Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...2930313233343536373839...->|-->
Bieżąca strona: 34 z 59
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: natanek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 21 sty 2009 - 06:09:59

Witam,

Dla wszystkich sceptycznie nastawionych i niecierpliwych mam dobrą informację - Exorex naprawdę działa, nie dajcie się przekonywać tym co nie bardzo wierzą w pozytywne efekty leczenia, zresztą nie tylko tymi preparatami lecz czymkolwiek innym, grunt to pozytywne nastawienie a czytając zamieszczone posty można stwierdzić że wielu osobom właśnie pozytywnego nastawienia brakuje,

wiele osób pisze że po 5 dniach czy tygodniu nie widać zmian, chyba osoby które to piszą nie bardzo maja pojęcie o samej łuszczycy i sposobie jej leczenia, tzn. albo maja ja od niedawna albo bardzo niewiele zmian,

Ci z Was którzy naprawdę wiedzą co to łuszczyca i wiedzą ie czasu wymaga leczenie na pewno nie napiszą że po 5dniach nie ma efektów,

oczywiście są różne rodzaje łuszczycy i każda reaguje inaczej na dany preparat, istotne znaczenie mają też predyspozycje organizmu na dany czynnik,
może się zdarzyć że u kogoś cudowne zaleczenie zmian nastąpi w bardzo krótkim czasie lecz to raczej rzadkie wyjątki,

nie dajcie sie zwodzić tym co nie bardzo o łuszczycy mają pojęcie, na Allegro w opisach niektórych aukcji u różnych sprzedających można spotkać informacje że Exorex to lek który leczy już po krótkim czasie, radzę uważać na takie osoby, poza tym ja osobiście mam wątpliwość co do oryginalności produktów sprzedawanych na Allegro, zbyt wiele osób się tym zajęło i to jak widać na masową skalę, cena jaką proponują czasem też jest bardzo podejrzana, swego czasu (3-4 miesiące temu) w Anglii gdzie Exorex jest najbardziej rozpowszechniany było też małe zamieszanie i chwilowe wstrzymanie w sprzedaży niektórych preparatów Exorex-u, z tego co mi wiadomo chodziło o fałszowanie szczególnie preparatów lotion poprzez domieszki preparatów ze zwykłą wodą, trzeba przyznać że faktycznie jest to niemożliwe do rozpoznania, można więc wcierać w siebie niby zakupiony preparat o stężeniu 2% a w efekcie jest to tylko 1 albo i mnij, myślę że dobrym wyznacznikiem jest cena, zbyt niska jest zbyt podejrzana, osoby sprzedające na Allegro - mające z tego dochód - raczej nie sprzedają tanio czegoś co nie jest tanie w nabyciu,moje odczucia są mieszane, wszyscy wysyłają Exorex z Anglii namiętnie, stało sie to wręcz tak popularne wśród wielu osób jak kiedyś poszukiwanie złota,
do mnie akurat nie przemawia

poza tym ja mam nieco inne doświadczenia z Exorexem,
początkowo stosowałem produkty z Anglii, moja znajoma przesłała mi pewnego razu aby wypróbować, stosowałem w pierwszej fazie leczenia lecz później odstawiłem lotion gdyż poznałem emulsję,
ja akurat mieszkam i studiuję aktualnie w USA (pisałem już kilka swoich postów na luszczyca.pl więc o tym również juz wspominałem, podobnie jak o mojej chorobie i wynikach leczenia), mam dostęp do preparatów amerykańskich/kanadyjskich Exorex-u więc w momencie kiedy zorientowałem sie że mogę te produkty nabyć tutaj na miejscu a nie ściągać np. z Anglii przestawiłem się na nie,
jeśli nie jest to dla Was problem albo macie rodzinę/znajomych i możecie zamówić sobie Exorex w USA lub Kanadzie zamiast np. w Anglii to szczerze polecam,

wersja Exorexu produkowana na rynek amerykański jest zdecydowanie lepsza, tutaj nie występuje lotion, jest za to emulsja a ta zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż lotion,
emulsje się świetnie nakłada, zupełnie inaczej się zachowuje na skórze i nie wysusza jej tak bardzo jak lotion,
zupełnie nie wiem dlaczego w wersji europejskiej robią lotion a nie emulsję skoro emulsja jest zdecydowanie lepiej oceniana, występuje w takich samych stężeniach -1 i 2%, ja osobiście polecam emulsję, preparaty amerykańskie różnią sie tez wyglądem opakowania, mają niebieskie a nie zielone kolory, to dla informacji osób które zastanawiałyby się dlaczego są inne, to w każdym bądź razie ten sam preparat, jedynie linia na Amerykę ma inne etykietowanie i w dodatku postać emulsji a nie lotionu,


