Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Master Mind (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 00:00:27

Ja jestem za tym żeby na te forum zaprosić jakieś mądre głowy co by nam dokładnie odpowiedziały na nasze nurtujące pytania! Za dużo jest pytań bez odpowiedzi dotyczących łuszczycy i to mnie bardzo denerwuje. Niby tyle wiem a tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia co wywołuje te plamki na skórze jakie reakcje przy tym zachodzą co ma do tego dieta, maści i inne takie pierdoły? Pozatym od kiedy ludzie zaczeli chorować na łuszczyce? co to jest skąd to się wzieło?!
Pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Master Mind (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 00:59:38

Ej no wogule tak... z tego co widzę krew też ma conieco do łuszczycy... ja chcę porozmawiać z kimś mądrym... proszę....bardzo proszę....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 02 lip 2005 - 08:33:14

Wejdz na strone: http://www.luszczycalublin.republika.pl
Wybierz publikacje i sobie poczytaj to poznasz odpowiedzi na nurtujace pytania...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lip 2005 - 11:43:28

Barthez jak zwykle wszechobecny i pomocny winking smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 02 lip 2005 - 12:05:52

ja uwazam ze specjalista na tym forum nie jest potrzebny..Mam uraz do dermatologow...jedyne co robia to zapisuja te sterydowe gowna i mowia ze z luszczyca trzeba sie pogodzic itp.. O wiele bardziej pomocne dla mnie sa rady osob ktore rowniez choruja i na wlasnej skoorze przekonaly sie o dzialaniu roznych specyfikow a teraz dziela sie z innymi swoimi doswiadczeniami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: lila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 22:45:29

uwazam ze kazdy jest indywidualny na objawy tego monstrum ,a dermatolodzy wsadzili nas do jednego rodzaju wiec my leczmy to cos jakos najlepiej sposobem co kilka dni cos innego u mnie to dziala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: Kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 15:17:10

nie chce tu zadnych dermatologow!Ja od lekarza dowiedzialam sie tylko tyle ze mam luszczycesad smileyNawet nie raczyl mnie poinformowac co to takiego!!wszystkiego" dowiedzialam sie z tej stronksmiling smileyWasze doswiadczenia sa dla mnie o wiele cenniejsze!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SPECJALISTA NA FORUM!
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2005 - 19:15:48

co racja to racja. ja też dowiedziałam się tylko że mam łuszczycę i nic poza tym. jednak uważam że dermatolog jest potrzebny chociaż by po to by przepisywać te cholerne mazidła...ale tylko po to...całuski

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.