Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2006 - 19:53:12

Reklamy w TV na temat leczniczych właściwości kąpieli ozonowych brzmią zachęcająco. Czy ktos to już stosował? Prosze o informację. Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Klaudia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2006 - 16:10:47

Właśnie moi rodzice się zastanawiają nad kupnem,bo reklama jest bardzo zechęcająca,czy wie ktoś coś na ten temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2006 - 19:02:36

Klaudiu, jak rodzice to kupią i trochę poużywacie daj proszę znac. zapisz mój gg 874067- nie zapomnij. Dziekuje i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2006 - 19:04:22

nikt nic nie wie? a może ta mata bedzie jakimś przełomem? Nie zrozumcie mnie źle- ja tego nie reklamuję bo sama tego nie mam i na razie mnie nie stać na kupno ale chcę wiedzieć czy warto wchodzuć w koszty.W reklamach mówią że pomaga na egzemy, a skoro(zakładam że to prawda) na egzemę pomaga to może na Ł też ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Klaudia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2006 - 22:09:17

Ej ludzie,chociaż napiszcie co o tym sądzicie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Klaudia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2006 - 10:40:18

Czyta ktoś wogóle ten post?Hallo,prosimy o odpowiedż!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2006 - 11:12:10

Chyba nikt nie stosował dlatego brak opinii.Ja tylko coś czytałam na ten temat w prasie, ale nie praktykowałam.Może napisz coś więcej o tej metodzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 20 mar 2006 - 12:56:44

ja mam w planach kupic ale na allegro bo taniej


pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2006 - 15:57:26

na allegro trochę bym sie bała bo nigdy nie wiesz czy jest dobre a nowe drożej ale masz gwarancję conajmniej rok o ile nie dwa.pazdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: maciek (---.gemini.net.pl)
Data: 20 mar 2006 - 18:15:54

ja to mam i bardzo mi przykro ale nie dziala sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 mar 2006 - 15:33:28

szkoda, dzieki za odp. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Goska (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 22 mar 2006 - 09:55:41

Nie wierze w ani jedno slowo z reklamy w tv. Ozon jest szkodliwy!!! Dlatego na szczescie po burzy szybko sie rozklada na zwykle czasteczki tlenu. Z tego co wiem kapiel perelkowa poprawia nastroj, ale nie skore. Jesli ktos ma ochote na gilgotanie babelkami w kapieli oczywiscie moze to kupic, ale.... jak patrze na ten gruby plastik to juz czuje jak ugniata w cztery litery
Gdyby ten zabie byl naprawde skuteczny to NFZ z miejsca zastapil by standardowe leczenie matami. Moim zdaniem szkoda kasy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 mar 2006 - 13:40:07

Mam taką matę od kilku lat. Kupiłam z zupelnie innch powodów niż łuszczyca... Istotnie sam ozon jest szkodliwy, dlatego też producent zaleca opuszczenie pomieszczenia, kiedy włączamy mayę np. do oczyszczenia jej po kąpieli. Ale kąpiel perełkowa jest super - relaksacyjnie zwłaszcza, i na dolegliwości stawowe, bóle kręgosłupa. Tylko że niestety nie pomaga na łuszczycę.
Ja to kupiłam w innej firmie niż reklamowana w TV i nikt ani słowem nie wspomniał o pomocnym działaniu w przypadku łuszczycy (a pytałam o to). Poza tym kąpiele perełkowe (z ozonem) są stosowane w leczeniu sanatoryjnym, ale nie spotkałam się z zalecaniem ich dla łuszczyków. Nie żeby były szkodliwe, ale nie pomagają, to pewne. Podobno dobrze działają na wygląd skóry, ale chodzi raczej o efekt kosmetyczny.
Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: ADI-mistrzu (82.177.10.---)
Data: 23 mar 2006 - 11:58:27

Zajmuje się od lat wysokimi napięciami, elektrycznością i tego stylu żeczami więc mam dóżą styczność z ozonem i mówię wam, nie kupujcie tego!