leczenie u mnie trwała na pewno nie 5 dni ani nie dwa tygodnie, u mnie pierwsza kuracja trwała kilka miesięcy, pierwsze widoczne zanikające zmiany zaczęły sie pojawiać w granicach 3 miesiąca stosowania,

zużyłem kilka butelek 250 ml, zatem nie spodziewajcie się że na dużą ilość zmian starczy Wam butelek 100 ml, dla osób które mają sporo zajętego ciała odradzam kupowanie małych butelek - nie warto, szkoda pieniędzy, większe są tańsze,
przede wszystkim jednak należy wytrwale wcierać w siebie preparaty, do końca - do skutku, choć ten może przyjść dopiero po długim czasie

ważne jest aby stosować je w połączeniu, np. emulsja 1 lu 2% a następnie po 5 minutach ważne jest aby nałożyć krem nawilżający Exorex,
i nie jest to mimo wszystko obojętne, czytałem przed chwilą że niektórzy nakładają oliwkę itp. owszem jest to doskonały sposób nawilżania ale mimo wszystko nie jest to właściwa terapia exorexem,
krem stabilizujący jest wyjątkowy, na dobrą sprawę na dziesiątki preparatów jakie stosowałem wżyciu żaden nawilżający preparat nie zachowywał się tak dobrze na skórę jak krem exorex, jeśli oczywiście chcecie oszczędzić trochę na kremie to zrozumiałe że można go czymś zastąpić, jednak najlepiej stosować jedno i drugie,
mam naprawdę doskonałe amerykańskie preparaty natłuszczające, nawet w Polsce takich nigdy nie miałem choć też były dobre (jestem poza Polska 3 lata), próbowałem jednak ich stosować zamiennie zamiast kremu Exorex, to już nie ten sam efekt mimo wszystko

i jeszcze jedno, Exorex nie leczy na zawsze, łuszczycy nie da się usunąć z organizmu na stałe, można pomóc i sprawić aby rzadziej do nas powracała w postaci wysiewów ale exorex ani żaden inny preparat nie czyni cudów, po regularnym stosowaniu usuwa zmiany ale te niestety mogą powracać i miejscami powracają po jakimś czasie, wszystko jednak zależy od predyspozycji organizmu i indywidualnych zachowań, u jednej osoby okres "czystości skóry" może trwać długo, u innych krócej, nie będę się tutaj wypowiadał o znanym wszystkim czynnikach wpływających niekorzystnie na łuszczycę i powodujących wysiewy,na ten temat już chyba wszystko można wyczytać na tym forum, fajnie że jest coś takiego choć troszkę szkoda że pojawiają się tutaj również osoby niewiele wiedzące o łuszczycy -nie chorujące - a jedynie wprowadzające zamęt i zniechęcenie,

kiedyś w Polsce byłem przedstawicielem medycznym, znam ten świat od podszewki, wiem jak promuje się leki na rynku, wiem tez w jaki sposób lekarze wypisują recepty,
nie lubiłem tego kiedy musiałem iść do lekarza po receptę, na ogół ja prosiłem o taką na konkretny lek który chciałem a lekarz usilnie wypisywał mi receptę na coś innego, koszmar,

niestety, uważajcie na lekarzy, ja w swojej historii chyba tylko jednego spotkałem naprawdę zaangażowanego i bezstronnego, inni piszą co każą albo za co płaca im firmy farmaceutyczne,
niejedna firma zrobi wszystko aby zniechęcić do preparatów takich jak Exorex (choć jego bezpieczeństwo stosowania to odrębna sprawa, w tej kwestii nie ma zdania, być może nam zaszkodzi, pozostaje mieć nadzieję że wszelkie informacje na temat kancerogennych właściwości dziegciów są tylko wymysłem farmaceutów i środowisk z nimi powiązanych na całych świecie, póki co dla mnie przynajmniej nie było już innego ratunku, zawiodły wszystkie możliwe preparaty jakie były dostępne w Polsce i w Europie jeszcze do 3 lat wstecz w moim przypadku, zawiodły mnie też metody leczenia w USA, zawiódł on-clinic, polskie sanatoria owszem dobre ale trzeba by tam spędzać pół roku a nie 2-3 tygodnie, zawiodły mnie też oddziały dermatologiczne w szpitalach, lampy, retinoidy i wszystko czego tylko można spróbować,
dla mnie Exorex był ostatnią szansą na pozbycie się zmian z całego ciała, zmian które w dużej części przez 10 lat nigdy ni znikały z mojego ciała,
na dzień dzisiejszy mam przede wszystkim czyste dłonie i prawie całe ręce, to o czym marzyłem od lat, nie boję się już podać nikomu ręki z obawa że ktoś w ostatniej chwili odsunie swoją, mam zmiany wszędzie, na ogół mnóstwo drobnych na całych ciele, te większe opanowałem, mam też łuszczycę paznokci lecz to już inna historia, na to exorex mi nie pomógł, zresztą też nic innego,
jeśli ktoś z was może mi coś podpowiedzieć jeśli chodzi o leczenie paznokci będzie super i z góry dzięki,

