Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy nikt nam nie potrafi pomoc
Wysłane przez: Dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2005 - 14:11:48

witam mam na imie dorota przed 10 laty nie wiedzialam ze takie paskudztwo jak luszczyca jest choroba choruje na to juz 10 lat to jest naprawde paskudztwo przedtem wkladalam spodniczki a od 10 lat chodze w spodniach nie wspomne o ludziach jest to szczegolnie uciazliwe w lecie i na plazy wszyscy sie gapia jak na dziwadlo ale dlaczego pytam sie dlaczego czy ja chcialam tej choroby ?chyba trzeba co niektorych uswiadomic w tej sprawie nie jest to zarazliwe przeciez kurcze to nie jest GRZYBICA ktora mozna sie zarazic ludzie w jakim kraju my zyjwemy pozdrawiam D orota

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy nikt nam nie potrafi pomoc
Wysłane przez: BARBARA (212.244.66.---)
Data: 18 sie 2005 - 13:53:34

Witaj Dorotko!
Nie wiem czy ktos Tobie odpisał ,ale nutka rozpaczy bijąca z tresci zmusz mnie do słówka.Otóż nie jesteś sama z tym na świecie i grzybica też się leczy.Poszukaj w ksigarni "Świat książki" i znajdz "Smak zdrowia" autor francuski.wejdż na str www.citrosept. pijąc go dokup "Trylac"/pozytywne bakterie/dla równowagi. W sklepach z kosmetykami szkaj kremów z mlekiemi miodem,aloesem,nawilżaja skórę.
Jest lato nie żałuj sobie malin zawieraja salicylany.
Powodzenia i usmiech to potega zdrowi 1
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.