Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Misia (---.eth.net.pl)
Data: 18 kwi 2005 - 00:05:24

mam wielki problem...to cholerstwo mam na twarzy...tzn na innym czesciach ciala tez...lacznie z glowa ;/// czy ktos z was zna jakis skuteczny sposob wyleczenia Ł. na twarzy? ja stosowalam Laticort-masc...pomagal i to bardzo...ale to jest steryd ;/...jak cos wiecie to prosze napiszcie...pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 09:45:29

Mam chore dziecko na łuszczycę,ma 9 lat.Największym problemem była twarz
i oczy.Udaliśmy się do ON CLINIC,tamtejsza maść bardzo mu pomogła.Wszystkie krostki zniknęły,a co najważniejsze następnych nie ma.Maść ta nie jest sterydem,jest jakąś mieszanką z dziegdziem.Twarz smaruje się na 10 min.i zmywa.[Mieliśmy nie raz robione maści z dziegdziem ale nigdy nie pomagały]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Cezar (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 10:19:59


Warto podać tutaj skład tej mieszanki - ale to zależy od Ciebie
/ masz kontakt z lekarzem ... apteką ... rejestracją/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 10:26:12

Z tego co wiem to sie skladu nie dowiesz,bo oni sa cwani i nie udostepnia skladu. Bo tak bys sobie zrobil ta sama mieszanke za duzo mniejsze pieniadze.
Ja zapytam z ciekawosci. Ile wydalas na kuracje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Kristo (---.vline.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 00:11:57

Tez sie zastanawialem nad wycieczka do ON-CLINIC ale jestem bardzo sceptycznie nastawiony - trudno powiedziec ile na tym forum jest obiektywnych opinii a ile po prostu hamskich reklam...

Zgadzam sie z Barthezem ze to jest dobry przyklad jak na nadziejach chorych mozna grosz wycisnac...

Co do ognisk na twarzy to w moim przypadku pojawiaja mi sie czasami np na brwi (co pewnie zwiazane jest z blizna ktora tam sobie zafundowalem w dziecinstwie...) ale u mnie wystarczy posmarowac mascia typu lorinden czy diprosaliciem i szybko znika - ale uzywam raczej tego zadko bo niestety nalezy do sterydow,
w moim przypadku rowniez pomaga slonce, lub solarium. Co prawda wysusza jeszcze bardziej skore (od czego w koncu sa balsamy smiling smiley) ale ladnie wszystko schodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 12:02:48

Zgadzam się zwaszymi uwagami ale w naszym przypadku nie było innego wyjścia.Pomagały tylko sterydy[czego lekarz absolutnie zabronił,w stosowaniu
na oczy]to jest dziecko więc się bałam.Słońce szkodziło mu w takim stopniu,że jego oczy wyglądały strasznie,żeby to zamaskować nosił okulary słoneczne.Więcej nie będę wam pisać bo sami wiecie najlepiej.Ale skoro jemu pomogło to może i innym też pomóc.
Słyszałam jeszcze że gdzieś w Bielsku ktoś leczy łuszczycę jakimiś tabletkami i dietą.Podobno jest to bardzo skuteczne ale te tabletki są dla dorosłych więc mój syn musi jeszcze poczekać,a narazie będziemy się leczyć w ON CLINIC.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 12:08:58

Ponawiam swoje pytanie. Ile zaplacilas za kuracje i ile ona trwala w Waszym przypadku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 12:16:02

400 zł.Twarz zaleczyła się po kilku dniach a na ciele pierwsze efekty były po dwóch tygodniach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 kwi 2005 - 13:35:46

Ale 400zl miesiecznie czy jak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 12:37:46

400 zł to koszt pierwszej wizyty z lekami .Druga wizyta jest bezpłatna .
100 zł kosztuje żel do ciała,100 zł maść i 50 zł żel do smarowania głowy
czyli wizyta wychodzi 150 zł.Na ile to wystarczy to zależy wjakim stopniu jest
zajęte ciało.Ale najwięcej idzie tego na samym początku.Później nie trzeba chodzić na wizyty, można samemu zakupić to co się skończyło.W tej chwili jeden zestaw wystarcza nam na ok 8 miesięcy.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 13:10:34

przeciez juz pisali ludzie na tym forum,ze w on clinik naciagaja! no to jak? dalej jest zainteresowanie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 13:29:53

Może nie na wszystkich jednakowo działa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 13:37:32

Bylem ciekaw ile wychodzi taka kuracja. Nie mam zamiaru korzystac z On-Clinic z roznych wzgledow. I za te pieniadze to wole sobie pojechac nad cieple morze i sie przy okazji dobrze bawic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 kwi 2005 - 14:32:26

tym razem zgadzam sie z toba Barthez.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: niesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 19:58:39

Witam&#8230;mam problem&#8230;moja przyjaciółka tzn. łuszczyca towarzyszyła mi przeważnie na skórze głowy ostatnio zmieniło się to. Gdy w tym roku zaświeciło nareszcie słońce myślałam, że moje problemy się skończyła (zawsze w lecie, gdy było ciepło i świeciło słońce moje problemy się kończyły), ale tym razem było inaczej. Po pierwszych słonecznych dniach zauważyłam pojawiającą się łuszczyce na skórze czoła, powiekach, policzkach. Zastanawiam się jak to możliwe skoro słońce mi zawsze służyło&#8230;a tu taka niespodzianka&#8230;Chciałabym zaznaczyć, że nie w tym czasie nie używałam żadnych maści, tabletek. Co o tym sądzicie??? Zdarzyło się Wam coś podobnego?? Czekam teraz na wizytę u mojego lekarza, zobaczę, co powie na ten temat.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: niekwestio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 21:25:54

NIESIA... ja tez tak sie dziwnie czuje jak by mi sie łuszczyca robiła przy oczach bo mam tak bardzo suchą skóre, cały czas teraz ją czyms natłuszczam i narazie pomaga oby to szybko znikneło...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: niesia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 22:35:01

Ja tez ma taka nadziejesmiling smiley, ze to szybko minie.Zastanawia mnie bardziej to dziwne dzialanie slonca, ktore zawsze mi pomagalo,a tu nagle w odwrotna strone zaczeło dzialac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 01:09:38


Proponuję zajżeć na stronę www.herb.waw.pl. Serwis prowadzi osoba która żeczywiście zna się na rzeczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Stefek Burczymucha :D (---.skynet.net.pl)
Data: 08 maj 2005 - 11:15:52

Kolejny naciągacz?? Ceny z księżyca!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: patrycja (---.gorzow.mm.pl)
Data: 08 maj 2005 - 23:24:11

witam! ja dopiero co zostałam nią obdarzona! mam ja wszędzie twarz , głowa i ciało!!! poradzcie jakich można (po zaleczeniu) kremów , balsamów idt . używać , bo mam pustke w głowie, ponieważ jeszcze miesiąc temu miałam cere tłustą i kremy, toniki itp. były własnie do takiej, balsamów używałam ujędrniających! a teraz???naprawde nie wiem....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.