Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
7 maj 2005-diagnoza
Wysłane przez: ciacho_dunskie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2005 - 23:09:32

jestem "początkująca"jeśli chodzi o tą chorobę...
wysypuje mnie każdego dnia...
wyglądam jak muchomor...
dłonie skorupiaste...
jak będzie dalej?
czy ci,którzy dopiero wchodzą w ten etap mają jakieś szanse na to,by to zlikwidować?
nie jestem jeszcze cięzkim przypadkiem,ale trochę się przeraziłam...jestem w tym temacie"zielona"...co stosujecie?
co daje efekty?
pomóżcie...

pozdr.ciacho...(kobieta 29 lat) smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 7 maj 2005-diagnoza
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 12 maj 2005 - 08:10:40

Na kazdego dziala cos innego Niestety to nasz organizm wie co stosowac i trzeba sie samemu o tym, przekonac na pewno nie stostuj sterydow bo to jest efekt jo-jo Poczytaj sobie fortum to znajdziesz tam wiecej informacji pzdr serdeczniesmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 7 maj 2005-diagnoza
Wysłane przez: Marcin (---.kawiarenka.gorzow.pl)
Data: 13 maj 2005 - 19:47:40

Witam kolezanke.. tak jak moja przedmowczyni powiedziala.. na kazdego dziala cos innego... zaczyna sie chyba podobnie.. nie wiem jak bylo u wiekszosci przypadkow... ale cygnolina, a do natluszczania to masc mocznikowa...Jezeli chcesz sie wiecej czegos dowiedziec to zglos sie do Moniki smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 7 maj 2005-diagnoza
Wysłane przez: beata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2005 - 22:21:27

Mam od kilku lat u nasady włosów z tyłu głowy ognisko kilkucentymetrowe, przypominające objawowo łuszczycę. Czy to mozliwe by zmiana tego typu , nie rozprzestrzeniająca się przez wiele lat była łuszczyca?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.