Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: justyś_ka21 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 16:17:27

Nie było zimy to ta łuszczyca na coś się przydała... Jako bałwanek robiłam w domu tyle sie ze mnie białego sypało... :-) hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: justyś_ka21 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 16:19:04

5 lutego znów idę do szpitala trzymajcie za mnie kciuki :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Kamil (---.ptp.duna.pl)
Data: 23 sty 2007 - 09:59:29

Ja sie dowiedziałem jakieś dwa lata temu. W sumie to nie mam jej tak dużo (ale miałem) dbam o siebie i jakoś leci. A co do opinii postronnych na ten temat to mam to głeboko w dupie. Jeżeli wychodziliby z basenu na mój widok, to jeszcze lepiej wiecej miejsca dla mnie, chodze na basen silownie spotykam sie z fajnymi laskami, bzykamy sie radosnie i nie obchodzi mnie co mysla o mnie inni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (195.194.245.---)
Data: 23 sty 2007 - 11:36:59

kamil jaki ty jestes besposredni, uuuuuuu dziewczyny i chlopaki mamy chlopca bez kompleksow, oby cale zycie ci tak lagodnie przeszlo . pozdrawia krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 23 sty 2007 - 16:29:30

Kamil- bardzo dobre podejście do sprawy! Pochwalam! Pewnie dla tego że mam podobne ha ha.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 22:09:59

kombinujcie lepiej jak sie tego gowna pozbyc a nie bedziecie sie innymi przejmowali...ja wczoraj powiedzialem mojej dziewczynie o tym...i o dziwo mnie nie rzucila..ale chyba do konca wie co to jest...tylko nazwa bardzo ja odrzucila...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 24 sty 2007 - 10:57:18

no wlasnie dlaczego luszczyca nie nazywa sie jakos ladnie naprzyklad wykwiecie albo inaczej ,tylko jakas luszczyca ,grzybica, czyrak itd bbbrrrr. pozdrowienia krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w90-28.abo.wanadoo.fr)
Data: 25 sty 2007 - 09:11:59

Witam

olej z czarnuszki (olej Nigelle) ma duzo wlasciwosci zdrowotnych.Dotyczy rowniez skory i problemow skornych takich jak luszczyca czy inne przypadlosci.Stosuje sie go rowniez do wew.Moze warto wyprobowac.Z mojego doswiadczenia (stosuje go zamiast kremu na buzie i cialo) bardzo ladnie nawilza i wygladza skore.

Pozdrawiam
www.biolander.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 25 sty 2007 - 12:27:30

darunia, twoj problem jest duzy , nie mozna lapac dola, powinnas miec w zanadrzu jakas dobra ksiazke ,albo film komedie, powiem ci szczerze ze jestem tak wypruty z uczuc, ze nic juz nie robi na mnie wrazenia , ale psychicznie dobrze sie czuje jestem wesoly i staran sie odbierac otoczenie z lekkim przymruzeniem oka, stres tez jest efektem wysiewow, a powiedz mi co ja mam zrobic mama mi umarla 2 miesiace temu, niewiem co mam poczonc z ojcem , mieszkam w anglii, mam problemy w pracy , malop zarabiam , nie zalozylem jeszcze rodziny choc mam 34 lata izadnej przyszlosci tylko przeszlosc , wczoraj byla sroda ,wtorek , poniedzialek itd ,a zaraz konczy sie tydzien i znow nowy sie zacznie, cagle samotny w tym swim pokoiku zamkniety po pracy tylko dvd, albo ksiazka, coledz i bibliteka, marzy mi sie wzionsc ukochana za reke i przejsc sie po parku nad rzeka, porozmawiac o blachostkach i cieszyc sie tym co jest nam dane, wyscigi szczorow ffeee ,ja jestem zadowolony ze swojego zycia choc czasami zal mi ze nie mam rodziny i juz nie pamietam czyj to byl wybor. krisu watford cium pa chej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2007 - 14:08:03

Damnat quod non intelligunt - potępiają to, czego nie rozumieją.... tym się kieruję to sprawia że w wakacje nie waham się chodzić w krótkich spodenkach i koszulce a na basen uczęszczać regularnie...Wychodzę z założenia że jestem jaki jestem i za cholerę tego nie zmienię wam to także polecam...Ale najgorszy jest brak kultury u niektórych...Nie wie taki że jesteś chory i na cały głos w towarzystwie pyta:"Stary a co ty masz na rękach???"cisza która zapada w takich momentach jest cokolwiek przykra...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 25 sty 2007 - 16:09:21

