Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 07 sty 2007 - 18:52:36

hej! ludzie! dlaczego czujecie się gorsi? bo macie plamki? co w tym złego?! gorsi powinni się czuć ci którzy okazują nietolerancje, głupote i brak empatii. jesteśmy cholernie wartościowi a jeżeli inni tego nie widzą (bo oceniają tylko ładne opakowanie), to można im tylko współczuć. takie postrzeganie świata jest ubogie. pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Darunia (---.serv-net.pl)
Data: 07 sty 2007 - 19:08:34

dzieki Agniecha i szun ale ja naprawde tak mam i nie potarfie juz z tym walczycsad smiley to mi przez gardło nie cche przejsc ze jestem chora i ze ktos sie gapi to mnie tak meczy!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2007 - 20:08:52

: Agniecha
masz racje dlaczego jestem gorszy
a wrecz przeciwnie jestem bogaty i bardziej bogaty
i bardziej wartosciowy doswiadczony

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 07 sty 2007 - 21:17:49

Darunia- tu nie chodzi o to żeby walczyć z wiatrakami. chodzi o to żeby pokochać siebie samego z kropkami czy bez. jeżeli Ci sie to uda, to inni nie będą mieli wyboru jak tylko Cię zakceptować taką jaką jesteś. swoją drogą żeby dobrze czuć sie z łuszczycą trzeba mieć psychikę jak czołg i ogromne poczucie humoru smiling smiley
szun- tak trzymać!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2007 - 21:40:17

Agniecha
i poczucie humoru

w 1000 procentach zgadzam sie masz racje
pzdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Darunia (---.serv-net.pl)
Data: 07 sty 2007 - 21:57:00

ja juz zaakceptowałam to ze jestem chora tylko czasem spojrzenia ludzi mnie przerazaja... a poczucie ehumory to jakies tam troche mam;p ale dziekuje... a co do psychiki to nie jest taka mocna niestety ale walczesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: dziewczyna76 (---.netia.com.pl)
Data: 08 sty 2007 - 09:44:48

brawo brawo brawo super wypowiedzi tak dalej i bedzie OK. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: joker (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2007 - 11:29:26

he faktycznie psychike to ja mam ojoj pomimo aktualnie laciatej twarzy. czasem sie wkurzam patrzac rano w lustro ale zycie toczy sie dalej co prawda nie poddaje sie i walcze wszelkimi sposobami a z tego co sie dowiedzialem to bez zmiany trybu zycia a bardziej odrzywiania to walka sterydami z wiatrakami . a poczucie humoru to mam chyba nawet zbyt rozwiniete-zostalo mi jeszcze z czasow gladkosci pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: ank@ (---.timimex.pl)
Data: 09 sty 2007 - 12:46:37

Jak dobrze, że są na świecie NORMALNI ludzie - tacy jak Wy :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Karoleen (---.sol2.cable.ntl.com)
Data: 09 sty 2007 - 15:32:26

hola!a jak tak odbiegajac od tematu.od 3 prawie miesiecy prowadze inny tryb zycia.nie mam czasu na masci wiec przestalam sie smarowac (tylko balsam nawilzajacy),przestalam jesc tran.srednio jem jeden posilek na dzien a ze pracuje w chickenlandzie-restauracji z kurczakami to jest wlasnie owy posilek.spie malo,piwko po pracy dziennie pijam,przebywam w towarzystwie palaczy,jem slodycze na gwalt,pije cole i.....od 2 miesiecy jestem prawie czysta.pojedyncze plamy tu i tam a mialam zajete cale cialo.dlaczego??nie wiem sama.czy tajemnica tkwi w kurczakach ktore jak mi wiadomo zawieraja selen.a moze skoro jem w ograniczonych ilosciach i monotematycznie zaprzestalam jesc czegos co mi przeszkadzalo?kij wie.nie bedziem sie li zaglebiac,trza sie cieszyc ta chwila.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: anonim (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2007 - 19:30:35

hej kochane kropeczki smiling smiley ja wam powiem ze od pewnego czasu ciagle stosuje clobederm i chodze na solar i mi schodzi Ł chociaz na nogach mam duzo i jak chodze to czuje sie strasznie ale wiecie co dzisiaj zrobilM smiling smiley wkurzylam sie pojechalam na zakupy i kupilam mini i bluzke bardzo rozdedowana i mam zamiar sie doprowadzic do takiego stanu ze wreszcie ubiore te rzeczy... napewno troszke polezą ale beda mnie motywowac pozdrawiam i udzielam wam troszke radości i energii smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: gienia (---.skorosze.net)
Data: 09 sty 2007 - 21:15:31

