Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2007 - 20:10:37

a wiecie ze cocois jest juz dostepny w aptekach?!!! w zeszlym tygodniu kupilam. moja dermatolog mi powiedziala ze jest juz znow na rynku!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Agnes (---.range81-158.btcentralplus.com)
Data: 07 mar 2007 - 12:40:11

hmmm.... fajnie ze zaczynając ten temat znalazłam tylu zainteresowanych....super.. naprawdę się cieszę !:].. widzę że kolega Andrzej ubiegł mnie w przekazaniu kolejnych informacji....w sumie to fajnie ze ktoś przetłumaczył ulotkę Exorexu którą miałam w wersji angielskiej....jak już sami widzicie na stronkach, które podał Andrzej można kupić produkty exorexu w różniej postaci ja wiem z praktyki, że w aptece nie mogłam dostać kremów ani szamponu i dostałam ważna informacje ze nie mogą tego używać kobiety w ciąży( a czy można w aptece w polsce zamówić też na ten temat nic nie wiem bo nadal siedzie w UK- próbujcie). Odnośnie tego co może być skutkiem stosowania tego leku niestety nic nie wiem i nie słyszałam o groźbach wystąpienia raka...ale osobiście uważam bardziej szkodliwe jest naświetlanie lampami PUFA UVA i UVB czy jakoś tak to sie pisze... od tamtej pory jak stosowałam exorex wyskoczyły mi jakiś pojedyncze krostki którymi sie nie przejmuje bo wyskoczą i znikną same nawet ich niczym nie smaruję a lampami naświetlałam się z tego co pamiętam przez 2 lata co 2 dzień z malutkimi przerwami więc jeśli istnieje groźba wystąpienia raka po stosowaniu exorexu to myślę ,że jest minimalna...bardzo minimalna...Ja osobiście polskim lekarzom nie ufam i nie wierze w ich ewentualne brednie na to aby nie stosować tego leku. Wiadomo że każda osoba, która odwróci sie od lekarza znajdując coś co mu pomaga jest dla nich z nie korzyścią bo nie będą już mogli wciskać guwnaianych i drogich maści nam osobom, które nie raz walczą z tą dolegliwością całe swe życie i nie raz są w desperacji, są załamani, że nic nie jest im w stanie pomoc ,że taki już los- a to nie prawda!Bo żaden z moich wcześniejszych lekarzy nic nie odpowiedział na pytanie czy może wynaleziono coś nowego?...zawsze ten sam kit wciskają aby kupować ich leki za których wypisanie dostają wysoką prowizję...Ludzie...!... w dzisiejszym świecie wszystko rozchodzi się o kasę...nie ma już zawodów z powołania!- a szkoda.... Pozdrawiam Agnes


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: jeden z Shellfishów :)heh (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2007 - 18:18:16

Jestem więzniem p.Ł :/ juz tak bardzo sie nie przejmuje(na szczęście) 2 lata temu niby jako pierwsze wysypało mi owłosioną sk. głowy i p.dermat powiedziala ze to łojotokowe zap .owł. skory glowy dobre nie?!mialem zażywać jakies tam antybiotyki!a w zimie zaczelo mi sie wysypywac po calym moim ciele!chodzilem jak szczur wstyd mi bylo chodzic na treningi ,no ale jakos mi sie udalo to przemóc i juz nie przywiazywalem takiej wagi na to czy ktos zrozumie co to jest czy nie!!!heh w tamtym roku pracowalem na zewnatrz tzn na budowie a wszyscy wiemy ze bylo nizmiernie cieplo i caly czas slonce hehehehe no i sie wyleczylem ale do pewnego stopnia bo jak w tamtym roku o tej porze mialem okropny wysyp to w tym na razie spokoj chociaz wlasnie niedawno znowu sie zaczelo tylko ze narazie b powoli sie wraca!sproboje sobie zalatwic ten EXOREX lotion moze mi pomoze!stosowale chwile DELATAR ale cos mi sie jakas wysypka pokazala to skonczylem sie SMARowac heh fajnie jest napisac o tym bo wokol mnie nie ma nikogo z tym problemem nawet w Rodzinie jestem jedynym Zainfekowanym hhe pozdro dal wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: SHELLFISH (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2007 - 19:00:53

agnes chcialbym z toba pozrozmawiac masz moze gg moj nr to 9923144 porsze ?! smiling smiley pozdr dla wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturw (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2007 - 21:15:00

czy ktoś jeszcze stosował exorex poza agnes no i z pozytywnym skutkiem ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: maria (---.bartnet.pl)
Data: 01 kwi 2007 - 09:26:06

