Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SOLANGE
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2015 - 19:26:16

Czy ktos stosowal kosmetyki Solange ?
uslyszalem o nim w reklamie radiowej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLANGE
Wysłane przez: r. (---.goleniow.vectranet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 19:42:50

Właśnie zamówiony. smiling smiley
teraz czekać aż przyjdzie i na efekty... smiling smiley Podobno już po pierwszym tygodniu będzie widać skutki, więc zapowiada się obiecująco. W międzyczasie sprawdzam skład kremiku.
Ja zamówiłam do ciała i paznokci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLANGE
Wysłane przez: r. (---.goleniow.vectranet.pl)
Data: 13 sie 2015 - 14:40:06

Właśnie przyszedł krem.
Stosowanie opisane następująco: 1-2 razy dziennnie smarować miejsca zmienione chorobowo. Codzienne stosowanie zwiększa skuteczność. Pierwsze efekty widoczne juz po tygodniu reguralnego stosowania.

Z racji że opakowanie zawiera 50ml (47zł + przesyłka) postanowiłam korzystać raz dziennie po kąpieli (z krochmalem smiling smiley), żeby bezpośrednio smarować stan zapalny a nie łuskę, to powinno być skuteczniej smiling smiley

Dołączam zdjęcie, jak to się prezentuje (extra jakość aparatu grinning smiley)
http://oi61.tinypic.com/fcthzm.jpg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLANGE
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 sie 2015 - 16:15:52

pozwole sobie wtracic swoje 3 grosze...zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kąpiele w krochmalu przed zastosowaniem owego dermokosmetyku....pory skóry zostana skutecznie zatkane i zadna masc ,krem ,odżywka nie wchłonie sie dobrze....proponuje kapiele bardziej solne po peelingu solnym,spłukac ciało i wtedy nałożyc krem....to taka moja podpowiedz z doswiadczenia ale oczywiscie zrobisz jak bedziesz uważała. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.