nie wyleczyłem sie całkowicie tylko dlatego że w momencie kiedy zniknęło 80% moich zmian wpadłem w taką euforię że odstawiłem wszystko, nie ukrywam też że po miesiącach wcierania miałem już dosyć, kuracja przy dłuższym stosowaniu i większym zużyciu tych preparatów niestety tez kosztuje ale mówię wam - warto zainwestować,
jeśli jednak możecie kupujcie produkty sami, bezpośrednio od pośredników producenta, w USA jet tylko jeden taki oraz drugi w Kanadzie, preparaty te nie sa dostępne w aptekach, można je jedynie zamówić w Internecie,
teraz w USA można wszędzie na ogół płacić PayPal albo kartami kredytowymi więc nie ma problemów z zamówieniem w Ameryce, jak sie zamawia w Anglii to można i Stanach czy Kanadzie, nie bójcie się zamawiać za oceanem,
ja osobiście polecam bo emulsja jest lepsza od popularnego jak widzę lotionu,


przeczytałem tez gdzieś powyżej że ktoś powrócił do dermovate - błąd absolutny,
sterydy tylko wydłużają leczenie exorexem, zresztą wszystkimi innymi metodami, odradzam, lekarze w Polsce uwielbiają sterydy a firmy farmaceutyczne zabiegają o to aby je wypisywali,
sterydy powinny być ostatecznością, moje doświadczenia ze sterydami i reinoidami sa fatalne, wiem też że wiele osób miało więcej problemów po stosowaniu sterydów niz korzyści,uważajcie zatem a już szczególnie na te najsilniejsze które lekarze tak bardzo często lubią przepisywać, zawsze kiedy lekarz w Polsce pisał mi steryd miałem wrażenie że chce się mnie po prostu jak najszybciej pozbyć, niestety w moim przypadku sterydy działały szybko lecz na bardzo krótki okres, po miesiącu od "zaleczenia" zmiany powracały z podwojona siłą ja znów powracałem do lekarza i ten od nowa miał mnie na głowie smiling smiley

lekarze po prostu nie lubią kiedy człowiek wie więcej a nie chcą się pogodzić z faktem że pacjent długo chorujący na łuszczycę wie zdecydowanie więcej niż jego lekarz z przychodni, bez względu czy jest ona publiczna czy prywatna,
jedynie lekarze oddziałowi mają większe doświadczenie ale to tez zależy od szpitala czy kliniki,często jednak ci co mają wiedzę są z kolei zbyt zarozumiali i nic nie da się im powiedzieć, doświadczałem już rożnych miejsc w Polsce od znanego lubelskiego oddziału, poprzez krakowskie kliniki i ośrodki sanatoryjne więc mam mimo wszystko trochę doświadczeń,
generalnie muszę po latach stwierdzić że bardzo nie lubię lekarzy, idę jak muszę ale w kwestii łuszczycy chyba już nie będę korzysta z usług lekarzy, czasem szkoda czasu, owszem sa lekarze którym można postawić 5+ ale z łuszczycą to tak jak z apetytem, sami powinniśmy wiedzieć najlepiej co i w jaki sposób nam pomaga

trochę się rozpisałem więc czas kończyć smiling smiley, dawno jednak tutaj nie zaglądałem i czytając kilka ostatnich stron na forum chciałem się podzielić z kilkoma spostrzeżeniami,
jeśli komuś będę przydatne to super smiling smiley,

życzę Wam wszystkim powodzenia i wytrwałości, ale przede wszystkim wiary i pozytywnego nastawienia bo bez tego niewiele można w życiu zdziałać

nie słuchajcie jednak tych co mówią że juz po tygodniu czy nawet miesiącu leczenia exorexem mają być widoczne efekty, mogą być lecz absolutnie nie muszą, na kurację potrzeba zarezerwować średnio trochę więcej czasu,
rozmawiałem z kilkoma osobami tutaj na miejscu które poznałem podczas leczenia w miejscowej klinice (nawiasem mówiąc Amerykańscy profesorowie bardzo korzystnie wypowiadają sie o polskich uzdrowiskach i bywają w nich na konferencjach naukowych, Polska jest jednym z nielicznych krajów gdzie skutecznie leczy się łuszczycę metodami naturalnymi) i wszyscy moi znajomi mają podobne doświadczenia jeśli chodzi o czas kuracji exorexem, można więc powiedzieć że to jakaś średnia,

