Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ludzie otworzcie oczy
Wysłane przez: Raphel (---.proxycache.rima-tde.net)
Data: 12 cze 2005 - 18:10:08

Jeszcze nie probowalem metody bsm ale z mojego doswiadczenia i mojej wiedzy wiem ze ludzki organizm ma wlasciwosci lecznicze aczkolwiek duzo ludzi o tym nie wie bo nie chce lub nie wierzy w takie rzeczy
Faktem jest ze samolecznicze dzialanie organizmu nie polega na wiarze
jest samoczynnyma reakcja w ktorej my mamy tylko pomoc odrobine to jest znalezc chwile czasu wolnego i praktycznie nic wiecej nie trzeba wierzyc
ani myslec o tym w metodzie bsm chodzi o zakrycie jakby to nazwac zaworow ktore sa odpowiedzialne za to ze energia ktora posiadamy sie ulatnia zakrywamy je rekoma i tylko nalezy oczekiwac rezultatow
Oxzywiscie nic nie jest proste ani natychmiastowe nalezy byc cierpliwym i nie naciskac na rezultaty one przyjda same
To dziala tak samo jak na przyklad watroba ktora ma zdolnosci regenerujace oczywiscie sa one bardzo niewielki ale as lub skora ludzka dlaczego lecza sie blizny ?
To jest ten sam mevhanizm ludzkiego ciala wywolany innym bodzcem aczkolwiek
w przypadku skory ta wlasciwosc regeneracji jest znacznie bardziej rozwinieta poniewaz nastapilo to droga evoluciii
kto wie czy miliardy lat temu organizmy nie umieraly od zwyklego zaciecia w skutek nie gojenia sie ran (zablizniania)
to chyba wszystko ja mysle ze nie jestesmy jeszcze przygotowani na takie rzeczy
jak samoleczenie aczkolwiek one dzialaja
boimy sie tego i wydaje sie nam to nieprawdopodobne i ja pytam dlaczego ktos nie zastanowi sie nad cudem narodzin
ja mysle ze jest to bardziej niewiarygodne jak zdolnosc ludzkiego organizmu do samoleczenia

Pozdrawiam Rafal z Madrytu

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.