Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
głowa:-(
Wysłane przez: asia (---.torun.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2004 - 11:25:00

Witam, na początku chciałam powiedzieć, ze bardzo się ciesze, ze istnieje takie forum. Dopiero niedawno je znalazłamJ problem łuszczycy mam już od kilku lat i generalnie dotyczy on głowy. W wakacje było ok., zadnego znaku łusek, ale odkąd zaczełam we wrzesniu chodzic do pracy i zmiana pogody od razu pojawił się problem. Lekarz przepisał mi psorisan i masc chyba salicynaowa( robiona). Ale na ta ostatnia mam już chyba uczulenie, głowa strasznie swedzi, nie mogę już jej nakladac, a ten psorisan mi za bardzo nie pomaga, czy ktos używał tej maści? Ja sama njuz nie wiem co robic, bo głowa ciągle mnie swedzi, zdrapuje te łuski a potem mam takie czerwone ślady. Boję się , ze wyłysiejęJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: warchlaq przebiegły (---.lutocin.sdi.tpnet.pl)
Data: 24 lis 2004 - 14:29:44

Witam

Bierz hydroxyzinum w tabletkach, nie będzie swędzieć winking smiley

Pozdrówka.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: asia (---.torun.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2004 - 18:58:57

dzieki spróbuje. ostatnio eksperymentowałam troche i posmarowłam sobie calą głowe krem z wit a. taki zwykły tlusty krem. ale musze przyznac, pomogło. serio. zobaczymy co bedzie za jakis czas. czy ktos tez tak robi?:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: g?owa:-(
Wysłane przez: eve (---.ghnet.pl)
Data: 09 lut 2005 - 09:08:47

czesc,

wczoraj dopiero znalazlam to forum i bardzo sie ciesze,ze ktos wpadl na pomysl,zeby go zalozyc.Po przeczytaniu roznych historii ktore tu opisujecie stwierdzam,ze jestem szczesciara,bo widoczne zmiany luszczycy mam 'tylko' na glowie,paznokciach i w uchu. Wprawdzie lekarz stwierdzil,ze mam luszczyce w lokciach i kolanach,ale na szczescie jeszcze jej nie widac. A co do glowy-moze zna ktos dobry szampon ktory mozna dostac bez recepty?Moim najwiekszym kompleksem jest to,ze nie moge na luzie pojsc do fryzjerki i zrobic cos z wlosami,nie moge zalozyc czarnych ciuchow,bo cala sie "sypie" i nie wyglada to zbyt ladnie. mam nadzieje,ze nie rozwinie mi sie to dalej a moze kiedys nawet calkiem ustapi?Nigdy nie mialam przerwy, okresu calkowitej poprawy.Moze to jeszcze przede mna?

pozdrawiamsmiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 09 lut 2005 - 09:27:50

2-3razy w tygodniu myj szamponem polytar AF,a w pozostale dni proponuje szampon Timotei z wyciagiem z mirtu i drzewa herbacianego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: Bartek (---.smtvsat.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:09:37

Ja tez miałem taki problem i nie mogłem sobie zupełnie z tym poradzic. Probowalem wszelkich masci i rowniez szamponów POLYTAR itp. i to nic nie skutkowało. Ale, od jakiegos czasu, cos mnie tknęło i uzywam tylko i wyłącznie szamponu FRUCTIS (do skóry suchej)[to ten reklamowany czasami w TV], i od tego czasu głowa nie swędzi a łuski po prsotu zniknęły. Pewnie, gdzies tam sie pojawiaja jakies, ale to na prawde małe znamiona łuszczycy, ale na prawde, od kilku miesiecy mam po prsotu spokój z głową.

Pozdrawiam
Bartek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: darek (---.tkchopin.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:26:30

ja stosuje friderm doskonaly a ostatnio locoid crelo jest czysto i nic nie ma

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: gosia (---.energis.pl)
Data: 04 mar 2005 - 20:52:46

Ludzie na głowę tylko OLIWA Z OLIWEK na noc kompres

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: eve (---.ghnet.pl)
Data: 05 mar 2005 - 14:18:16

dziekuje za wszystkie odpowiedzi.Na pewno sprobuje tych szamponow.Oliwe salicylowa wcieram od dawna,ale pomaga mi na krotko.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: JACEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2005 - 20:11:15

CZEŚC JA UŻYWAM SZAMPONU DENOREX Z ODZYWKĄ BARDZO DOBRA RZECZ JEŚLI POJAWIAJĄ SIĘ PLAMY NA GŁOWIE TO UŻYWAM LEKARSTWO DIPROSALIC W PŁYNIE . POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(psoriasis
Wysłane przez: jacek (---.295.ca)
Data: 06 sie 2005 - 22:31:19

W tych problemach najlepsze sa ziola chinskie sam sprawdzilem 2 miesiace i wszystko ginie co za ulga ale w tym czasie nie ma picia . te ziola sie gotuje ok. 2 godz i smakuja okropnie ale to tylko dziala . jacek z toronto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sie 2005 - 20:51:24

Do Jacek, możesz napisać coś więcej o tych ziołach, no i gdzie je dostać???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: głowa:-(
Wysłane przez: Monika (80.48.149.---)
Data: 13 wrz 2005 - 20:43:09

polecam dermovate w plynie. na recepce.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.