Mój ojciec cierpi na łuszczę od 30 lat z hakiem i nigdy mu całkowicie nie zeszło sad smiley zawsze dobrze działało na niego słońce, nigdy się nie wstydził na basenie i nad morzem, po prostu szedł i już, ja również nie zauważyłam, żeby ludzie uciekali w popłochu.
Ja mam niestety uczulenie na słońce, więc nie prawda, że na każdego z Ł słońce dobrze działa. Zresztą tak jak jak z każdym innym środkiem na Ł, na jedego działa rewelacyjnie, na innego wcale.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: bigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sty 2007 - 07:38:54

Glowy do gory maqm sie i oatatnio przygladnek=la to jets mojej tw2rzy i rany boskie .......a le to wyglada .......a wszystko przez tluszcze......pozdro sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sty 2007 - 14:05:44

jUZ SIE PRAWIE NIE TLUMACZE JAK POWIEDZILA JEDNA FORUMOWICZKA......TO PO IMPREZCE....I TO WENRKA TEJ WERSJI SIE BEDE TRZYMAC... POZDRO smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 21 sty 2007 - 14:42:19

dobre , ja tez sie bede tak tlumaczyl, bo to jest naprawde niezle, ..." wiesz bylem na imprezce kurde, no i wiesz bylo fajnie kurde, ale dostalem wysypke"... kazdemu co to powiem wiecej nie pojdzie na zadna impreze , albo bilbord mnie nagiego, z podpisem impreza byla czadowa........ ;O) aga juz cie lubie, naprawde masz extra poczucie chumoru, pozdrawia krisu , cium pa hej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: Agniecha (---.mtvk.pl)
Data: 21 sty 2007 - 20:03:07

Jacekbigmag- jak masz na twarzy to nawet lepiej ... niech się domyślają co tam robiłeś...
Krzysztof- pozdrufko - lubie jak ktoś docenia moje wredne poczucie humoru, dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: krzysztof (85.12.64.---)
Data: 22 sty 2007 - 12:57:35

czasami to nierozumie pewnych osob na tym forum ,jestesmy poto by sobie pomoc czy razem zlapiemy dola i zrobimy liste samobujcow, ja naprzyklad ciesze sie ze moge moze nie otwarcie o tym porozmawiad , ale wymienic swoje poglondy i doswiadczeni , nie bede wam przeciesz pisal ze jak mialem 24 lata to mialem taki wysiew, ze bylem zdecydowany unicestwic mutanta. ale jakos sobie poradzilem i z czasem wim ze ludzie maja wiele gorszych wad ukrytych. ale tak jak niektorzy forumowcy , nikogo mi nie zal bo to nie jego wina. przeciesz nie ma w ustawie luszczykow i innych podobnych na odstrzal i przestanmy sie traktowac jak inwalidow. pozdrowienia krisu watford. ps . mi naprzyklad kazdy mowi co bym przestal tyle pic bo juz bordowy na twarzy jestem :O)))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: jacekbigmag (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 13:45:43

Krzysiu rispekt z mojej strony....... za tego mutanat nie mozna tylko mysle o ukochanej luszczyce ....sypiacej sie lasce....... z kaZDEJ CZESCI MOJEGO CIALA...
POZDRO smiling smiley))) TAK TRZYMAC... jaCEK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: justyś_ka21 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 16:08:36

a ostatnio jak byłam w klinice dermatologicznej to dziewczynka która przyszła do kobitki z łóżka obok, która miała AZP to sie spojrzała na mnie i spytała: "a dlaczego ta dziewczynka MA KJOPKI???" He he dobre co?? Takim to sie można tłumaczyć... :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam dość tłumaczenia się...
Wysłane przez: justyś_ka21 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2007 - 16:15:52

tak swoja droga to właśnie pobyty w szpitalu mi najbardziej pomagaja. obok mnie piętnastu innych łuszczyków - żyć nie umierać. to najlepsze lekarstwo na zoraną psychikę przez ciekawskich i szukających sensacji ludzi. <"A wiecie ze Justyna ma łuszczycę!" - OJEJ - MOŻNA BY POMYŚLEĆ NIE???;-)>mówił jeden mój sąsiad moim znajomym. No cóż.... doprawdy to smutne że nie ma o czym z inymi rozmawiać tylko zajmuje sie moim problemem.... ale jakoś mi go nie żal... he he...:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.