Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 10:43:31

PROSZĘ POMÓŻCIE!MÓWCIE CO WIECIE!WYSKOCZYŁ MI PIERWSZY YKWIT NA STOPIE (WEWNĄTRZ). CO MAM ZROBIĆ? CZYM MAM POSMAROWAĆ? CZY KTOŚ Z WAS MIAŁ JUŻ TAKI PRZYPADEK? CO POMOGŁO! PROSZĘ POMÓŻCIE, NIE CHCĘ ŻEBY SIE TO ROZPRZESTRZENIŁO!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lip 2005 - 11:42:30

Jezeli to twoj pierwszy wykwit to zacznij czyms smarowac...Ja tak zawsze robie ze jak widze tylko mała plameczke... malutenka nawet to odrazu smaruje zeby nie zdzazyło sie "urodzic" !! i zazwyczaj mi sie udaje !! Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 12:10:59

DZIĘKUJE ZA RADĘsmiling smiley A CZYM MOGĘ POSMAROWAĆ? NIE CHCĘ UŻYWAĆ STERYDÓW!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 02 lip 2005 - 12:12:59

A nie masz jakis masci.. poprostu zwyklych masci..?? ja jush nie pamietam czym smarowalam ale to byla jakas masc na luszczyce niesterydowa winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 13:35:34

OK. DZIĘKI. MUSZĘ COŚ SZYBKO SKOMBINOWAĆsmiling smiley MOŻE PO PROSTU JAKAŚ WITAMINOWA MAŚĆ Z VIT. A+E ALBO JAKAŚ SALICYNOWO-WAZELINOWA?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 14:04:45

a skąd wiesz ,że to luszczyca? może to grzybica

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DO BARTHEZA I RESZTY KOMPETETNYCH!!
Wysłane przez: redshirt (---.icpnet.pl)
Data: 02 lip 2005 - 16:16:54

NIE, NIE JA WIEM NA PEWNO. MAM LUSZCZYCE NA CALYM CIELE I CHODZE NA NASWIETLANIE KTORE PRZYNOSI EFEKTY. CHCE TYLKO POZBYC SIE NA WEWNETRZNEJ SKORZE STOPsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.