Ci co osiągnęli dobry efekt w krótkim czasie można powiedzieć że należą do szczęściarzy albo mieli niewiele zmian, względnie niewiele preparatów jeszcze stosowali w życiu gdyż łuszczycę mają od nie dawna, każdy lek jednak bardzo uodparnia naszą skórę na nowe wprowadzane preparaty, jedno jest pewne - jeśli exorex to na pewno nie sterydy,
a solarium to kwestia względną, mówi się że przy kuracji exorexem należy unikać słońca i solarium, ja korzystałem tego lata pierwszy raz od kilkunastu lat z możliwości chodzenia w krótkich spodenkach i na krótki rękawek,byłem bardzo szczęśliwy smiling smiley
zmian drobnych trochę po pierwszej kuracji pozostało ale co tam, grunt że nie były one tak duże i rozległe jak wcześniej, z solarium korzystam również choć nie obserwuję jakoś specjalnie efektów pozytywnych, ja akurat nigdy nie reagowałem na nie mimo że w Polsce stosowałem w dużych dawkach, każdy reaguje inaczej, dla mnie skuteczne jest jedynie bardzo bardzo mocne słońce,
z solarium i słońcem należy jednak uważać, każdy organizm jest inny, u jednego połączenie exorexu i solarium czy silnego naświetlenia słonecznego może zdziałać cud, u innego zaś może tylko zaszkodzić, wywołać poparzenia lub zwiększenie intensywności wykwitów,
trzeba po prostu poznać swoje ciało i wiedzieć jak się zachowuje w stosunku do poszczególnych czynników, a wtedy samemu można stwierdzić co dla nas najlepsze, żaden lekarz nam tego nie powie

i jeszcze jedno, po zaleczeniu zamian zostają na początku przebarwienia skóry, one jednak z czasem ustępuję i skóra nabiera równego ubarwienia, skóra zaleczona może też być bardzo zwiotczała, cienka i wysuszona,u mnie właśnie tak było,
ja wiele zmian miałem na sobie ponad 10 lat (szczególnie na dolnych partiach nóg, rękach i dłoniach) mimo że wszystkiego co tylko możliwe i dostępne na świecie spróbowałem i stosowałem często bardzo długo, nie wspominając już o tym że wydałem w Polsce mnóstwo pieniędzy, tylko na on-clinic ponad 2 tysiące, na inne leki, zioła, naświetlenia, wyjazdy do słońca smiling smiley itd. itd. pewnie łącznie co najmniej dwadzieścia tysięcy w ciągu ostatnich dziesięciu lat ale ja należę do osób które się nie poddają, wydanie na łuszczycę było dla mnie ważniejsze niż kupienie sobie czegoś fajnego, jeśli ktoś ma niewiele zmian można przeżyć i żyć normalnie, jeśli jednak zmiany ma się wszędzie życie czasem zaczyna być koszmarem i jest się w stanie oddać wszystko aby tylko na chwilę odpocząć od choroby, stać się "normalnym", wyjść bardziej do życia i ludzi, zwłaszcza że niewiele osób rozumie co czuje łuszczyk, nie mówiąc już o tym że wiele osób się nas po prostu boi,

ja na dzień dzisiejszy czuje się lepiej, lepiej ma się przede wszystkim moja psychika, do kuracji exorexem powróciłem ponad miesiąc temu, tym razem zamierzam usunąć z siebie kolejną partie zmian smiling smiley, stosuje jednak zarówno emulsje jak i krem stabilizujący, bez kremu skóra jest sucha i nic ją tak dobrze i właściwie nie nawilża, nie mówiąc już o lotionie który bardzo wysusza skórę, poza tym krem ma odpowiednie składniki których nie mają inne preparaty, jest też bardzo wydajny, to po prostu całość kuracji i wydaje mi się że lepiej stosować wraz z kremem jeśli możemy sobie na niego pozwolić,
jeśli jednak kupujecie nie bezpośrednio od pośredników producenta a na aukcjach Allegro to uważajcie, ci co masowo sprzedają exorex na aukcjach dla mnie niewiele znaczą, zresztą co to "życzliwa" i pomocna osoba która żeruje na nieszczęściu innych i sprzedaje preparaty tylko dlatego że nie sa dopuszczone do użytku w Polsce, pytanie jeszcze co tak naprawdę sprzedaje, jeśli już kupujecie to uważajcie u kogo, nie każdemu na aukcjach można zaufać a już na pewno nie temu co na produktach exorexu chce sie wzbogacić,

