Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: biedroneczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2006 - 21:21:15

no wlasnie moze ktos zna jakis dobry sposob na cellulitis??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 06 maj 2006 - 00:00:33

Najlepszy jest masaż czyli rozbijać te grudki tak przynamniej mi mowila i pokazywala kolezanka fizykoterapeutka a do tego oczywsicie jakis krem antysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: gosia (---.eranet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 10:07:19

Na celulit jest dobry krem a właściwie serumDr Irena Eris "Lirene" trzeba stosować rano i wieczorem tubka starcza na ok.tydzień i kosztuje od 20 do 30 zł.zależy w jakim sklepie.Wypróbowałam i wiem,że skutkuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Alicja (---.dip.t-dialin.net)
Data: 03 cze 2006 - 16:04:31

Mam taka mate od niedawna. Kupilam w niemieckim katalogu. Jest tansza niz w polskiej reklamie-99 euro i bardzo miekka-foliowa a nie plastikowa. Nie wiem
na razie czy pomaga, niemniej jednak po takim masazu czuje sie w pelni zrelaksowana a skore mam nawilzona bez potrzeby kremu, jak na razie nie zaluje i uwazam ze to swietna terapia relaksujaca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: meduza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2006 - 19:30:41

Przez 5 lat studiowałam chemię i tam uczono mnie , że ozon jest błękitnym gazem, nie żółtym. Ma silne właściwości utleniające, bakterio i wirusobójcze. W nieiwelkich ilościach nie jest szkodliwy dla naszego organizmu i w takich dawkach również nie odczuwa się jego zapachu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 20 cze 2006 - 15:27:28

Poczytajcie sobie o wolnych rodnikach to bedziecie wiedzieli jakie to jest cudowne i bezpieczne.
Rzeczywiscie stosuje się ozonoterapię w pewnych sytuacjach ale to pod kontrolą lekarza i raczej chyba w szczególnych wypadkach. Ozon ropzoada sięn a tlen cząśteczkowy i hiper reaktywne atomy które potem reagują ze wszystkim co napotkają. To dlatego ozon stosuje się do odkażania i dezynfekcji. Ozon uznawany jest za toksyczny w środowisku (nie mylić z ozonem w stratosferze). PRzyczynia się włąśnie do miażdzycy, uszkodzeń komórek i przez możliwość uszkodzeń DNA przez rodniki tleonwe do nowotworów. Powodzenia. Ja odradzam.
Nie jestem ekspertem ale jestem po studiach chemicznych i wiem co nieco na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Marta (---.gdynia.mm.pl)
Data: 28 cze 2006 - 23:48:05

wiec tak, stosuje sie ta mate, w sanatoriach, jest to normalnie przepisywane przez lekarzy ktorzy chyba nie sa idiotami i wiedza co robia.
generalnie podobno swietnie dziala, jest wspaniale na opuchniecia rak czy nog daje przyjemne uczucia. my to kupujemy. bynajmniej ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ryszard (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2006 - 10:27:55

Od tak długiego czasu reklama idzie w TV a tak niewiele opinii użytkowników i tak różnych. Zastanawiające. Czy komuś pomogła na nadciśnienie? Bo mam potężne od wielu lat. Lekarze twierdzą że "ten typ tak ma..." i już. I piguły.
Może ktoś zna jakieś inne sposoby?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ula (---.idealan.pl)
Data: 30 cze 2006 - 13:11:21

a czy ta mata działa na rozstępy??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: nana (---.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2006 - 00:53:01

najlepsze jest serum eveline intensywnie wyszczuplające + ujędrniające pomaga super po 2 tygodniach skórka extra a kosztuje tylko 15 zeta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Danuta (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 lip 2006 - 09:34:21

Ja nie mam maty i nie stosowałam. Ale byłam w szpitalu, w którym miałam przez 40 dni stosowane kąpiele perełkowe. Jest to wspaniała kąpiel, skóra staje się bardzo jędrna i celulit zmniejsza się. A ponadto codziennie 2 godziny gimnastyki. Gimnastyka bardzo dużo daje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: sylwia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2006 - 18:14:50