Exorex lotion stosowała moja córka i jest bardzo dobrze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: jędrek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 kwi 2007 - 12:24:22

Cześć . A może dla mnie byś załatwiła ten lek. Bardzo prosze.
Pozdrawiam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturw (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 kwi 2007 - 13:47:40

Jak się stosuje maść a jak lotion - udało mi się załatwić , akurat siostra przyjezdrza z Angli na święta i poprosiłem ją by mi zamówiła bo tam okazało się ,że można zamówić przez internet ale nie jest tanie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: [email protected] (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2007 - 17:10:10

WITAM
GDZIE MOŻNA KUPIĆ TEN LEK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturw (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2007 - 19:52:58

Chyba tylko na wyspach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: aga (83.220.216.---)
Data: 08 maj 2007 - 14:17:13

Agnes a czym nawilzalas skóre?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: edyta (---.38.160.60.resman.pl)
Data: 09 maj 2007 - 10:06:02

Czy to działa również na paznokcie.....?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kajka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2007 - 20:31:47

Hejka! Ja choruję od 30 lat a mam 36 czy ten lek naprawdę działa?? Proszę o więcej szczegułów
Kaśka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: DANA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2007 - 15:11:21

Na początku leczenia odniosłam się sceptycznie.Czego to ja juz nie próbowałam!!!!Załatwiłam sobie to cudo i zaczęłam leczenie.Przez tydzien nie działo się nic.Po dwóch tygodniach łuszczyca zaczęła ustępować.Po trzech tygodniach systematycznego smarowania mam jeszcze tylko łuskę na łokciach-tam nie chce mi zejść.Myślę,że Exorex jest naprawdę dobrym lekiem na łuszczycę.Nie wiem tylko na jak długo zadziała.W Anglii można bez problemu dostać w aptece bez recepty.Kosztuje 30 f.Lekarze angielscy nie chca zapisać jeżeli nie jest się chorym,a szkoda bo na receptę kosztuje 6,60.Ale czego to my łuszczycy nie zrobimy żeby mieć aksamitną skórkę.Jest jeszcze szampon ale nie stosowałam więc nie znam działania,ale lotion naprawdę polecam.Chociaż wiadomo jak to z nami jest-jednemu pomoże a drugiemu nie.Mnie Exorex pomógl.Jestem wdzięczna ,że jest to forum,bo na naszych dermatologów nie ma co liczyć.Oni absolutnie nie umieją leczyć łuszczycy.Zapisują tylko drogie specyfiki- funta kłaków nie warte.Pozdrawiam wszystkich łuszczyków!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Ada (---.gorzow.mm.pl)
Data: 22 maj 2007 - 17:20:21

gdzie to morzna kupic i ile kosztuje prosze pomuc mi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 22 maj 2007 - 19:33:25

skoro nie ma tam sterydow to co jest takiego w nim ze pomaga? ktos moze podac sklad? a drugie pytanko czy ktos moze to załatwic?pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Lok (---.telpol.net.pl)
Data: 22 maj 2007 - 22:37:35

Ja kiedyś czytałem czy coś, że smoła węglowa - żartobliwi francuzi podobno uznali że jest rakotwórcza i wycofali exorex ze sprzedaży smiling smiley ale ja tam jak będę miał kasę - to chętnie kupię

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 22 maj 2007 - 23:39:19

hejka! moj kumpel jest akurat na wyspach i poprosilem go o ten specyfik...juz nie moge sie doczekac....smiling smiley))mam nadzieje ze i mnie pomoże !@!smiling smileydam znac jak i co....!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 22 maj 2007 - 23:41:19

a moze moglbys Sebastain, dla mnie tez zamowic? przesle kase na konto co Ty na to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: sebastian (---.dip.t-dialin.net)
Data: 23 maj 2007 - 14:16:50

do nefellysmiling smileyhej! wiesz co teoretycznie tak ale w praktyce moze być problem bo mieszkam teraz do pazdziernika w niemczech i ten kolega do mnie przylatuje na kilka dni!!!a potem sam wraca na wyspysad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.