Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Vipsogal
Wysłane przez: wojtek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 sie 2008 - 10:54:24

niunku, uspokoj sie, bez stresu, dobrze wiesz, ze stres to wrog nr 1 luszczycy. Vipsogal jest JEDYNA mascia na rynku stosowana w luszczycy zawiarajaca antbiotyk i wlasnie to tę masc wyroznia od innych. Wiec kazdy lekarz i czlowiek, ktory sie z nia zetknal wie od razu ze cecha tej masci jest to, ze zawiera antybiotyk, to jest wyroznikiem tej masci, a nie to ze zawiera sterydy. Na mysl Vipsogal przychodzi dryuga mysl - antybiotyk. Takie skojarzenie, nie kumasz???? Oj ciezko.
Ja nie jestem agresywny, ale smieszy mnie straszenie ludzi i powodowanie lęku przed masciami ze sterydami. Najgiorsze jest to ze masz tu wszystkich za idiotow, ze nie potrafimy sie obejsc z masciasmi sterdyowymi, a my myslimy i umiemysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: neamway (---.ramtel.pl)
Data: 17 sie 2008 - 21:02:38

Chłopcze (bo skoro już tak miło do siebie piszemy)...szkoda na Ciebie, Twoją indolencję, brak kompetencji, kompleksy i pieniactwo mojego czasu. Napisałeś że Vipsogal nie jest maścią sterydową a to nieprawda więc wprowadzasz zamęt.Po drugie ja tylko opisałam skutki które wystąpiły u mnie, ale nie tylko u mnie i parę osób z tego forum mi za to podziękowało.I naprawdę w nikim nie powoduję lęku, co najwyżej w Tobie dziką frustrację bo wytkam Ci niewiedzę. Jak sam zauważyłeś; to boli ale to już Twoje zmartwienie. A przy okazji nie wszystkich mam za idiotów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: wojtek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 sie 2008 - 23:27:33

Pierwsza zasadnicza sprawa to - uzywanie slow, ktorych zna sie znaczenie. Zadne z okreslen nie pasuje do mnie, czyzbys pisala swoja charakterystyke??? Ale to nie jest miejsce na takie uzewnetrznianie sie, takie rzeczy pisz na swoim blogu, kochaniesmiling smiley spokojnie, wez meliske, wszystko bedzie dobrzesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: boguslaw (---.ebeskidy.pl)
Data: 24 sie 2008 - 18:21:45

Vipsogal został wycofany ponieważ posiada szczątkowe ilości arszeniku a jego opowiednik produkowany na wschodzie jest nic nie wart

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Kasia (212.122.214.---)
Data: 29 sie 2008 - 14:16:21

Stosowałam kiedyś Vipsogal i rzeczywiście bardzo szybko pozbyłam się łuszczycy.Niestety wróciła tez b.szybko ze zdwojoną siłą i na całym ciele nie miałam 5 cm. zdrowej skóry.Nie polecam!!Wręcz przestrzegam przed zastosowaniem!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: motyl (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 28 pa� 2008 - 23:26:28

czesc choruje tez na łuszczyce i moze macie jakies lekarstwo co eliminuje ta chorobe.prosze o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: motyl (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 28 pa� 2008 - 23:27:10

czesc choruje tez na łuszczyce i moze macie jakies lekarstwo co eliminuje ta chorobe.prosze o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: tienne (---.chello.pl)
Data: 29 pa� 2008 - 20:50:16

Ja też stosowałam Vipsogal dawno temu, miałam wtedy 18 lat i obecne na polskim rynku leki zupełnie nie pomagały (to były lata 80-te). Po zużyciu jednej tubki maści wreszcie mogłam wyjść do ludzi, łuszczyca ze skóry głowy i innych miejsc niemal całkowicie zniknęła. Od tamtej pory (a minęło 20 lat) mam czasami małe ogniska, które zaleczyłam dwa razy PUVA - w zasadzie nie odczuwam dyskomfortu związanego z chorobą, a przed Vipsogalem to była dla mnie tragedia - moja głowa, to była jedna wielka skorupa. Polecam Vipsogal, jednak polecałabym stosowanie się do wskazówek podanych na opakowaniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: ANTONIO117 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2009 - 13:09:08

CZY GDZIEŚ MOŻNA TO JESZCZE KUPIĆ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: LordSidious69 (188.33.98.---)
Data: 15 lip 2009 - 11:26:47

Witam,
Od 20 lat choruję na ł. Dawno, dawno temu, kiedy Vipsogal był dostępny na rynku polskim w aptekach stosowałem go regularnie. Dawał rewelacyjne efekty. Lekarze ekperymentowali na mnie różnymi lekami z mocnymi maściami cygnolinowymi włącznie (takie, co wypalają skórę, która potem płatami złazi).

