Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
żółć z królika
Wysłane przez: gomezz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2005 - 19:17:34

kiedys przeczytalem gdzies w necie ze smarowanie żółcia z krolika usuwa kompletnie łuszczyce.sprobowalem raz na jedna plamke i pomoglo troche.
nie stosowalem tego uz wiecej poniewar woreczek żołciowy krolika jest tak maly ze musial bym ich z urzyc z 30 zeby sie caly nasmarowac,ale jesli ktos ma znajomego rzeznika to moze go poprosic bo zazwyczja ta czesc sie wyrzuca.probowalem tez żólcia z krowy bo to juz wieksze zwierze pomoglo ale nie bylo takich efektow jak z ta z kroliczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: żółć z królika
Wysłane przez: mycha w kropki (---.dolsat.pl)
Data: 20 mar 2005 - 21:53:59

Cześć ja stosuje żółć ze świni niop efekty są no może nie takie cudowne ale już mnie przestało swędzieć a to chyba coś ,plamy powoli zanikają ale trwa to długo.A jednak nie tylko ja stosuje żółć to mnie cieszy bo na forum coś nie dowierzano właściwością leczniczym tego specyfiku,heh. PA.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.