Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: kasia (---.nat.dsuj.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 12:35:38

witam.
mam 21 lat.od stycznia mam luszczyce a od paru dni zaczela mi sie luszczyc skora pod oczami i na powiekach.mam napuchniete powieki.nie wiem czy moge to posmarowac masciami,ktore przepisal mi dermatolog,bo to w koncu oczy i boje sie podraznienia.nie wiem czy isc to wysuszyc na solarium czy tez moze smarowac zwykla oliwka aby nawilzyc.

BłAGAM POMóżCIE!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 12:42:13

kasia .... to jednak oczy ale czy lekarz nie powiedzial ci co na oczy dawac ?? do twarzy wogole to uzywa sie slabszych kremów ja np. smaryje buzie ( tylko kilka plamek) kremem Cutivate albo kremwm Elocom , nie mialam na powiekach ale mozesz tego sprobowac napewno musisz uważac aby nie dostalo sie do oka , a najlepiej dla pewnosci to spytaj lekarza albo w aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: kasia (---.nat.dsuj.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 12:52:55

ewo ja nie bylam u lekarza.jak mi na poczatku wyszlo to tylko na nogach troszeczke i na glowie.a teraz mam na powiekach,ale nie moge isc do lekarza bo niedawno przeprowadzilam sie do krakowa i nie mam tu lekarza,chyba ze prywatnie,wiec nie pytalam.elocom nie wiem czy mozna na powieki bo on jest na sterydach i na nogach zostawial mi brzydkie odbarwienia.myslisz ze solarium by pomoglo?kompletnie nie wiem co mam robic bo mam luszczyce od niedawna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 13:15:12

kasiu ... ale ja mowie o elocomie w kremie nie masć po masci mnie tez na nogach zostaly plamy , ja ostatnio kupiłam linomag krem to jest na luszczyce rowniez u dzieci nie jest mocny mozesz tego sprobowac ( ok 7zl) i idz do apteki, czasem tam wiedza lepiej niz nie jeden lekarz, trzymj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: kasia (---.nat.dsuj.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 13:24:49

dziekuje Ci bardzo.Zaraz pedze do apteki i na solarium(moze tez pomoze).
pozdrawiam Cie serdecznie.pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 13:32:57

kasia...jesli masz napuchniete oczy to moźe daruj sobie solarium to jednak jakis stan zapalny , zeby nie zaszkodzilo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 07 kwi 2006 - 14:56:58

spróbuj Oxycort A winking smiley mi na początku pomagał na powieki smiling smiley może Tobie też pomoże ;P


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 15:11:46

Dermatolog przepisał mi na twarz i uszy Laticort 0,1 % można smarować przez kilka dni bo to też steryd tylko słabszy.Zrób sobie okłady na oczy z herbaty, zlikwiduje opuchliznę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 17:04:12

Ten Laticort to jest krem, bardzo łagodny. Trzymaj się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
prosze o pomoc i wsparcie
Wysłane przez: jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 18:41:32

choruje na łuszczycę od 25 lat ostatnie 10 mialam spokoj teraz sie zaczelo mam pełno malych plamek na nogach plecach glowie itd nie mam pojecia co teraz sie na to stosuje kiedys mialam puva i przeszlo ale to bylo 10 lat temu jak mam sie teraza leczyc nie znam nawet dobrego dermatologa bo myslalam ze mam to za soba cala sie trzese nie moge jesc i spac z przerazena pomocy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 07 kwi 2006 - 18:46:21

jo a skad jestes ja znam dobrego dermatologa ale w szczecinie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 18:50:33

ze slaska ale jak dobry to moze pojade jakie leki stosuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2006 - 19:53:39

witaj Kasiu,jedno jest pewne - dermatolodzy wiecej wiedzą niz my tutaj. Może i mamy troche doświadczeń ale ja predzej uwierzę lekarzowi niz komuś innemu. A co by było gdyby ktoś z forum poradził ci posmarowac powieki np. rtęcią albo arszenikiem? Lekarze znają skład leków i wiedzą czy możesz w tym miejscu posmarować a jeśli masz wątpliwości do zalecenia dermatologa skonsultuj sie jeszcze z okulistą a ten jeśli potwierdzi zalecenie to nie czekaj aż sie pogorszy i przede wszystkim nie eksperymentuj! Życzę dużo zdrowia i cierpliwości(nie oczekuj że od razu to ci zejdzie, leczenie musi mieć swój czas)Pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: basia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 11:08:43

a moze masc lenartwoicz jest to masz robiona ja ja stosowalam na glowe jest lagodna ale dobrze zluszcza na twarz w szpitalu dawali tez masc ichtiolowa moze tez wart by bylo tegosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 13:02:42

moja córka ma 8 lat i od 4 roku choruje, miała na powiekach lekarz przepisała Oxykort A pomógł na początku , teraz kałała mi zastosować Delatar bardzi ładnie zeszło .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 13:06:19

A gdyby ktoś chciał adres dobrego dermatologa , mogę polecić /warszawa/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 14:11:14

wiesz nie wiem czy dobry jak narazie mi nie schodzi ale sie nie powieksza wiecej niz na glowe i dlatego dla mnie to juz jest sukces... ale trzeba sie na wizyte zapisac dwa miesiace przed i w ogole takze nie wiem czy to ma sens jak jestes ze slaska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 14:24:40

Witam! Agacinka wyczytałam, że jesteś ze Szczecina a ja jestem ze Świnoujścia. Podaj mi nazwisko tego dobrego lekarza. Znam lekarzy z Kliniki na Pomorzanach papapa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 16:46:00

ja sie lecze na pomorzanach moja lekarka to dr Anna Wąsowicz leczy w szpitalu na arkonskiejsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca na powiekach,POMOCY!
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 08 kwi 2006 - 17:16:19

Ale arkońskka nie jest na Pomorzanach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.