Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wyleczyłem łuszczycowe zapalenie stawów
Wysłane przez: Jarek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 cze 2006 - 12:21:33

Na łuszczyce choruje od 18 lat, Na łuszczycowe zapalenie stawów zacząłem chorować osiem lat temu. Brałem różne leki min methotrexat, zastrzyki do stawów i leki przeciwbólowe. Nic nie pomagało było co raz gorzej. Bez lekarstw nie mogłem funkcjonoać, bolały wszystkie stawy, rano byłem strasznie zamulony itd. Lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Rok temu zacząłem stosować diete optymalną dr. Kwaśniewskiego. Wiedziałem, że ta dieta jest mocno kontrowersyjna, ale postanowiłem spróbować. Po dwóch tygodniach było lepiej ale lekarstw nie mogłem odstawić. W dużych miastach są tzw. Arkadie. Przyjmują w nich lekarze stosujący diete optymalną. Są to normalni lekarze z dyplomem lekarza stosujący diete optymalną. Oprócz diety lekarze zalecają również zabiegi prądami selektywnymi. Polega to na tym że podłączają człowieka aparatu który te prądy przesyła. Postanowiłem spróbować. Miałem dziesięc takich zabiegów. Trudno powiedzieć co bardziej mi pomogło dieta czy te prądy? Faktem bezspornym jest jednak po tych zabiegach już od roku nie biore żadnych leków. Ustąpiła opuchlizna z kolan i dłoni. Nie twierdze że jest zupełnie idealnie, od czasu do czasu stawy troche bolą, ale w porównaniu z tym co było poprzednio postęp jest niesamowity.
Niestety przy pomocy tej diety nie udało mi się wyleczyć łuszczycy tradycyjnej, ale podobno na to potrzeba więcej czasu.

pzdr Jarek

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.
This forum powered by Phorum.

Kontakt: EPOX, Krucza 51/81, 00-022 Warszawa info (at) epox.pl