Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
laticort i elitasone
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2015 - 22:47:50

Witam wszystkich. Będąc u dermatologa została u mnie zdiagnozowana została łuszczyca. Tak się przejąłem, że nie zanotowałem jak dawkować laticort i elitasone. Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 12 lut 2015 - 23:13:07

Laticort raz na dzień. A o tym drugim nie wiem, nie używałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 07:35:12

Niewiele napisałeś, więc trudno coś konkretnego doradzić. Rzucę parę ogólników.
Kochany, Laticort zapisał ci z pewnością do stosowania na twarz(czy on jest w kremie?). Krem ma dodatkową zaletę, że bardzo ładnie maskuje czerwone zmiany i są mniej one widoczne.
Tak domniemam, bo Elitasone nie powinno stosować się na twarz, lecz na ciało. Są to leki z grupy kortykosteroidów(sterydów)
Stosuj raz dziennie, smaruj cienką warstwą. Po tygodniu powinny zmiany zniknąć i następnie smaruj jeszcze te miejsca coraz rzadziej co 4 dni, 8, 12, 16.
Przypuszczam, że masz niewielkie zmiany.
Na Twoim miejscu zmieniłbym lekarza. Przypisał na dzień dobry sterydy, a nie dziegcie, czy cygnoline. Polecam też dermokosmetyki jako wspomaganie leczenia.
Powodzenia.
A i poczytaj w Internecie, bo łuszczyca będzie ci towarzyszką życia.
I omijaj szerokim łukiem szczególnie tych, co się reklamują natarczywie i proponują cuda. Przykład ZEJ (szaman tego forum) Możesz kupić co najwyżej to cudo dla teściówki, jak jest jędzowata. Murowane, będzie miała problemy, a i kaskę jej wydrenuje w cudowny sposób.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 11:11:54

CELNIE TO ,,J,, UJEŁEŚ KOŃCZĄC ODNOŚNIE ZEJA. POZDR.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.