Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 29 cze 2005 - 19:14:56

Agato, juz jeden post wystosowałem dla Ciebei, ale najwyraźniej od czasu keidy się wyleczyłaś juz tu nie zaglądasz!....Moze jednka uda mi się z Toba jakos skontaktować. Pomoż innym i odpowiedz na te cztery pytankasmiling smiley
raz jeszcze je napisze:

1)CZY SOLARIUM JEST RÓWNIE SKUTECZNY JAK TAKIE LAMPY LECZNICZE?
2)CZY JAK PIERWSZY RAZ POSZŁAŚ NA SOLARIUM MIAŁAŚ ŁUSKI NA CIELE CZY TYLKO RÓŻOWE PLAMY?
3)KIEDY PIERWSZY RAZ ZAOBSERWOWAŁAŚ POPRAWĘ?NA KTÓRY DZIEŃ?
4)NA JAKIEJ POWIERZCHNI CIAŁA MIAŁAŚ ŁUSZCZYCĘ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 29 cze 2005 - 20:12:14

A skad jest ta Agata..?? Nie czasem z Brzegu Dolnego..??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 30 cze 2005 - 10:24:18

NIE MAM POJĘCIA SKĄD JEST AGATA I NIE MOŻNA SIE Z NIA SKONTAKTOWAC, BO NIE PODALA MAILA. AGATA UMIEŚCILA SWOJ POST 24 CZERWCA TEGO ROKU A TYTUŁ JEJ POSTU BRZMIAŁ: "nie wiem czy ktoś stosował ale mi duzooo pomogło !!"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: Ania (193.30.160.---)
Data: 30 cze 2005 - 10:32:28

moze pojechala na urlop w temacie gdzie podawalismy skad jestesmy Agata nie podala maila ale to jest chyba jej gg 2152273 sprobuj ja moze tam zlapac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 01 lip 2005 - 19:27:05

Ojj to nei ta Agata....Bo znam tesh Agate łuszczyka ale z brzegu dolnego...Skubana sie teraz w Chorwacji wygrzewa !! tongue sticking out smiley pozdrawiam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2005 - 21:06:13

Cześć jestem jestem !!
Zaglądałam tutaj ale nie widziałam zadnego postu do mnie, no więc juz ci mowie...nie mam pojecia czy solarium jest tak samo skuteczne jak naswietlanie lampami, wiem tyle ze solarium tez emituje promieniowanie UVA które jest potrzebne by tabletki działały, jak juz wczesniej pisałam miałam je nie zapisane przez lekarza ale sprzedane w aptece bez recepty, nic u mnie nie skutkowało wiec posatnowiłam sama na własną reke sie leczyc ...nie miałam nic do starcenia!
Co do drugiegfo pytanka nie miałam łusek doprowadziłam skore do stanu ze były łuski juz zdiete,
miałam na plecach, nogach, twarzy - przedewszystkim, oraz dekolcie
chodziłam co 2- 3 dni nie czesciej i zaobserowoałam po 6 razie
brałam po 1 tabl waze 55kg- dlatego ze kolezanka ktora była prowadzona przez lekaerza miała zastosowac 2 tabl i sie poparzyła wiec nie ryzykowałam pierwszego razu

pierwsze 3 razy po 1 tabl na 10min jak juz pisałam szłam na zwykłe solarium 80-100wat nie 160 bo by trzeba było skrocic czas naswietlania,
potem 2 razy na 15 min i potem juz 2 tabl na 10min- co 2-3 dni!!!
do teraz nie mam łuszczycy jedynie nie raz mała plamka gdzies przy oku mi wyjdzie ale na ciele nie mam juz wcale
pozdrawiam mam nadzieje ze ci pomogłam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: DORIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2005 - 11:47:37

Agatko proszę napisz jak długo utrzymuje Ci się poprawa bo ja sie przymierzam do zastosowania twojego pomysłu. Wprawdzie stosowałam naświetlania ale bez leku z lepszym skutkiem ale nie pozbyłam sie łuszczycy do końca. Problem w tym ze do najbliszego gabinetu z kabiną do naświetlań mam 40 km, a to pociąga za sobą koszty dojazdu. Z góry dziękuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: mateusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2005 - 18:49:57

mam 17 lat choruje na luszczeyce od roku. zdecydowalem sie na solarium i bylem juz kilka razy ale narazie nie ma efektu a jakie tabletki trzeba brac zeby pomoglo w leczeniu luszczycy??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PROSZĘ O KONTAKT AGATĘ,KTORA WYLECZYŁA SIE OXSOLARENEM!!!
Wysłane przez: Iwona (193.151.48.---)
Data: 11 lip 2005 - 22:49:42

Mnie solarium też pomogło miałam jedna ranę na ciele a teraz skora jest gładziusienka, leku nie boirę jedynie to balsam sinie nawilżający i co najważniejsze nie stresuje się już,poprostu co ma być to będzie,pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.