Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Justyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 11:40:17

Ja też z chęcią bym sie zapisała na ten krem oczywiście zapłace również za przesyłkę. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 15:02:00

Milu chętnie bym Ci pomogła ja mieszkam w podkarpackim,nie wiem gdzie mieszkasz,ale jakoś mi tak głupio moją koleżanke prosić aby mi jeszcze przysłała.Tym bardziej że ostatnio dzwoniła i pytała mnie czy nie potrzebuję odpowiedziałam że nie jak narazie jest mi nie potrzebne,w drodze mam wysłane "Vitamin SHOPPE na oczyszczenie krwi i moze wreszcie pozbędę się tej wstrętnej choroby.Pomyśl może ktos z rodziny jest w USA to poproś podałam nazwe,przeliterowana z opakowania.Jest to nie drogi produkt,a bardzo pomocny opakowanie jest duże i starcza na dłużej świetnie się wchłania ładnie pachnie a waga tego jest 340 gram.Pozdrawiam pa!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Milla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 18:17:23

dzieki Jasia , popytam po rodzinie, wazne ze wiem czego szukac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: ewa (---.osiedle.net.pl)
Data: 13 maj 2006 - 09:18:51

Jasiu, podpowiedz prosze jesli wiesz, gdzie w USA szukac tego kremu. Czy kupuje sie go w aptece, w sklepach z kosmetykami czy tez w jakichs innych miejscach.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 11:33:08

Ewciu!
Jakoś się te punkty nazywają tak jak u nas np:"Herbapol"i bez problemu tam je kupić można,ale jak będzie dzwoniła moja koleżanka z USA to zapytam i napiszę pozdrawiam!!Ale w Chicago również kupił mi kuzyn w aptece.Pozdrawiam i zyczę milego dnia,ja wróciłam z basenu jestem szczęśliwa że nie mam zmian na skórze i mogę bez problemów sie rozebrac i wejhść do basenu,jest ok!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Paweł (---.ar.wroc.pl)
Data: 13 maj 2006 - 12:50:49

mi łuszczyca wyskoczyła 2 tygodnie po przebytej anginie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 13:48:37

Janeczko z jakiej miejscowości jesteś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 21:11:58

Szaszeczko ja mieszkam w Rzeszowie ( Podkarpackie )a Ty gdzie mieszkasz?? Pozdrawiam !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 21:42:54

mnie pojawila sie w wyniku silnego stresu zaczela sie szkoła :]
ale pamietam ze zaczelo sie skromnie od jednej plamki na nodze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 22:12:44

Dziekuję za odpowiedż , mieszkam w Strzyżowie.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 22:59:21

Niesamowite,ja urodzona w Grodzisku,a mieszkałam w Strzyzowie!!od 36 -lat mieszkam w Rzeszowie,jaki swiat mały! pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Szaszeczka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2006 - 23:32:15

Cieszę się bardzo ,że tutaj spotkałam ziomkę...może jakaś malutkie spotkanie przy kawie? , może raczej lodach?, co Ty na to?
mój mail [email protected]
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: Pelka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2006 - 00:09:35

U mnie choroba tez pojawila sie na tle nerwowym. Moja siostra miala wypadek samochodowy. Zginal jej chlopak, ona sama walczyla o zycie i o to by chodzic bo miala polamany kregoslup....
dwa-trzy miesiace pozniej pojawily sie pierwsze krostki a potem to juz szkoda pisac...i tak juz 5 lat eeh..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: jacek (---.chello.pl)
Data: 14 maj 2006 - 14:27:42

W odpowiedzi na ten post Joasi mogę powiedzieć, że lek (maść) pod nazwą Protopic jest dostępna w polsce i nie trzeba robić pielgrzymki do USA - mamy juz 21 wiek i globalizację. Z tym, że to co wyczytałem na tej stronce http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Protopic jest to lek na zapalenie atopowe skóry. Może ty miałaś zle rozpoznanie przez lekarza i dla tego Ci pomógł prawie natychmiast..... Na wymienionej stronie są zamieszczone adresy aptek które to rozprowadzają. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2006 - 14:56:58

Jacku rok temu jeszcze u nas nie było tej masci,dlatego ja miałam potrzebę jej zdobycia,i przysłano mi z USA,nie byłam na żadnej wyprawie po nią.Zmartwie cie że lekarka poleciła mi ja własnie na łuszczycę,która to po zrobieniu badan (pobranie wycinka ) w szpitalu rozpoznano.Pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: jacek (---.chello.pl)
Data: 14 maj 2006 - 19:20:37

Jasiu z poczuciem humoru to bierz. Bo cóż nam chorym pozostaje, tylko się z tego śmiać. Z drugiej strony zadziwia mnie fakt, że ludzie posuwają sie do minimalizmu, bo ja na ten przykład pierwsze co jak znajde takiego posta to włączam wyszukiwarkę wpisuje daną nazwę i mi znajduje potrzebne informacje, jeśli są dostępne w polskim necie. Tak właśnie znalazłem podaną wyżej stronę. Drażni mnie, że ludzie nie czytają postów od początku i zadaja wciąż te same pytania, które sa kilkadziesiat postów wyżej lub jest założony oddzielny temat. Tak od lat (jak śledzę to forum) wałkuje się płyn na łuszczycę DCT. Jest założony oddzielny temat na ten właśnie nurtujący wątek a ludziska wciąż pytają się o ten specyfik i wciąż zadają te same pytania. Ludzie trochę więcej poświęcenia i zanim coś napiszecie wystarczy przeczytać wszystko. Wiem wiem odezwą się zaraz głosy, że nie każdy umie posługiwać się netem, ale może warto kogoś poprosić o krótkie szkolenie.

Twoje rady są jak najbardziej wskazane i nowe metody czy maści są OK. Wiadomo, że różnym ludziom rózne metody pomagają w jakimś stopniu więc nic do Ciebie nie mam i sorki jak Cie uraziłem ale nie miałem takiego zamiaru.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2006 - 07:17:20

W nawiazaniu do pytania Ewki,gdzie mozna kupic krem w USA? wiec jestem po rozmowie z moją koleżanką więc podaję Ci że są w USA sklepy o nazwie:" WALGREENS FARMACJA"tam mozna kupić ten krem o którym ja pisałam wczęśniej.Tak że jeśli masz mozliwość i masz kogoś kto mógłby Ci kupić "UDDERLY SMOOTH UDDER CREAM "W każdym razie mnie pomógł życzę powodzenia!!Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: JASIA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 maj 2006 - 07:24:03

Do Jacka ja się nie obrażam,dlaczego uważam że jest stworzone takie forum,gdzie można się wiele dowiedzieć.Wymienic wlasne doświadczenia,a być może coś się znajdzie dla siebie.Niektóre posty sa bardzo interesujące,mądrze pisza niektórzy wymieniaja sie spostrzeżeniami ,swoimi doświadczeniami,więc tak jak piszesz przewija sie temat kilkakrotnie a ktoś pyta po raz kolejny o to samo.Wiadomo że każdy kto walczy z łuszczycą jest to zmaganie sie z chorobą ciągnące się bardzo długo i szuka tego co mogło by pomocne byc przy leczeniu.Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 15:20:38

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ską się wzieła?
Wysłane przez: nigdy_w_zyciu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 15:26:49

ja mam łuszczyce głowy od wieku 11-12 lat. Teraz ma 19, właśnie zdawałam w tym roku mature, co wiąże się ze stresem i niestety musze stwierdzić że jest coraz gorzej na mojej głowie :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.