Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 19:17:17

Witamsmiling smiley
jesli chodzi o metody niekonwencjonalne to jestem kompletnym niedowiarkiem (kiedys probowalem stosowanie akupunktury i ziolek z zerowy efektem) Wole sterydy niezaleznie od ich szkodliwosci.

Metode BSM wyprobowalem " na zlosc" mojej Mamie-zeby wreszcie przestala mi "truc", bylem pewny, ze nie bedzie najmniejszej poprawy-w koncu co moze dac przykladanie rak do glowy.

(II pozycja BSM raz dziennie 20minut przed snem-wiecej mi sie nie chcialo)

Herbate i kawe pilemsmiling smileysmiling smiley-jak zobaczylem w ksiazce do BSM przestroge by nie pic kawy i herbaty bo grozi to odbarwieniem oczu to sie tylko rozesmialemsmiling smiley

Efekt - totalne zdziwko - 17 dni- luszczyca znikla, w niektorych miejscach pozostaly przebarwienia (ale to chyba od wczesniejszych sterydow)

Przed BSM mialem 160 (raczej stalych) miejsc luszczycowych na ciele i troche na glowie, srednio to sie leczylo-raz lepiej raz gorzej,ale zawsze cos bylo. W sumie w luszczyce bawie sie od 14latsmiling smiley

Teraz spokojsmiling smiley. Nie jest to calkowite wyleczenie bo luszczyca paznokci jeszcze nie znikla, ale jest duza poprawa, trwa nadal.

Pozdrawiam,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: beleczka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 20:15:29

Joma się ucieszy.................no i oczywiście szczere gratulacje Michaś !!!!!!

smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 10 maj 2005 - 21:07:30

Oj tak........Joma sie ucieszy, i nie tylko Joma.........ja tez stosuje te metode i mam nadzieje ze juz niedlugo uporam sie z tym chorubskiem.
Michal-nie przerywaj tej metody az do calkowitego wyleczenia.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: izucha (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2005 - 22:50:41

ja też bym tak chciała, ale mieszkam z facetem i nie chce spać sama tzn. osobno!!! myslicie , że to ma znaczenie? tzn. zeby spać smemu? może to glupie pytanie ale...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 21:42:36

macie rację HURRRA !!!!!
dzięki michał, że napisałeś o tym. Miałam taką cichą nadzieję, że się ktoś odezwie. No i napisałeś. Jeżeli możesz wskocz też do mojego wątku i wspomnij o tym. Ja tyko przez przypadek znalazłam Twój wpis, tak chyba musialo być. Więć trzymaj się dzielnie i walcz do końca, sam widzisz jak to działa, no i jak szybko!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 21:46:08

izucha, terza do Ciebie. Musisz chyba wybrać czy spać sama, czy nie. Poza tym to nie potrwa długo, sama widzisz, jak szybko BSM działa. To dotyczy tylko wspólnego spania i nic poza tym, to znaczy że niczego nie musisz sobie z tym związanego odmawiać, ha,ha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 21:59:04

michał, jeszcze do Ciebie. Dorzuć do tych 20 minut poz. II jeszcze pozycję III. Ona leczy ręce, mam na myśli Twoje paznokcie. Ale zastosuj ją przed pozycją drugą.
Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale rozumiecie sami....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Roksana (---.tvgawex.pl)
Data: 13 maj 2005 - 08:22:28

Pomocy napiszcie mi o tym BSM, mam łuszczyce prawie wszędzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2005 - 11:26:54

Roksana, wszystko jest napisane w wtku "Wyleczyłam łuszczycę metodą BSM" ale jeżeli będziesz miała więcej pytań, to pytaj. Zawsze odpowiem, jeżeli będę znała odpowiedź. Nie martw się, jest na tą chorobą jeszcze sposób

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2005 - 19:45:02

INFORMUJE,ŻE OD TEJ CHWILI EWENTUALNE PYTANIA od rzeczywiście zainteresowanych osób NA TEMAT STOSOWANIA METODY BSM PROSZĘ KIEROWAĆ DO MNIE NA MAILA.
Moje natrętstwo w tym temacie denerwuje już zbyt wiele osób, mnie natomiast zdenerwowały ich zarzuty. Mój mail jest podany na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: jedrek (---.b.pppool.de)
Data: 13 maj 2005 - 21:34:14

Jomo01, jesteś cudowna. Swój koszmar z BSM zabierzesz ze sobą, jak do grobu. Dzięki Ci bardzo, że "uzdrowiłaś" tak wielu ludzi. Będziemy tęsknić, ale nie wołamy "pozostań z nami". Idż i nie wracaj, uszczęśliwisz tym wielu ludzi, a przeciesz o to Ci chodzi. Wybacz, ale nie uronię ani jednej łzy. Praszczaj, my uże tiebia zabyli!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2005 - 22:46:56

jędrek, szczególnie bedzie mi brak twojego chamskiego towarzystwa. Jesteś godny pożałowania. Myślę jednak, że wielu odetchnęłoby, gdybyś to ty przestał zaśmiecać te strony takimi wyrazami z rynsztoka. A tak reasumując, nie schodzę z tych stron. Nie ciesz się.
am jeszcze z kim tutaj rozmawiać. Nie myślę o ludziach twojego pokroju.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 14 maj 2005 - 00:41:29

wiesz jedrek szkoda slow. Pozwalasz sobie na tyle chamstwa i jestes na dodatek zalosny. Coz ty takiego stosujesz na luszczyce, ze pozwalasz sobie na tego typu uwagi? Zjadles wszystkie rozumy? rozumiem, ze luszczyca psuje humor i czasem ludzie staja sie zgnusniali i po prostu sfrustrowani..ale zeby az tak? Mam wrazenie ze cokolwiek brakuje ci rownowagi i zdaje sie ze ty bardziej niz inni potrzebujesz pomocy..ale nie dermatologa a psychologa. Zacznij od glowy. Bo wiesz ryba sie od niej zaczyna psuc. A zaczelo smierdziec na tym forum. I zawsze smierdzi najbardziej w okolicy twoich postow. Az sie zbiera na wymioty. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: chory (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 maj 2005 - 11:23:03

jedrek powiedz gdzie mieszkasz a ci nakopie do d....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2005 - 11:33:40

Dziekuje za slowa otuchy (szczegolnie Jomie) walczmy dalej i uszy do gorysmiling smiley

aha, Jedrek-Ty buraku!!! grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Froger (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 maj 2005 - 12:23:54

Proszę o pomoc w sprawie łszczycy.
Co to jest to BMP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2005 - 15:41:54

Froger, czy już znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: ADAM 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2005 - 17:00:34

nakopac to se mozesz chory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
joma dziekuje ci rowniez ze przynajmniej wspomnialas ze juz chcesz sie nieodzywac na ten temat tak mi ulzylo ze az sie poplakalem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2005 - 23:03:56

Adam 23 cieszę się, że sprawiłam Tobie tym tak wiele radości. Nie ma to jak dobre samopoczucie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylem luszczyce na zlosc
Wysłane przez: Marzena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2005 - 11:55:05

Czesc Agnieszka ja mam na imie Marzena mam 27lat mieszkam Ziębice koło wrocławia mam łuszczyce załamałam sie jestem tak jak nieobecna co mam robic wszyscy sie odwrucili jak życ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.