Krzysztof- nie wiem co na to Darunia ale ja Ci chętnie przelicytuję winking smiley
jestem samotą mamą nieludzko szkudnego dziecka, pracuje na czarno w zawodzie którego nienawidzę (księgowość), a jako że moje wykształcenie jest drastycznie różne (i brdzo ciekawe i bardzo piękne i nie ma zapotrzebowania he he) to zarabiam na poziomie minimum socjalnego. mieszkam od rozwodu z potwornie zmierzłymismiling smiley rodzicami bo mój szanowny ex nie ma zamiaru łożyć na nasze dziecko. widuje sie ze znajomymi jak znajdę chwile wolnego czasu. też mi trochę żal że nie mam rodziny z prawdziwego zdarzenia ale nikt ze mną nie wytrzymuje dłużej niż miesiąc, więc się poddałam he he. i kurde jakos mi i tak dobrze jest. w staje sobie skoro świt i zajmuje się ty co kocham -czyli swoim wyuczonym zawodem i świat jest piękny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2007 - 21:53:01

tak mi ciebie szkoda i tak ci wspołczuje i zarazem boje sie o moją córeczke ktora tez na to choruje ,ale jak bedziemy się razem tzrymac damy rade ja bede za ciebie kciuki trzymała

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2007 - 21:57:46

witaj czytam o twojej córce i tez jestem załamana bo mam to samo w domu moze nie ma krostkowej ale jak się zrobi plac to na pół reki, nie wiem co to bedzie gdy nasze córki dorosnął moze coś wynajdą do tej pory trzeba w to wierzyć to jedyna szansa ..pozdrawiam i zyczę zdrowka dla córci i dla ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 26 sty 2007 - 12:34:06

aga , widze moj problem to pikus, nie wiem ile masz lat ale pora sie zmienic, ja prosze ja ciebie mialem juz takiego dola ze zaczolem jarac jak dziki i popijac za duzo i cos mi sie stalo pewnie od tej gozaly ,wypalilo mi ta czesc odpowiedzialna za nalogi , bo P,P juz mam za soba tylko czasami jakas kolezanka sie zlituje nad mutantem i do luzka z nim pujdzie ,wiec to ostatnie P jeszcze jakos, zreszta tutaj to nie pora i czas na sex, najlepsza zabawa jest przy dobrej glosnej muzyce disco po tablecie geralenu hihihihi, trzymaj sie i pamietak kazdy czlowiek jest dobry ,tylko czasami zle z niego wychodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 26 sty 2007 - 12:36:44

przepraszam ze jeszcze przeszkodze bo kilka razy zawsze czytam co domnie ktos pisze aby go dobrze zrozumic i nie bardzo kumam z tym zawodem wyuczonym, aga krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2007 - 12:41:28

ja powiedziałam ze maja mnie lubia taką jaka jestem. w szkole zdarzało mi sie że wytykano mnie palcami ale ja na to z góry za przezroszeniem lałam. moi przyjaciele zaakceptowali mnie z luszczyca . przede wszystkim wiedzą że ta choroba nie jest zarażliwa. nie ukrywam sie z tym bo to nie me sensu. przez całe życie nie da sie chodzić w długich spodniach i swetrach. nauczyłam sie żyć z ta chorobą . i to jest najwazniejsze . mam 20 lat choruje od 9 roku życia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 26 sty 2007 - 20:35:24

Krzysztof- ja nie mam doła , ja w sumie to jestem z życia zadowolona tylko czasami brak mi siły fizycznej (nie psychicznej bo tego mam pod dostatkiem he he). z tym zawodem wyuczonym to jest tak że ja biedna naiwna wybrałam sobie kierunek który uwielbiam, ale w którym kobiety raczej mają problem znaleść pracę. dlatego pracuje w księgowości błeeee...smiling smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 27 sty 2007 - 12:52:21

oki aga nie bede cie nastreczal , ten kierunek , czyli zawod wyuczony to uwielbienie, zgadlem prawda?. a ja nic nie pisalem ze nasz dola, to ona ma dola , no ta oooo darunia, ty masz inny problem natury magazyn z bronia i amunicja i w miasto rzez niewiniatek. oczywiscie moj angielski humor jest ciezki. powodzenia . dzis w miescie mamy uliczny nabur ochotnikow do wojska, wiesz mieso armatnie na pierwszy front, szukaja zawodowcow, morze i to dobra robota, ale dla kuby , mi to zal jak musze karaluszka zgniesc, albo taka pluskiewke roskwasic , pamietaj tylko dobre samopoczucie cie uleczy , mi napszyklad przechodzi choc niczego nie uzywam , ale we wtorek ide do lekarza co by mi steryda zapodal, bo w klubie wiesz tam gdzie tancze juz nie moga kobitki na mnie patrzec ,no i szef sie wkurza i powiedzial ze jak sie nie zasusze to mnie wywali . a co ja bidny mam zrobic i tak juz skora i kosci. pozdrowko krisu watford

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 27 sty 2007 - 13:13:19

tańczysz w klubie???? zawodowo ?????!!!!! o mamo! jak ja Ci zazdroszcze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 29 sty 2007 - 22:47:48

o loooosie ..ale sie uzalacie nad soba !!! wezc ludzi co choruja na stwardnienie rozsiane,,i nie wstaja z lozka inwalidzkiego..TO JEST DRAMATA ...to co ze mam pol plecow zajete i konczyny,....moge wstac i wyjsc przed blok ////poczuc szalenstwo wiatru na twarzy i docenic zycie..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.