Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: damian (---.access.uk.tiscali.com)
Data: 07 lut 2007 - 13:33:27

STOSUJE TA CYGNOLINE JUZ 7 TYDZIEN Z CIALA OWSZEM WIEKSZOSC MIEJSC WYGLADA LEPIEJ ALE ZAMIAST LUSZCZYCY JEST STRASZNIE CZERWONA SKORA,WIEC MAM WRAZENIE ZE BEDZIE SZYBKI NAWROT.GORZEJ Z DLONIAMI NADAL CZERWONE,CO PRZESZKADZA MI W PRACY:-(((LUSKA OWSZEM ZESZLA SA GLADKIE NA KOSTKACH NIE SZORSTKIE JAK WCZESNIEJ ALE WCIAZ NIE TO.A LEKARKA TAK POLECALA TA CYGNOLINE:-((((((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: hellboy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2007 - 19:28:33

Ja do sciagania luski uzywam tłustej masci cholesterolowej natłuszczam sie kilka dni pod rząd łuska schodzi i moge jechac chorobe np clobedermem.Ale ja choruje łagodnie wiec nie wiem na ile to ma zastosowanie do ciebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: ania (---.chello.pl)
Data: 07 lut 2007 - 19:31:24

skora jest podraznniona po cygnolinie -to normalny obiaw,ale jest skuteczna.proponuje masc chlodzaca robiona w aptece,twoja dermatolog powinna dac ci recepte.a lampy probowales?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: monia (---.speed-net.pl)
Data: 07 lut 2007 - 19:52:02

cygnolina jest super!posmaruj chore miejsce cygnoliną a wokoło pastą cynkową i zmyj wszystko po 2h.nie ma śladu żadnych przebarwień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Sylwia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2007 - 20:00:03

Cygnolina jest super masz po niej spokój na kilka miesięcy a może nawet lat. Te przebarwienia są normalne i same po 2-3 tygodniach znikną, ale aby przyspieszyć możesz smarować je na noc maścią lub pastą cynkową i jak najmniej wystawiaj sie na słońce lub solarium bo cygnolina jest wrażliwa na światło. Wytrwałości i powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Aneta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2007 - 21:28:40

Ile razy smarowałas sie ta cygnolina ze ci znikneło??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 07 lut 2007 - 21:41:18

Hmm zaleze od stezenia cygnoliny...z tego co pamietam (kolega przepisal z recepty) to byla 2 % ...

Jak na pierwszy raz mogles to rozrobic 1:2 np z mascia Lenartowicza (do zluszczani..nic innego jak szare mydlo z jakas mazia) ..

i po kilku dniach zwiekszyc sklad cygnoliny..

cygnolina jest "dobra" bo wypala objawy zewnetrzne ale jesli ciupniesz zdrowa skore to cie podrazni (poparzy) ..zastosuj tak jak kolezanka radzila "gasnice" *(czyli masc chlodzaca) ..

Jesli przedobrzysz cygnolina na zdrowej skorze wylezie luszczyca ..uwazaj..

Przebarwienia sa normalne ..luszczyca staje sie biala (wyglada jak bielactwo confused smileySS) a zdrowa skora oliwkowo-brazowa ktora po jakims czasie naturalnie zmienisz..

Na razie zbastuj z cygnolina..uzyj gasnicy a jak nie masz zwyklej holeserolowej ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: ank@ (---.timimex.pl)
Data: 08 lut 2007 - 09:10:28

Ja też właśnie tydzień temu rozpoczęłam leczenie cygnoliną. Moje nogi wyglądają teraz jak po wybuchu bomby jądrowej ;-) Ale lekarz ostrzegał, że tak będzie. Co prawda cygnolinę nalerzy stosować tylko na wykwity, wiecie jak to jest, po założeniu płuciennego opatrunku zawsze coś się troszkę rozmaże dookoła, niestety... Na razie stosuję cygnolinę 1% rozrabianą z pastą cynkową - tak nasmarowane wykwity zawijam w płótno okłady na całe wieczory i noce. A na dzień Divonex.
Mam nadzieję, że będzie dobrze, choć na razie mam wstrętna, brązowoczerwoną skorupę z białymi plamkami w środku. Za kilka dni przechodzę na cygnolinę 2%. Lekarz obiecał, że plamy znikną ok 3 tyg po zakończeniu leczenia. To moja ostatnia nadzieja chyba, bo mam wysyp od ponad 2 lat bez przerwy i nikomy niczym nie udawało się tego wyleczyć...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 08 lut 2007 - 10:15:38

Co Wy robicie? Cygnolinę stosuje się punktowo i tylko 2-3 godz. dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: ank@ (---.timimex.pl)
Data: 08 lut 2007 - 12:31:17

