

Panie Z.E.J.

1.UŚCIŚLAJąC
- dermatologów, lekarzy Pan traktujesz jak wrogów,
- twierdzisz, że medycyna jest hamulcem rozwoju ludzkości,
-prawem stosowanym w Polsce gardzisz,
- Waćpana słownictwo w stosunku do oponentów pozostawiam do oceny czytających,
-łuszczycę uznajesz jako chorobę zakażną i uleczalną,

2.FAKTY:

-Przed Panem zamkięte są fora łuszczycowe(pomijam to ze względu na specyfikę moderacji)
-Zadno stowarzyszenie łuszczycowe nie wydało pozytywnej rekomendacji Pańskiego specyfiku.
-Osoby na które się powołujsz są anonimowe, nieznane, tak jak tu jednodniowi animatorzy handlowi.
-Każdy dermatolog w Polsce stwierdzi jedno, nawet jak "leczysz" się u szarlatana, to musisz wiedzieć czym cię on pędzluje. Jest to elementarny wymóg prawny, etyczny, medyczny, który zresztą Waćpan podważasz.
A-kysz diable rogaty.


WNIOSkI:

Pan jest chorym człowiekiem wymagającymm kompleksowego leczenia.
Pańska wiarygodność oscyluje wokół zera może być to Millera.
Przed Panem zamkięte są stowarzyszenia,fora łuszczycowe(pomijam to, ze względu na specyfikę moderacji) a które są wiarygodnymi żródłami poznawania wiedzy i leczenia łuszczycy.
k.p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 11:27:42

K.P - pełna zgodność. Dziękuję za ten Twój merytoryczny głos rozsadku.

Jak my w sensie chorzy, możemy tolerować na swoich forach, takie teksty w sensie łuszczyca zaraża i jest zagrożeniem dla otoczajacych nas ludzi?

To już nie głupota, to jest po prostu obrażanie nas.
Mój pełen ignor w stronę p. Z.E.J. Wstyd mi za pana sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 14:19:19

Miałem się tu nie wypowiadać,bo widać że niektórzy odreagowują tu jakieś swoje stresy i niepowodzenia.
Może zamiast tak krytykować wszystko w czambuł,sami spróbujecie i po miesiącu do dwóch możecie się wypowiadać.Pan Zdzisław dał taką możliwość,i ja z niej skorzystałem, za darmo.W dowód wdzięczności opisuję efekty działania jego specyfików na tym forum.Po pierwszych smarowaniach byłem wściekły że dałem się naciągnąć jakiemuś znachorowi a żona już chciała podawać tego pana do sądu.Po przemyśleniu (facet podał swój adres,sam też kontaktuje się telefonicznie) i po rozmowie, gdzie przekonał mnie że dalej będzie tylko lżej,postanowiłem jeszcze trochę w tajemnicy przed żoną to pociągnąć.Udałem nawet że wyrzucam maść do śmieci.Okazało się że po około tygodniu zaczęła się sukcesywna poprawa.Jeszcze nie wiem czy stan mojej "ł" jaki jest teraz utrzyma się dłużej.Byłbym zadowolony gdyby tak się stało,a może zniknie całkowicie.Smaruję dopiero miesiąc a p.Zdzisław przewiduje leczenie na trzy miesiące.
Ja zanim skrytykuję jestem jak niewierny Tomasz - muszę dotknąć.
I po co ten JAD,krytykujcie merytorycznie bazując na własnym najlepiej doświadczeniu.Nigdy nie wierzcie autorytetom bo cofniemy się do średniowiecza.Miejcie swój rozum,a nie klakierski.Tylko ci co poszukują nowych dróg tworzą postęp.Gdyby Pan Zdzisław był takim klakierem to pewnie nadal bym wyglądał jak ta japonka w googlach.Rozumiem ostrożność i rozwagę,ale nieraz trzeba ryzykować i skoczyć na głęboką wodę.Zwłaszcza jak się było tak zdesperowanym jak ja.I NIE ŻAŁUJĘ.
To tyle w tym temacie, nie obchodzi mnie czy ktoś mi wierzy czy nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: dermosynek (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 14:32:14

1. jeśli uleczlana, to już na pewno nie maściami (wnikają i dobudowaują uszkodzone DNA?).
2. Co na rozległe i erytrodermiczne zmiany, jakie ma zdecydowana mniejszośc chorych?
3. co znaczy, że coś "leczy"? że skutkuje remisją, czy faktycznym wyleczeniem, po którym terapii powtarzać nie trzeba? Kojelny raz już pewnie dochodzi do niepotrzebnych nieporozumień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 15:26:09

Nie mogę wypowiadać się o wpływie tych specyfików na jaką kolwiek odmianę "ł"oprócz swojej.A z efektów tej terapi jestem zadowolony.Czy doprowadzi ona do całkowitego wyleczenia czy tylko do remisji, czas pokaże.Kończą mi się już te darmowe specyfiki i nie wiem czy będzie mnie stać na nowe, bo faktycznie dla mnie cena jest zaporowa.