jeśli kupować na aukcjach to lepiej szukać okazji, czasem ktoś sprzedaje kilka produktów bo akurat przywiózł je ze sobą z kraju gdzie przebywał albo pozostały mu z własnej kuracji i teraz chce je sprzedać aby odzyskać trochę pieniędzy,
chwilę wcześniej byłem właśnie na aukcjach Allegro i tak przeglądałem, śmieszne są wręcz aukcje gdzie wystawiają 10/10 preparatów na aukcji, szkoda że nie 100 ze 100 albo od razu w tysiącach, zachłanność i chciwość ludzka jednak nie zna granic, widać że niektórzy zrobili sobie z tego dobry interes, widać też jednak że wiele osób kupuje na Allegro,
ja polecam mimo wszystko zakupy w Internecie w USA lub Kanadzie, nie bójcie się a w ten sposób obejdziecie nieuczciwych i zachłannych sprzedających na Allegro którzy wysyłają produkty z Anglii, poza tym w mojej opinii preparaty produkowane na rynek amerykański są pewniejsze, nie mówiąc już o tym że lepsza jest raczej emulsja niż lotion,
tutaj raczej na fałszerstwa firmy sobie nie pozwalają, adwokaci sa bardzo popularni ale tez bardzo drodzy, producenci boja się klientów jak ognia bo w USA np. każdy może każdego oskarżyć i pozwać do sądu za prawie za nic, pod tym i wieloma innymi względami to chory kraj ale to już inny temat,
i pamiętajcie, preparaty produkowane na Amerykę maja kolory niebieskie, nie zielone, nie musicie się więc obawiać jeśli takie zobaczycie w necie

za długość wypowiedzi przepraszam smiling smiley, jakoś tak wychodzi że lubię w życiu pisać smiling smiley,
tych co znają mnie już z forum wiedzą że jak już piszę to bardzo dużo i poruszam rożne kwestie w trakcie swoich wypowiedzi smiling smiley,
tym których znudziłem bądź nie zainteresowałem -rozumiem, wszystkim jednak którzy przeczytali to co napisałem - dziękuję, lubię się po prostu dzielić swoimi łuszczycowymi doświadczeniami bo wiem co się czuje będą chorym na ta właśnie chorobę, często nawet najbliższa rodzina nas nie rozumie...

w trakcie wspomniałem o leczeniu paznokci, jeśli ktoś ma dobra rade dla mnie będę wdzięczny, jestem gotów spróbować wszystkiego, nieważne co to i za ile, mam dosyć zwracania mi uwagi przez niektóre osoby że niby mam grzybicę i powinienem się tym zainteresować, z czasem można się do tego przyzwyczaić i podobne uwagi mieć gdzieś lecz w wyniku takich i innych, dotyczących łuszczycy komentarzy, można się w życiu zniechęcić do wszystkich wokół a to na dłuższą metę nie jest dobre i prowadzi do uprzedzeń, lepiej więc spróbować coś zrobić aby samemu poczuć się lepiej,