Hej, moja ciocia ma matę ozonową, ale nie taka z telewizji, tylko taką którą refundował częsciowo NFZ, ale oczywiście dopłacała jeszcze ponad 4 tysiace. Myśle, że po takiej kąpieli nie będzie jakis cudów, ale napewno relaksuje, i masuje cale ciało, a to już chyba całkiem sporo. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: andrew (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 11:32:00

leze

Opcje: OdpowiedzCytuj
he
Wysłane przez: andrew (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2006 - 11:32:30

leze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Krzysiek (---.tktelekom.pl)
Data: 12 lip 2006 - 10:31:23

Witam! Zgadzam się w pełni z meduza! Ozon jest gazem błekitnym! Na codzień mam do czynienia z ozonem. Pracuje w rozlewni wody mineralnej, a ozonu używamy do płukania butli, gdyż jest on bakteriobójczy. Szczerze mogę powiedzieć, że w dużym stężeniu jest groźny, lecz w małym nie. Przy dużym stężeniu odczuwamy ból w klatce piersiowej, ale przy małym nie. Jeśli ma ktoś pytania to proszę pisać na maila. Pozdrawiam! [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: jurek (---.expro.com.pl)
Data: 13 lip 2006 - 12:03:04

Ryszard napisał(a):

> Od tak długiego czasu reklama idzie w TV a tak niewiele opinii
> użytkowników i tak różnych. Zastanawiające. Czy komuś pomogła
> na nadciśnienie? Bo mam potężne od wielu lat. Lekarze twierdzą
> że "ten typ tak ma..." i już. I piguły.
> Może ktoś zna jakieś inne sposoby?
Bardzo dobre efekty daje akupunktura, sam korzystam z tych zabiegów u doktora Jana Pokrywki w Kłodzku i mogę stwierdzić, że akupunktura jest super w zwalczaniu nadciśnienia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2006 - 11:28:33

Maty ozonowe są bezpieczne i bardzo pomagają, chociażby zrelaksować się. Sama korzystam często z gabinetu rehabilitacyjnego ze względu na problemy ze stawami i kręgosłupem. Najpierw właśnie jest kąpiel w wannie z taką matą, a dopiero potem masaż. Połączenie obu rzeczy działa rewelacyjnie. Sama przymierzam się teraz do kupienia takiej maty i nie obchodzą mnie opinie niby fachowców elektryków. Wiele rzeczy w życiu szkodzi, gdy jest w nadmiarze. Dlatego podstawą zawsze jest rozsądne używanie i stosowanie się do zaleceń producenta, bądź rehabilitanta. Nie oglądam reklam telewizyjnych z założenia, więc nie obchodzi mnie o czym one mówią. Moja chęć zakupienia takiej maty wiąże się z moimi doświadczeniami z tą matą w profesjonalnym gabinecie rehabilitacyjnym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2006 - 17:08:54

Moja mamunia planuje kupić matę ozonową z TV. Z siostrą odradzamy jej tego, ponieważ jest ona baaardzo droga i nie wiadomo jeszcze czy cokolwiek pomoże.
Wspomne, że mama ma problemy z tarczycą i ma bardzo zaawansowane żylaki. A może ktoś z was wie co pomaga na żylaki, na tarczyce. Pozdrawiam... Mój e-mail to: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: MArcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2006 - 21:07:45

Hej nie mam luszczycy ale moja dziewczyna ma Atopowe Zapalenie Skóry, spróbujemy tą matę, choć sam nigdy w te telezakupy nie wierzylem, tu jest artykuł o leczeniu, w sumie obiecujący, choć nie dotyczy bezpośrednio maty. Pozdrawiam

http://www.uroda.medserwis.pl/uroda.asp?p=4097,467,10

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mata ozonowa- kto to stosuje i jakie efekty na ł ?
Wysłane przez: vav (213.25.48.---)
Data: 19 lip 2006 - 13:46:51

ja też mam zamiar kupić tą matę dla mojego męża
bardzo ciężko pracuje , ma opuchnięte nogi i boli go kręgosłup
to ma być niespodzianka , trochę boję że mnie z tym wygoni
trochę to kosztuje
dużo osób wypowiada się że to się psuje , strasznie buczy
proszę doradzcie mi co mam zrobić kupić czy nie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.