Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
KTO WIE JAK DZIALA KURACJA DR. NONA
Wysłane przez: liza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2004 - 16:52:06

WSZYSCY KTORZY TEGO PROBOWALI NAPISZCIE O WYNIKACH. PROSZE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KTO WIE JAK DZIALA KURACJA DR. NONA
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 16 lis 2004 - 19:43:52

Cześć. W zeszłym roku kupiłam preparaty dr. Nona. na mnie to nie podziałało, ale ja mam problem z systematycznością i jestem niecierpliwa. Kuracja jest droga, zalecają herbatkę - 150PLN, tabletki - 250 PLN(suplement diety tj. minerały i witaminy), glinka z morza martwego 150PLN, szampon do włosów 150,00PLN( lepsze skutki mam po POLYTAR albo FREEDERM TAR i są tańsze). Najtańsza jest sól 20PLN, którą po rozpuszczeniu trzeba spryskiwać wykwity. Najgorsze jest to, że na początku stosowania tych specyfików łuszczyca wychodzi nawet tam gdzie jej wcześniej nie było. Wyglądałam jak uciekinier z kolonii trędowatych, po jakichś dwóch miesiącach te dodatkowe wysypy zniknęły i już mi się nie pojawiają, ale te co były trzymają się dobrze. Jak chcesz to spróbuj może na ciebie to podziała. Jak chcesz wiedzieć coś jeszcze mój gg6402421. Pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.