Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pytanie do chłopaków
Wysłane przez: wisienka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2005 - 23:03:47

jestem dziewczyną i możecie mi powiedzieć ale szczeże co myslicie o dziewczynie która ma łuszczyce bez względu na to czy macie to dziadostwo czy nie. Interesuje mnie wasze zdanie bo poprostu nie wiem co o mnie myslą inni męszczyźni jak wiedza i czy to co mi mówią to prawda
całuski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: Rafal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 00:49:30

Cześć, jak chcesz pogadać o stosunku od dziewczyn z tą chorobę - oto moje gg 1527364
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 01:09:34

hmmm...? najawazniejsze co ma w głowie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: wyspiarz (80.50.250.---)
Data: 29 mar 2005 - 13:55:14

A co mialbym myslec ? Jest normalna jak kazda inna dziewczyna, ktora nie ma luszczycy. I Ty JESTES NORMALNA i nie wolno Ci w ogole myslec inaczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 14:20:31

Z tą choroba jest jak ze wszystkimi wadami &#8211; tzn. jeden punkt mniej. Ale w wyglądzie ma znaczenie wszystko, więc to zależy.
Jednak, gdy w grę wchodzą uczucia nie ma to znaczenia. Bowiem uczucia dotyczą ducha, a nie ciała.
Jeśli dodamy do miłości prawdziwą przyjaźń &#8211; to jest najlepsza możliwy układ.
Biorąc pod uwagę panujący powszechnie kult piękna i doskonałości każdy potrzebuje czasem trochę czasu, aby się przyzwyczaić. A jeśli nie zostanie się zaakceptowanym &#8211; to znaczy, że danej osobie chodzi tylko o dodatki do politurowanych mebli)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 15:56:09

Ps. Pisząc o uczuciach - mam na myśli uczucia wyższe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: wisienka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2005 - 22:23:33

Dzięki, że przywróciliście mi wiare w prawdziwych mężczyz. Szkoda że ostatnio nie miałam szczęścia spotkać takich jak wy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: wyspiarz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2005 - 21:10:41

Co sie odwlecze... badz dobrej mysli ! Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pytanie do chłopaków
Wysłane przez: wisienka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2005 - 21:47:58

to znowu ja. jak ktoś chciałby pogadać o łuszczycy i nie tylko to moje gg:9242358 Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.