Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 32
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 11 wrz 2006 - 07:56:04

gosiu - napisz coś więcej o swoim sposobie i odezwij się jak postepy u twojego taty i pozdrów tatę, nie jest sam - to najważniejsze. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 11 wrz 2006 - 09:18:50

A co u reszty? Czytając forum i patrząc na to co się działo wcześniej zauważyłem, że niektórzy jakby się pospali??? Czyżby już się pozbyli choroby? Np. Bogdano, arek, marekk, Ines, dor, Buka, Jarek, co u was?
U mnie, 6 tydzień, powoli, nie zapeszam ale wszystko bledsze, pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Ela (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2006 - 14:30:33

Bożenko-właśnie zaczęłam szukać wiadomosci o loekarstwie o nazwie FUMADERM.
Czy potrafisz mi cos na ten temat napisać?
Podobno jest dostępny tylko w Niemczech
Jak narazie nie mogę nic znalesc na ten temat-czy to szkodliwy lek,a ty na tylu rzeczch sie znasz i mysla że może cos mi o tym napiszesz.
Jeszcze bedę szukać w internecie,ale bardzo dziękuję jeżeli mi odpiszesz
Ela

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2006 - 19:02:50

witam juz pisze co umnie.. z poczatku bylo ok ale ja czesto pije nie wytrzymam 3 dni bez piwa;/ i zawsze po wypicu momentalnie zaczynaja mnie swedziec zmiany ł. i na drugi dzien skrupa i czerwone jak diabli ogniska;/ .... jak nie pije(alkocholu) to jest dobrze o ile jestem systematyczny bo czesto nie mam serwatki na biezaco bo kumpel mi nie dostarczy albo zapomne wypic i jeszcze jest sprawa taka ze nie zawdsze wychodzi taka sama serwatka:| dziwne ale za kazdym razem inny smak jest i jak jest tak dobra to na 2 dzien widze efekt a jak jest ciulowa to szkoda pic;/ i serwatke mam tak co 3 dzien jka bym mial co dnia to by bylo lux a tak bida;/ a cha i najlepiej jest czyms jeszcze smarowac ja smaruje sobie na noc delatarem i rano sie myje... a propo jade po serwatkewinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: arek (---.rawa.maron.net.pl)
Data: 11 wrz 2006 - 22:28:23

2 tydzień picia - 2 litry dziennie
i nic, poprawy nie widać,
a Ł. - sieje
grupa krwi 0
popije jeszcze troche
zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 12:40:13

do Bogdano
nie wiem jak ty przyzadzasz serwatke ale po twoich wypowiedziach moge tylko sie domyslac ze robisz to zle...smak serwatki jak juz wczesniej sie wypowadalam rozni sie ale tylko wtedy kiedy jest robiony z mleka odwirowywanego lub tez nie. Ja kupuje serwatke od rolnika ale ostatnio probowalam robic ja sama a wygladalo to tak mialam troche mleczka ktore chcialam przegotowac dzieciom i zrobil mi sie serek czyli najprosciej mowiac mleko mi sie zwazylo. nie wylalam tego leczchcialam zrobic z tego ser no i nasz serwatke. po moich eksperymentach maz zabral sie do degustacji i powiedzial ze cos jest nie tak z ta serwatka bo jest jak mleko....zapytalam sie mamy dlaczego tak jest no i mama mnie oswiecila:
serwatke robi sie tylko z mleka zsiadlego czyl musi sie na nim utworzyc smietana i kwasne mleko, smietanke zbieramy lyzka a kwasne mleko na bardzo wolnym ogniu ogrzewamy dosc dlugo dopuki ser nie wyplynie na wierzch a na dole bedzie serwatka prawie tak jak z woda i oliwa. dopiero wtedy na gazie docedzamy do gara serwatke a serek formujemy. powodzenia zycze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 12:45:20

no wiem jak sie robi tylko ze ja nie robie sam tej serwatki tylko kumpla mama a jak ona to robi to nie mam pojecia:|

