Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
wroclawianie moze spotkanie!!!
Wysłane przez: marcin (---.10.12.vie.surfer.at)
Data: 25 mar 2005 - 18:06:14

hej marcin 27 l. tak sobie przegladam forum i widze mnöstwo wroclawian ,,,
tak sobie pomyslalem ze moze umöwimy jakis termin i wspölne spotkanie
dlaczego tylko on-line , przeciez moze byc bardzo ciekawie i milo
pozdrawiam zycze Wesolych Swiat i licze na odzew papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wroclawianie moze spotkanie!!!
Wysłane przez: Zalamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 mar 2005 - 17:24:02

Hej. Ja jestem z Brzegu,to jest niedaleko Wroclawia bo jakies 40 km.Jestem tam co najmniej kilka razy w tygodniu, bo mam tam rodzine i w goole jeszdze tam an zakupy grinning smiley Znam to miasto nawet dobrze hehe. Moze jest ktos, w wieku 16 badz starszy i mieszka we Wroclawiu lub gdzies w okolicach? Fajnie byloby sie spotkac,tym bardziej ze mieszkamy tak blisko siebie.Ostatnio byla u mnie kolezanka, ktora poznalam wkasnie przez forum,z tym ze ona mieszka 600 km ode mnie hehe,a mimo to przyjechala do mnie tongue sticking out smiley Bylo swietnie.Takie spotkania sa supppper....i zawsze jest razem razniej tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.