Gdy tylko zobaczyłem ta reklame i jej słowa:
"...pamiętacie państwo jak pięknie pachnie powietrze po burzy, to własnie jest ozon..."
odrazu śmiać mi się zachciało smiling smiley. Ozon ma żółtawą barwe, paskudny, drażniący i wprost śmierdzący zapach i jest gazem !!!TRUJĄCYM!!!
Jedyne plusy z tej maty to że ma się bombelki w wannie i lżejszy portfel smiling smiley.
Jej budowa jest tak prosta, że jeśli ktoś masterkuje da rade ją zrobić za DARMO!

Wystarczy transformator wysoko napięciowy z mikrofalówki i pompka. Gdy powstaje wyładowanie z transformatora dmuchamy na to pomką i już mamy śmierdząco-trujący gaz za free.

Powietrze po burzy ładnie pachnie bo jest czyste. Zazwyczaj z burzą mamy ulewy, wtedy wszystkie pyły itd. opadają wraz z deszczem.
Czasem są burze bez deszczu, sprawdzcie czy i wtedy tak ładnie pachnie wam powietrze smiling smiley.

Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pytania to piszcie, ale osobiście to śmiech na sali, że ludzie nabierają się na to coś smiling smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 23 mar 2006 - 15:19:15

ło matko :|

juz nie chce tego badziewia :|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 mar 2006 - 17:27:02

ludzie!!!! to jest jeden wielki kit!!! jak by to dzialalo to by mieli takie cos w szpitalach i klinikach a nie leczyli masciami i naswietlaniem!!!! nie dajcie sie wykolowac na takie pieniadze... to jezt zbyt proste zeby bylo prawdziwesad smiley
pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: dorota (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 10:01:39

dzięki!.............

Opcje: OdpowiedzCytuj
kubeł wody
Wysłane przez: jagoda (---.eltur.com.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 17:55:35

NIE WIERZCIE W ANI JEDNO SŁOWO Z REKLAMY, MAM TAKĄ MATĘ DAŁAM SIĘ NABRAĆ,JEDNYM SŁOWEM WYWALIŁAM TYLE PIENIĘDZY W BŁOTO, MAM JA OD PÓŁ ROKU I POWIEM WAM ŻE TO JEDEN WIELKI KICZ,NA DODATEK JUŻ SIĘ PSUJE A EFEKTÓW ŻADNYCH.
JAK SIĘ CZUŁAM PRZED TAK SIĘ CZUJĘ PO.
,,LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ'


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2006 - 21:35:01

dziękuje wszystkim za odzew,też miałam wątpliwości. Niedawno dostałam e-maila od kogoś że jemu ta mata pomogła. Jesli już miałby ktos zamiar to kupować to na pewno nie polecałabym z reklamy telewizyjnej ale z wiarygodnego źródła.Niedawno rozmawiałam z kolegą który pracuje jako masażysta i oferuje zabiegi z ta matą w domach pacjentów i zajmuje sie też dystrybucja tej maty. Jest duzo droższa niz w telewizji.Zaprosiłam go z ta matą na prezentację ale nie mam jeszcze terminu.Wstepnie na razie powiedział mi że w przypadku m.in. łuszczycy Fundusz Narodowy refunduje część należności.Jak bedę miec więcej informacji to wam napiszę.A tak w ogóle to bardzo ciekawy wykład przeczytałam na temat ozonu - dzieki. Podpytam tego kolege co mi na to powie.Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Beata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 15:46:15

Czesc!
Własnie miałam kupić taka mate ozonowa.A to dlatego,że przez rok pracuje w biurze,mało sie ruszam i juz mam widoczny cellulitis.Bardzo jestem zła na to i nawet moja dorastajaca córka sie dziwi dlaczego mam takie pomarszzone nogi z tyłu? Kurcze teraz nie wiem co robic.Narazie kupiłam krem i zobaczymy? Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.