Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 21 gru 2012 - 20:57:30

Joanna , tego Nutriplanta to ciężko dostac w waw, jest tylko NUtriplant PLus ale tez tylko na zamówienie dostępny. Stosowałaś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Joanna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2012 - 16:35:39

Ja tez mam problem z dostepnoscia w 3 City.NP nie stosowalam.
A jak tam Twoja kuracja ziołami?Podjąles temat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 29 gru 2012 - 17:33:52

Mam zapisane na pulpicie :-) i podejme napewno temat w nastepnej kolejności albowiem mam jeszcze butelke soku z żyworódki i całe opakowanie Sufrinu które przerobie teraz a nie chcę wszystkiego na raz.
Kończe jutro olej z wiesiołka i odstawiam Selen z cynkiem i Grzybka Tyb. i zobacze jak zareaguje na ten sufrin i smarowanko sokiem winking smiley
A Ty jak z walką ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Joanna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2013 - 15:59:47

Pewnie,wszystko w swoim czasie.Wiesz zaczynam miec takie wrazenie,ze nie na kazdego dziala to samo.A u mnie super mam czysciutka skore nawet te wstretne lokcie sie wygoily.Kuracje ziolami kontynuluje smiling smiley Pozdrawiam i zycze wszystkiego naj w Nowym Roku a zdrowia w szczególności!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 03 sty 2013 - 16:56:36

Dziękuje i Tobie wszystkiego dobrego życzę w NR
Gratuluje wyników w walce , oby juz nie wracało to scierniwo
Ja sufrin wciągam teraz, troche sie odbija po nim nieciekawie ale zobaczymy. Duzo dobrego o tym piszą
Jeszcze raz duzo zdrowia ;-) Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2013 - 18:18:28

NAJLEPSZE i najtańsze probiotyki są produkowane przez firmę Probiotics SCD. do kupienia przez internet www bio-world. w warszawie można kupić w Tarabuku Browarna 6. Ja pije podstawowe za 13 zł za litr. max 3 łyżki dziennie ale czynię to na własną odpowiedzialność. to najbogatszy sklad na rynku i poza firmami farmaceutycznymi dla k?órych jedynym bogiem jest zysk.droższa wersja jest dla pszczół tzn bardzo czysta bo pszczoły są super delikatne ok 37zł , najdroższa dla ludzi z certyfikatami ze stanów 146 zł ale to cały litr. podobno łuszczycza to spadek po antybiotykach stosowanych np w dzieciństwie i np istnieniu w nas gronkowca złocistego na którego tylko autoszczepionki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: OOO (79.141.173.---)
Data: 04 sty 2013 - 14:25:24

Uprawiajcie sport to pomaga!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: moccacino (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 sty 2013 - 16:42:28

witam

zgadzam sie 100% z ta teorią. napisałam o sobie w tym wątku:

samo zeszło
Wysłane przez: moccacino (---.devs.futuro.pl)
Data: 15 kwi 2012 - 15:16:51


i właściwie jest to potwierdzenie, ze przemiana materii i dieta hmm jak ją nazwac?(jak dla wrzodowców) działa.

Na dzień dzisiejszy troszkę mi sie pogorszyło, zaostrzył mi sie łokiec i pojawiły sie małe plamki na brzuchu, ale to i tak bajka w porównaniu z tym co miałam. Wiem też, ze zasłuzyłam sobie na ten powrocik, bo z niezle sie zaniedbałam, grillowane kiełbaski niewiadomego pochodzenia, wiecej miesa i wiecej faktycznie, smazonego.

Pozdrawiam,
Wszystkiego Dobrego w nowym Roku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobra przemiana materii kluczem do sukcesu
Wysłane przez: Maly (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lut 2013 - 07:35:13

Moge potwierdzic opinie Joasi.
Joasia. Jezeli chcesz wzmocnic efekt to pij 2 razy dzuennie zielona cherbate.
Bardzo lagodzi luszczyce i poprawia przemiane materii. Nie slodze cukrem tylko miodem gryczanym z dobrej pasieki i wciskam cytryne. To poprawia smak, Bo zielona do smacznych nie nalezy. Mozecie pic bez tego. Zalecam sypana nie ekspresowa i przed zaparzeniem zlac ja wrzatkiem By wyplukac substancje szkodliwe. Miod moze tez byc dowolny. Cukier niczego dobrego nie czyni.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.