Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: Tomek (---.autocom.pl)
Data: 23 cze 2005 - 00:17:33

Czesc Wam!
jestem tu pierwszy raz i chcialbym sie zapytac czy tez macie tak ze jak umyjecie rece to odrazu sluche dlonie albo jak wyjdziecie z pod prysznica to musicie sie cali wysmarowac bo czujecie sie jakby Wam ktos plecy odrywal??(swedzi i szczypie)
P.S
powiedzcie ze nie to bede mial chociaz nadzieje tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 23 cze 2005 - 08:53:28

Mowie nie... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 cze 2005 - 11:15:30

em...no nie...cokolwiek znaczy "sluche dlonie" ja takich nie mam ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 cze 2005 - 02:56:50

no niestety ja czuje suchosc calego ciala po wzieciu prysznica, coz pozostaje natluscic sie NIVEA lub robiana mascia natluszczajaca ( jest paskudnie tlusta )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 24 cze 2005 - 10:08:01

no to zacznij kapac sie z oliwka dla dzieci, lub smaruj nia wilgotne cialo po wyjsciu spod prysznica.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: Darek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2005 - 01:41:51

nie wiem czy to ma związek ale kiedyś jak chodziłem na basen to prawie wcale nie miałem łuszczycy a od dłuższego czasu nie chodze i łuszczyce mam chociaż ostatnio już całkiem całkiem ją podleczyłem. Poczekam tylko aż znikną odbarwienia i zaczne znów często chodzić na basen a nawet chyba karney sobie sprawie grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a kąpiel
Wysłane przez: Kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 15:08:42

ja mam strasznie suche cialo.Po kazdym myciu rak musze smarowac je kremem o kapieli juz nie wspomne!!Ale nie wiem czy to ma jakies powiazanie..............

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.