PS.Wysokość ceny to rzecz względna,dla mnie to dużo ale inni na specyfiki wydają o wiele większe sumy, z miernym skutkiem.A ten specyfik jest wart swojej ceny.A że nie wszystkich stać na niego to trudno.Przecież w aptece też ludzie nie wykupują wszystkich leków bo za drogie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 06 pa� 2014 - 21:59:08

Po pierwsze -Janek piszesz nie merytorycznie,
Po drugie - dlatego przebieg Twojej przygody z mazidłami ZEJA , a forma i treść WYPOWIEDZI TEGO KLAWNA - TO DWIE RÓŻNE SPRAWY. Nie będzie mi tu Gargamel ublizał, a Klakierowi dziękuję. Proponuję lepiej pilnuj swojego ogródka, albo pisz merytorycznie.
A tak to wygląda, jakby tatuś kazał synkowi napisać gloryfikujący pościć wspierający szamana na tym forum
Pozdrawiam
kazka ponczoszanka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 13:44:02

Pozwolisz K.P że pozostawię twoją wypowiedź bez komentarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 14:41:23

janek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Pozwolisz K.P że pozostawię twoją wypowiedź
> bez komentarza.

Bardzo dobrze Jasiu, bardzo dobrze Jasienku. Masz swój ogródek więc go pielęgnuj.

WIDZISZ,
Bo mam prawo ustosunkować się do wypowiedzi ZEJA
na temat łuszczycy, swiata, medycyny i dermatologów zwłaszcza, że jego wypowiedzi przypominają mi jako zywo stosunek Talibów do wyzwań cywilizacyjnych XXI wieku.

Ten sam poziom, ta sama retoryka, nienawiść do świata nauki, lekarzy i w konsekwencji oznanajmienie mi, że jestem trędowatą. Tak to przyjmuję. Bo jestem nosicielką zarazy.
TAKA RETORYKA ZEJA JASIOWI NIE PRZESZKADZA. MOJA GO BARDZO BODZIE!

Jasiu, a skąd jesteś? może z Poznania?, z IP tak wynika. Widzisz w kazdym mieście wojewódzkim jest Stowarzyszenie Łuszczyków, może podzielisz się wspaniałą nowiną w stowarzyszeniu z nami łuszczykami na temat wiadomy. Bo widzisz, Jakoś(wybacz) Twoją gwiazdkę tu nie mogę usystematyzować, Chyba ona wypłynęła tu wraz gargamelowym pitoleniem.
Myslę, ze Twoje przemyslenia w konfrontacji z nami na żywo w Stowarzyszeniu byłyby naprawdę frapującym doznaniem
Pozdrawiam Jasia cieplutko
k.p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 16:04:36

O doskonale! jak każdego roku tak i w zblizającym sie 2015 w lutym odbedzie sie WIELKI DOROCZNY ZLOT LUDZI CHORYCH NA ŁUSZCZYCE-bedą tam chorzy z całego kraju,chetnie spotkamy sie z Jankiem,wysłuchamy jego opowiesci na żywo,pochwalimy rezultaty,porównamy jak wyglądał przed leczeniem super mascia a jak wygląda na dzień dzisiejszy.
Zreszta zapraszamy wszystkch chetnych,chcacych spotkac sie z nami aby naocznie udowodnić jakże to wspaniale dział cud masc!.

gdy ustalony zostanie termin,wpadne przypomniec i ponowic zaproszenie,chociaż juz dziś serdecznie cię Janku zapraszamy grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 16:06:38

Oczywiscie owe spotkanko jest w Poznaniu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 17:39:00

Widzę że gdyby niektórzy przypadkiem się wyleczyli straciliby sens życia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 18:19:19

janek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widzę że gdyby niektórzy przypadkiem się
> wyleczyli straciliby sens życia.

Panie ZEJ, a co Pan ma nam do zaproponowania? Jasia - tajniaczka? gwiazdkę,która tu z Panem przybyła.

Przecież lepszej reklamy Panie ZEJ jak spotkanie z łuszczykami w oko-oko to nie ma, chyba, że Garamel ma coś na sumieniu i coś tu kombinuje z Jaskiem.
Oj,pociesz się, że nie takie numery tu nam serwowano.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 19:27:00

Planuje być na tym spotkanku ja
czy mi mazidełka pomogą czy nie przybędę smiling smiley
wiele osób mnie zna że jestem realna a nie tylko wirtualna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.