powodzenia i nie dajcie się kierować innym,najważniejsze to dobrze poznać własną a nie cudzą łuszczycę, każdy ma inne doświadczenia, każdy człowiek inaczej może sie poddawać leczeniu nawet tymi samymi preparatami, w łuszczycy nie ma żadnych regół, nie porównujcie az tak bardzo więc swoich doświadczeń choćby exorexowych to inych osób,
każdy reaguje inaczej, ja po mesiącu stosowania preparatów miałem znaczne pogorszenie, zmiany były starszne, czerwone jak nigdy dotąd,swedziało, piekło, wyglądały koszmarnie a dłonie nie wiedziałem gdzie mam schować, niestety pracuję cały czas a w weekendy się uczę więc ciągle przebywam z ludźmi, czasem sytuacje są bardzo niezręczne, nawet tutaj w USA,
pierwszy okres leczenia exorexem był też okropny jeśli chodzi o suchość zmian i całej skóry, mam wrażenie że exorex wcierany w chore miejsca działa jednak na całe ciało bo np. drobne zmiany aczkolwiek w ogromnych ilościach na plecach z czasem same ustąpiły a nigdy czegos podobnego u siebie nie obserwowałem,
suchośc jednak była nie do wytrzymania czasem, dotykając siebie miałem wrażenie że gładzę ostra tarkę, nawet nawilżanie nie pomagało, wtedy jednak stosowałem lotion i krem z brytyjsiej serii, teraz kiedy terapię powtarzam i zaczynałem ponownie po przerwie widzę jednak że pod wpływem emulsji i kremu stabilizującego zakupionego tutaj w USA skóra zupełnie inaczej wygląda niż poprzednio, jest sucha i też muszą ja ciągle nawilżać jednak już nie mam tej tarki smiling smiley,jedno bardzo mi się podoba - w trakcie leczenia na poczatku, u mnie po około trzech-pięciu tygodniach od rozpoczęcia kuracji bardzo ładnie schodzi łuska - mam na myśli takie ostateczne złuszczanie się zmian bo wcześniej w trakcie też cały czas złuszczenia mają miejsce ale nie w takim stopniu i bardziej powierzchniowe, później skóra wokół zmian i same zmiany robią sie u mnie wręcz mocno różowe,teraz już nie były tak czerwone jak poprzednio,własciwie nie zaobserwowałem tego etapu, mam wrażenie że to lotion powodował jednak inne reakcje, tak czy inaczej zmiany zachowują się różnie i różne wyglądają, nie przejmujcie się zbytnio jesli obserwujecie różne koloryty na swoim ciele smiling smiley, z czasem stan skóry zacznie się zapene znacznie poprawiać,
nie wiem czy exorexu się boję, chyba na razie nie nie myślę o tym, nie mam zresztą nic do stracenia, przez łuszczycę straciłem najlepsze lata mojego życia, za to swego czasu ją nie nawidziłem, zaatakowała mne kiedy miałem dwadzieścia lat, nigdy nie odpuściła, zmiany w wiekszym lub mniejszym stopniu ale miałem zawsze , na studiach w Polse mieszkając w akademiku często zamiast się bawić często musiałem ukradkiem chodzić do wspólnej łazienki, to były dla mnie okropne lata, nie mówiąc już o tym że musiałem zrezygnować z wyjazdów nad morze, tzn. nie musiałem ale bardzo źle się czułem ze sobą, choć przyznam że do czasu kiedy pojechałem do Hiszpani, wspaniały kraj, wszystkim polecam, tam czułem się naprawdę dobrze a moja skóra wyśmienicie, morze środziemne służy choć pewnie nie tak bardzo jak martwe, jest jednak mocno zasolone i to wystarcza, niestety tylko przez krótki okres po powrocie miałem mało zmian bo później wszystko wróciło

kedyś lekarze mówili mi że palenie szkodzi i że jak odsawię papirosy to łuszczyca ustąpi, rzuciłem prawie pięć lat temu po długim okresie palenia nałogowego, to jednak nic nie zmieniło
spróbowałem chyba wszystkiego co tylko można,nie ma maści której nie miałem na sobie, na dzień dzisiejszy po kilkunastu latach borykania sie z chorobą jestem gotowy na wszystko i nie boję się już chyba niczego, ani exorexu jego potencjlnego niekorzystnego wpływu na organizm, zresztą słońce też może wywołac raka skóry ale ja je bardzo lubie i nie zamierzam rezygnować z kąpieli słonecznych, więcej szkód w moim ogranizmie zrobiły retinoidy, bardzo niekorzystnie działały na mnie wszystkie sterydy i bardzo uodporniły wiele moich zmian łuszczycowych na działanie innych preparatów - na lata, lampy w klinice w USA w połączeniu z leczeniem wewnętrznym poparzyły mnie tak że musiłem zrezygnować, (w Polsce umieją naświetlać, tutaj niestety nie i stosują inny system naświetleń ale jak sie zwykło twierdzić Amerykanie przecież są najmądrzejsi, oczywiście jest to absolutna nieprawda ), dużo by pisać o moich doświadczeniach w Polsce i tutaj, jedno jest pewne - nie należy sie poddawać a ludzi wścibskich omijać, tak jak każdy inny mamy prawo do w pełni normalnego życia


Pozdrawiam

natanek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dsfsd (---.chello.pl)
Data: 25 sty 2009 - 17:39:29

Ja od 2 dni stosuję terapię podaną na stronie exorexu, czyli:
1. exorex body & hair shampoo
2. exorex lotion
3. exorex cream
Już kiedyś stosowałem ok 2 miesiące raz dziennie(albo jakoś tak)sam exorex lotion i nie mając dużo zmian, pomógł mi(nie w 100% ale pomógł). Zobaczę teraz po tej 'terapii' jak to będzie wyglądać. Przesłanie jest takie, że exorex działa(przynajmniej na mnie), bo już po 2 dniach widać mniejsze zaczerwienienie plam, co chyba wskazuje na poprawne działanie :] I ceny są przesadzone w Internecie, gdyż w Anglii kupiłem(w zeszłym tygodniu, więc informacja "świeża"winking smiley Exorex lotion 250ml za niecałe 13funtów, a hair&body shampoo i cream po 6.5 funta każdy. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: becinka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2009 - 19:31:24