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 12:59:13

ale ja tez biore serwatke od jednej kobiety i zawsze jest taka sama w smaku tak mow maz bo ja sie tego nie tykam, jak raz byla skwaszona to sie wyznal ze cos nie tak wiec moge mu wierzyc ze jego kubki smakowe dzialaja jeszcze dobrze......a piwko tez lubi czasami wypic i faktycznie plamny sa od razu czerwensze. byl ostatnio na integracji z pracy i przez weekend nie pil serwatki to musze przyznac ze rany go bardziej bolaly jak zwykle wiec moze cos jest w tym jak sie odzywiamy i co pijemy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 13:57:51

do Michala
a czy wiesz cos na temat BSM i czy to jest cos realnego a nie fantasy bo tak troche brzmi? ja jeszcze sie nie interesowalam ta metoda ale moze warto? czekam na odpowiedz....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 14:10:17

Nie próbowałem, dla mnie to też trochę jak fantazy. Ale w końcu łuszczyca też jest trochę fantazy smiling smiley Nie wiem o BSM praktycznie nic. Ale przeglądając obszerne fora na ten temat zauważyłem, że wyleczone są trzy osoby - Joma, Neo i Marcello i zdaje się, że tylko oni winking smiley Poza tym jedno z nich raz ma bielactwo, innym razem łuszczycę, a jeszcze innym razem AZS - śliska sprawa. Ale można spróbować - w końcu, ponoć jest w tej książce napisane, że nie trzeba wierzyć. Tyle.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 19:08:03

(BSM) ja probowalem 3 razy efektow brak ale chyba za krotko trzymalem te lapki na glowie bo maxymanie 2 tygonie po 2 tygodniech moj stan drastycznie sie pogorszyl i zeby wygladac jak czlowiek zaczel stosowac konwencjonalne spopoby(masci)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: AS (---.autocom.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 19:25:32

Fumaderm to kwas fumarowy,badany od kilku lat.Bardzo na razie drogi w Polsce nie zarejestrowany.Dane naukowe obiecujace,ale nie róbmy sobie złudzeń-nie ma leku,który pomógłby wszystkim łuszczykom,bo kazdy jest inny genetycznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 09:33:07

Jurek, Kazik, Jarek, Arek, Marekk i przesympatyczna Onciu nie wspominając o Bożence... Co u Was? Jak tam codzienna walka? Jakie efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 11:01:51

kupilam przed chwila terbiderm masc bo podobno pomogl mojej kosmetyczce na luszczyce zobaczymy czy i mezowi pomoze a moze mu po prostu wmowie ze to cudowny lek na l.. i wtedy psychika mu pomoze ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 13:30:55

Do aliny: Rozumiem, że serwatka przestała działać??? sad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 14:57:50

Nie przestala dzialac bo nie ma nowych plamek a istniejace zasychaja i nie powiekszaja sie ale co szkodzi zastosowac nastepny specyfik np. w jednym miejscu???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 15:08:43

Do aliny:
Ostrożnie, nie eksperymentujcie za bardzo. Sprawdź mój temat: "Novasome, bardzo, bardzo ciekawe" - naprawdę bardzo, bardzo ciekawe. Proszę o e-mail, jeżeli jesteście zainteresowani. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 14 wrz 2006 - 10:30:19

Sprawdźcie temat Novasome.

A jak z piciem serwatki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 18 wrz 2006 - 08:29:14

Hej serwatkowicze, pospaliście się? Jeden z najobszerniejszych tematów na forum, a od kilku dni zero głosów? Wstydzilibyście się winking smiley Co z waszą kuracją, przerwana, a może już niepotrzebna? Chyba jeszcze ktoś poza mną tu zaglada???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Efekt jest cudowny
Wysłane przez: alina (---.38.160.66.resman.pl)
Data: 18 wrz 2006 - 09:15:09

a ja zagladam i z nowymi obserwacjami :
maz ma coraz mniej strupkow, coraz wiecej mu zasusza sie i niknie, po woli ale efekt jest a nadal nic nie stosuje tylko serwatke, a co u ciebie michale jak efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1617181920212223242526...->|-->
Bieżąca strona: 21 z 32



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.