S? r??ne st??enia cygnoliny i r??ne terapie. Jeste "terapia minutowa' - wysokie st??enia i na krotko, i jest terapia ok?adami - mniejszcze ste?enia i na dlugo. Ta druga metoda jest pono? bardziej skuteczna na ?uszczyc? przewlek?? - tak mi lekarz powiedzia?. A ja tak? w?a?nie mam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Jogi (---.paradyz.com.pl)
Data: 08 lut 2007 - 14:23:33

ank@ napisała: 'Ta druga metoda jest ponoć bardziej skuteczna na łuszczycę przewlekłą - tak mi lekarz powiedział. A ja taką właśnie mam...' - spytaj się lekarza czy istnieje łuszczyca nieprzewlekła. Jeżeli Ci powie że tak - to znaczy, że czas zmienić lekarza. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: ank@ (---.timimex.pl)
Data: 08 lut 2007 - 15:08:18

Wiesz co Jogi... łuszczyca jest z natury chorobą przewlekłą, której objawy pojawia się i znikają. A U MNIE NIE ZNIKAJĄ. Mam wysyp od pona 2 lat non stop, ktory nie daje się wyleczyć niczym. I na tym właśnie polega przewlekła postać łuszczycy. Leczę sie u profesora z Collegium Medicum, i po wielu lekarzach nareszcie uważam, że trafiłam na właściwego...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: ewa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2007 - 16:42:27

cygnolina zaleznie od stezenia zaczynalam od 0,1 az do 0,75, a czas to zalecany od 5 min do 2 godzin zaleznie od stezenia a i dokladnego skladu (sa rozne ) fakt skora poparzona ale sa efekty , poparzenie zejdzie a i mozna doopalac sie na solarium , po zmyciu cignoliny polecam wspaniala buska maske siarkowa , wysmarowac sie i z 15 min polezec w wannie w cieplej wodzie ( siarka dziala a i natluszcza ta maska )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Bogus (---.icm.edu.pl)
Data: 08 lut 2007 - 18:05:54

Spokojnie Ania ..pomoze ci ..ja swego czasu tez sie tak leczylem ale teraz mam cale plecy zawalone (od anginy !!!) i w moim przypadku pozostaja tylko lampy..

Z cygnolina w duzych obszarach uwazajcie..bo przez skore wchalania sie do krwioobiegu i osadza sie w nerkach,,,tak ze moga bolec...choc nie musza..jakby nie bylo pijcie duzo plynow zeby filtrowac krew

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Ania (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 17 cze 2007 - 13:27:07

załatwiłam sie cygnoliną posmarowałam sie na noc i dałam okluzje czyli worki na kolana i łokcie,chciałam na własną ręke przyspieszyć leczenie.Rano sie obudziłam byłam spalona,Cygnolina pod folią sie zozprowadziła na całe nogi od kolan w dół spalone strasznie piecze wiecie czym to złagodzić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: viper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2007 - 22:34:06

Aniu, ja gdy poparze się cygnolinką, a mam 0,1% to stosuje maść chłodzącą hydrocortizoni. Mnie osobiście pomaga, ale jeden dzień trzeba pocierpieć, na drugi już nic prawie nie boli czy piecze. Z cygnoliną trzeba ostrożnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: patrycja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2007 - 01:26:11

daniel ma racje punktowo i 2-3 godz winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 21 sie 2007 - 11:56:58

Od ponad 2 lat nie stosuje cygnoliny i mam czystą skórę. Jak mazałam się cygnoliną to w jednym miejscu się goiło a obok wyskakiwło następne. Bo nigdy nie posmaruje się tak żeby nie naruszyć zdrowej skóry. A wiadomo zdrową skórę cygnolina podrażnie i wyłażą następne zmiany i tak w koło. Poza tym po pewnym czasie skóra się uodparnia na działanie cygnoliny. Od 2 lat siedzę w internecie i wyszukuję nowe sposoby i walczę z tą naszą przyjaciółką bez pomocy lekarzy. Ważne chyba dla wszystkich łuszczyków są sprawy finansowe. Daję słowo Wam wszystkim, że odkąd przestałam chodzić do lekarza to mam dużo więcej kasy. Wszystkie sposoby których się chwytałam są tanie i przedewszystkim nie niszczą skóry. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Żanka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sie 2007 - 12:28:09

Witam!
każdy z nas ma różną odmianę łuszczycy ale ja wiem jedno, nigdy więcej cygnoliny. Wyobrażcie sobie, że ja po niej dostałam zakażenia tak mi wyżarła zdrowie miejsce. Po co dokładać sobie bólu? Mało cierpimy z tego powodu? Jeśli komuś cygnolina pomaga to cieszę się i życzę najlepszych efektów, ale uważajcie. Kiedyś piłam ziółka BETASOL można je kupić bez recepty. Są dobre, spowalniają szybkość wysiewów ale są moczopędne. Jak się do nich przyzwyjaisz mogą zastąpić herbatę ziołową. Pije się 3 razy dziennie. Jesli ktoś spróbje, niech wyda opinię.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas cygnoliny prysl:-((((
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 22 sie 2007 - 09:52:50

Do Żanki!!! czy dostałaś już Melkfett?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.