Jedyny efekt uboczny jaki mi pozostał to trochę "bogatsze" owłosienie mojego ciała. Ale wolę mieć dywan na klacie niż strupy na całym ciele.

Polecam też obecnie dostępną na receptę maść Dermovate. Nie tak skuteczna jak Vipsogal, ale mi jako jedna z nielicznych pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Beatka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2009 - 10:34:42

Cześć. Wyobraźcie sobie, że moja choroba ujawniła się gdy miałam chyba z 5 lat. To było straszne - wszędzie miałam tego pełno, całe nogi -czego latem nie mogłam ukryć. Stosowałam różne maście (m.in robione na receptę -śmierdzące strasznie). Pewnego razu mój wujek jeżdżąc "za granicę "( tak to się fajnie mówiło) - trafił na Vipsogal. Teraz mam ponad 30 lat i małe krostki na łokciach i duży problem na skórze głowy ( Vipsogal nie stosuje się na owłosioną skórę - chyba ?).
Vipsogal mi bardzo pomógł -żadnych skutków ubocznych.
Może ktoś z Was ma skuteczny sposób na głowę, bo to strasznie krępujące -zwłaszcza jak się nosi czarne ubrania. Łupież - to moja wymówka, bo na łuszczycę ludzie dziwnie reagują. POMOCY! Proszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Hapek (---.eltronik.net.pl)
Data: 28 wrz 2009 - 13:03:13

Ja gorąco polecam odstawienie maści sterydowych i zakupienie soli z morza martwego. Zrobienie sobie kąpieli z takiej soli działa znakomicie. Na początek zamówiłem tylko 5 kg na jedną wanne. Rezultat było widać już po 3 kąpielach. Krostki zaczeły robić się blade i widocznie goiły się. Niestety miałem za mało soli i krostki nie do konca się zagoiły ale co najważniejsze od 2 tygodni nie zauważyłem żeby stan się pogarszał, choroba jakby zatrzymała się w miejscu. Obecnie czekam na kolejną przesyłke soli. Jeśli ktoś chce info skąd tą sól zamówić to prosze pisać na maila.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: dr Mniszek (---.centertel.pl)
Data: 04 wrz 2011 - 01:54:27

Tak,to prawda , że jest dwu sterydowa, które są silnie działające i skutecznie likwidują objawy- ale...
Po 1. Vipsogal należy umiejętnie stosować z umiarem pod każdym względem.
Po 2. W czasie stosowania tej maści należy przeprowadzać kurację przyczynowo-skutkową odnoszącą się do przemiany materii- bardzo pomocna jest med. naturalna.
Po 3. Należy pamiętać iż łuszczyca jest chorobą wieloprzyczynową łącznie z dziedziczeniem skłonności na zachorowalność.
Można ją skutecznie zaleczyć, całkowite wyleczenie jest rzadkością.
Polecam swoje usługi, kontakt : 509 504 348
pozdrawiam dr Mniszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Antoś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2011 - 00:04:21

Piszesz ludziom bzdury - moja żona miła łuszczycę jak brałem z nią ślub, to było 25 lat temu i była przez długi okres na to paskudztwo w szpitalu w którym jej z tego nie wyleczyli. Dopiero gdy zaczęła stosować Vipsogal który w tamtych czasach był trudno dostępny i tylko na "czarnym rynku" go można było kupić i go stosowała przez kilka miesięcy, to do dzisiejszej chwili nie ma po łuszczycy nawet śladu. Dziwi mnie to że Tobie ta choroba powróciła po Vipsogalu - zapewne stosowałaś go za krótko albo kupowałaś jakąś podróbę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: Benia (---.play-internet.pl)
Data: 18 wrz 2011 - 12:00:25

Na luszczyce polecam rybki garra rufa
Wiecej info na www.garrarufa-tychy.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: vipsogal (---.home.aster.pl)
Data: 18 lip 2012 - 22:57:34

Witam serdecznie.

Maść Vipsogal nigdy nie przestała być produkowana. W dalszym ciągu można ją bez problemu kupić, ale niestety nie w Polsce. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę taką maść zorganizować. Czas oczekiwania na zamówienie to ok 2 tygodnie (niestety musi dotrzeć do Polski z zagranicy), a cena to około 70zł za jedną tubkę (duże koszty przesyłki). Jeżeli ktoś chciałby kilka tubek to oczywiście byłoby taniej ponieważ odeszłyby koszty transportu.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: vipsogal (---.3-2.cable.virginm.net)
Data: 22 lis 2013 - 09:55:14

jestem zainteresowana zakupem tej masci obecnie przebywam w anglii i chetnie kupie od ciebie kilka tubek masci vipsogal czekam na odp

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Vipsogal
Wysłane przez: magda (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 sty 2015 - 18:03:46

bardzo potrzebuję Vipsogalu conajmniej 3 tubki Pozdrawiam czekam na odp na adres mailowy [email protected] Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.