Witam. Na łuszczyce choruję już kilkanaście lat. Mój największy problem to skóra głowy. I jak pewnie wielu z Was napaliłam się na ten cudowny specyfik. Siostra przysłała mi go z Anglii. Płaciła coś koło 20 funtów bez recepty. I jak wiele cudownych specyfików okazał się wielkim niewypałem. Nawet odrobinkę mi się to dziadostwo nie zmniejszyło. I nadal łażę z "kaskiem" na łbie, śnieg się za mną sypie, próbuję co chwile nowych specyfików i nic. Pozdrawiam Wszystkich męczących się z tą chorobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2009 - 10:16:58

Gdyby był taki cudowny, to by nie było problemu łuszczycy. I jak każdy specyfik - nielicznym pomoże coś tam, innym wcale. Jeśli exorex pomaga to znaczy, że każdy inny dziegciowy specyfik tak samo będzie działał, a może lepiej ??? To forum jest otwarte i trzeba po prostu brać olbrzymią poprawkę na harcowników z allegro.
Swojego czasu jedną stronę zmian smarowałem poczciwym delatarem kupowanym za grosze, a drugą exorexem. Na podstawie mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że delatar coś tam pomógł, a exorex NIC. Dziegcie były podstawowym lekiem w XIX wieku. Dzisiaj generalnie w dermatologii odchodzi się od stosowania dziegci w leczeniu łuszczycy. Podkreślam, jeśli komuś pomaga E. to cześć i chwała, ale nie stanowi on żadnego przełomu i rewolucji w leczeniu tego dziadostwa. Pozdrawiam, zyczę zdrowia i ciałka jak masełko.
Waldi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: dsfsd (---.chello.pl)
Data: 26 sty 2009 - 13:11:28

becinka:
Czy smarujesz Exorex Lotion głowę w miejscach gdzie są włosy? Bo np. za uszami to jest ok, ale na środku głowy chyba nie bardzo. Do głowy jest szampon i potem krem nawilżający Exorex Scalp Moisturiser, który specjalnie jest do tego przeznaczony. Może poproś, aby siostra przysłała Ci wszystko co można z Exorexów i zastosują tą terapię: http://www.exorex.co.uk/what.cfm - a nuż zadziała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: p.Zuzanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2009 - 14:45:48

Ja używałam przez 2 mc i wcale mi nie pomoglo...a na dodatek tego skóra na okolo zmienionych miejsc chorobowych zrobiła się żółta i wygląda bardzo nie estetycznie!!!Nie jestem zadowolona z Exorex-u!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Gosia 42 (---.net.igaz.net)
Data: 01 lut 2009 - 19:46:07

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Nie dawno odkryłam forum ludzi chorych na łuszczyce i bardzo się ucieszyłam z niego .Przeczytałam wszystkie wypowiedzi.Chwilami wydawało mi się ,że czytam historię swojego życia.Mam na myśli moje zmagania z tą chorobą ponieważjestem chora od 32lat.Okresy remisji miałam bardzo krótkie,a teraz mam jeszcze zdrowe stopy idłonie.Bardzo chciałabym spróbować Exorexu.Na pewno odezwe się jak zaczne kuracje i opisze przebieg leczenia tym cudeńkiem.pozdrawiam wszystkich,którzy piszą lub czytają to forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: adrianos (---.b-ras1.chf.cork.eircom.net)
Data: 01 lut 2009 - 22:52:06

witam mam do sprzedania całą game exorexów ,lotion mały ,duży, szampon,płyn,krem wiecej info na maila [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: iwona (---.ols.vectranet.pl)
Data: 08 lut 2009 - 18:53:19

Witam

O Exorexie dowiedzieliśmy sie z tego forum i znajoma przywiozła mam lotion z Londynu -moja mama choruje ok 15 lat .Mama miała okropne zmiany na nogach ,łokciach i ponizej pleców stosuje ten Exorex juz 3 miesiące i jest bardzo duza poprawa prawie nic już nie ma.Pozostał tylko problem na głowie tam pomaga Elocom ale to chyba sterydy.Czy ktoś stosował Lotion Exorex do głowy i jakie są efekty?

