Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: KATARZYNA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2005 - 20:24:45

MÓJ SYN TEŻ JEST CHORY NA ŁUSZCZYCĘ I CHOĆ MA DOPIERO 10 LAT TO MA TĄ PASKUDE OD 6 ROKU ŻYCIA JEŻELI MA PANI JAKIEŚ WYPROBOWANE LEKI TO PROSZĘ CHOĆBY O ICH NAZWĘ MOJE DZIECKO JAK DO TEJ PORY MIAŁO SAME STERYDY A EFEKT ZNIKOMY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: lola (---.psary.net.pl)
Data: 11 maj 2005 - 10:42:14

Proszę poczytać wyżej,choć zaraz ktoś powie mi że reklamuję jakąś klinikę to jest to absolutna bzdura.Może tak być że dorosłym tak nie pomaga jak dzieciom ale w naszym przypadku pomogło w 100 %.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Efqa (---.aster.pl)
Data: 14 cze 2005 - 22:50:47

Mam również 9 letniego syna chorego na łuszczycę.Pojawiła się 5 miesięcy temu.Szukam kontaktu z rodzicami ,którzy mają podobne problemy.Bardzo proszę o informację co to jest za klinika i gdzie się mieści. Stosujemy kilka maści np cignolina z delatarem i inne, ale nic nie pomaga. Proszę napisac jak Pani sobie radzi z chorobą syna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: Leszek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2005 - 22:46:31

Witam
Mam na imię Leszek choruje od 7 lat, z moich doswiadczeń wynika, że dość skuteczne jest opalanie sie , plus smarowanie twarzy oliwka dla dzieci, spróbuj na pewno pomoze.
pozdrawiam
Leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na twarzy ;/
Wysłane przez: wojciech (---.army.mil.pl)
Data: 26 lip 2005 - 09:07:11

Luszczyca.Reklamowany sposób leczenia przez ON CLINIK jest nieefektywny.Przepisane "ornity "są żelami obojętnymi nie pomagają i nie szkodzą.Szkoda pieniędzy i czasu.Uważam ,że jest to nabijanie pacjęta w butelkę.Jak można leczyć wszystkich pacjętów tymi samymi żelami bez analizy "wysiewu".Daruj sobie wizytę w tej klinice a zaoszczędzisz 650zl.I jeszcze jedno- lekarz przyjmuje dwukrotnie,a później zaleca kontakt telefoniczny,inaczej ucieka od pacjęta.Barthez napisał(a):

> Bylem ciekaw ile wychodzi taka kuracja. Nie mam zamiaru
> korzystac z On-Clinic z roznych wzgledow. I za te pieniadze to
> wole sobie pojechac nad cieple morze i sie przy okazji dobrze
> bawic...


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.