Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: choroba dariera
Wysłane przez: ewcia21 (---.tktelekom.pl)
Data: 16 maj 2012 - 21:58:13

witam ,nic sie nie zmienia z roku na rok, pojawiam sie rzadko na forum ale czytam i powiem szczerze ze juz nie mam sil na ta chorobe, jak to jest ze trad dalo rade wyleczyc a nasza chorobe niby prosta (bo sa gorsze nb rybia luska )nie da rady wyleczyc .ja niewiem czy naprawde nas jest tak malo ze oni dalej w medycynie eksperymentuja na naszym ciele.to straszne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: ewcia21 (---.tktelekom.pl)
Data: 16 maj 2012 - 22:08:29

ja niewiem moze to trzeba naglosnic ,jakos ludzi zebrac ,podac do <<media>> czy cos albo jakas strone zalozyc zeby kazdy mogl cos znalesc na temat tej choroby,doswadczenia z leczeniem ,przezycia w rodzinie i psychiczne ,(ogolne informacje) a nie ja wchodze i zawsze to samo czyli krotkie notki o chorobie info na wikipedii albo na jakiejs stronie z poradnii dermatologicznej 2 zdania ze zaburzenia mieszkow wlosowych ,normalnie smiech na sali ,czesciej jestem na gg 8497955 ZAPRASZAM!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: choroba dariera
Wysłane przez: Kamila (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08 gru 2022 - 13:04:25

Jak sobie radzicie z tą chorobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.