Mamie Exorex pomógł i to bardzo
Pozdrawiamy -fajnie ,że istnieje takie forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2009 - 23:54:46

witam
ktoś wcześniej mówił o kuracji z błota z Morza Martwego czy ma jakieś nowe wieści i czy to błoto naprawdę pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kasiek (---.toya.net.pl)
Data: 10 lut 2009 - 13:24:47

Kochani napiszcie proszę u kogo kupujecie exorex. Chce kupić mamie. Czy kupić sam lotion czy szarpnąć się jeszcze na krem ( może mi się uda wyskubać dodatkowe 75 zł). Myślałam o allegro ale komu mogę tam ufać? Tu się reklamuje jakiś adrianos([email protected]). Ceny ma jak na allegro. Nie mam nikogo w UK doradżcie proszę co i gdzie kupić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2009 - 13:26:37

Witajcie .ja równiez choruje na łuszczyce chciał bym sie zapytac czy ma ktos mozliwosc kupienia tego leku w anglibadz w innym kraju zwracam wszystkie koszty.
Lub moze ktos zna jakies zamienniki dostepne w polsce?? prosze was o kontakt mój e-mil [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: kale (---.chello.pl)
Data: 10 lut 2009 - 14:35:53

najprosciej kupic exorex via ebay placac paypalem...
2 razy tak kupowalem...wychodzilo po 140zet, dochodzily po 3 dniach, szybciej niz paczki w pl-u,teraz troche drogo bo funciak sie gruby zrobil... mozna tez przez allegro ale drozej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: justyna (---.ols.vectranet.pl)
Data: 10 lut 2009 - 21:19:49

witam wszystkich serdecznie
ja kupilam na allegro jakis czas temu exorex krem i smaruje caly czas i jest poprawa ale nie taka aby zniknelo
uzywam juz dwa miesiace
czy moze lepszy jest lotion i czy ktos moze ma jakies doswiadczenia z szamponem do wlosow poniewaz jak zaczelam smarowac dosyc duzo zmian pokazalomi sie na skorze glowy
bardzo prosze o odpowiedz na adres email [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: opal (---.cust.tele2.pl)
Data: 15 lut 2009 - 17:56:21

Witamsmiling smiley
Moja mama choruję na łuszczycę. Czytałam o exorex-e i postanowiłam jej kupić na allegro. Przeczytałam ,że skuteczność kuracji exorex-em podnosi krem. Kupiłam
Exorex lioton i Exorex moisturising cream. Problem w tym,że nie wiem jak stosować.Może ktoś zechce mnie oświecićsmiling smiley)
Pozdrawiam i liczę na pomocsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: Barbara Pazdan (---.32.119-80.rev.gaoland.net)
Data: 27 lut 2009 - 19:41:52

Jak go dostac!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: jahoo75 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2009 - 23:28:43

Tu można kupić wszystkie leki Exorex:
http://www.allegro.pl/search.php?string=exorex&order=p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: lornetka (94.254.156.---)
Data: 28 lut 2009 - 13:17:33

Witam,

Mam pytanie,(być może była gdzieś odpowiedź w postach, ale jest ich za dużo, by wszystkie przeczytać) czy exorex ma jakieś działanie uboczne bądź ograniczony czas stosowania?
Ja jestem po naświetlaniach UVB i PUVA - pomogły na 2 tygodnie, potem stres związany z pracą i wszystko wróciło szybciej i mocniej. Najszybciej, jak wiadomo, pomagają sterydy, więc najczęściej je stosuję. Dopiero tutaj przeczytałam o exorexie i mam zamiar go sobie zakupić. Proszę jeszcze o podpowiedź co najlepiej stosować na skórę głowy a co na resztę ciała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: jahoo75 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2009 - 14:41:00

Do stosowania na skórę głowy są:
1) EXOREX HAIR & BODY SHAMPOO - Szampon do mycia włosów;
2) EXOREX SCALP MOISTURISER - Płyn do nawilżania skóry głowy po użyciu EXOREX HAIR & BODY SHAMPOO.

Do stosowania na skórę reszty ciała:
1) EXOREX LOTION - Płyn do ciała;
2) EXOREX MOISTURISING CREAM - Krem do nawilżania skóry po stosowaniu EXOREX LOTION.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex lotion - lek na łuszczyce, ktory pomógł mi w 3 tygodnie (0 sterydów)
Wysłane przez: arturwp (194.106.192.---)
Data: 28 lut 2009 - 18:13:25

jahoo75 wprowadza w błąd, podstawą leczenia także na głowie jest EXOREX LOTION - jedyny preparat z całej gamy zawierający substancję czynną - smołę węglową. Pozostałe produkty pełnią rolę pomocniczą - zwłaszcza szampon można sobie odpuścić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...2930313233343536373839...->|-->
Bieżąca strona: 34 z 59



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.