Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
zioła
Wysłane przez: olek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lip 2005 - 16:46:16

Czy jest ktoś kto używał zioła np. Betasol przez dłuższy czas i czy były z tego jakieś efekty?
Bo nie wiem czy kupować i czy pic to przez rok lub dwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Michał Ap (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 10:56:35

Pije Betasol od roku - praktycznie to dwa razy dziennie - po posiłkach rano i po poludniu - przy tym od czasu do czasu - raz w tygodniu a nawet rzadziej uskuteczniam spanie w folii - jak w szpitalu - smarowanie Lorinden A, albo Delatar - stopy (jesienią i zimą z dodatkiem Pigmentum castelani) w worek (od śmieci) inne miejsca na podudziach zafoliowane - rano kąpiel i jakieś (żony) mleczka nawilżająco-natluszczające. Uważam ze Betasol jest rewelacyjny - bo dziala na wątrobę a tam jest jedno ze źródeł (przemiania materii) łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Lolek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lip 2005 - 11:01:38

Być może sie myle, ale betasol to chyba głównie działa na nerki, a na wątrobę to cynacholina (niestety sporo droższa). Osobiście popijam jedno i drugie, ale jakiejs rewolucji na plus nie dostrzegłem (generalnie u mnie prawie żadnej zmiany nie daje sie niczym nawet zaleczyć (nie używam syterydów)).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2005 - 00:21:31

Piję Betasol od kilku dni. Okropny w smaku. Na opakowaniu pisze, że jest to lek wspomagający, więc sądzę, że jakby był skuteczny to by napisali, że jest to lek podstawowy i byłaby rewalacja na skalę światową, a tak niestety nie jest. Ale tacy desperaci jak my chorzy to się chwytamy brzytwy i będziemy pić to ohydztwo w nadziei na wyleczenie. Ja przynajmniej próbuję. Zobaczymy, jak na mnie podziała to dam znać. Na razie odczuwam tylko (poza niesmakiem) jakby lekkie ciepło w żołądku - to chyba slepa wiara tak rozgrzewasmiling smiley i placebo. Tak czy siak niezły to musi być zajzajer, skoro rozpuszcza się małą łyżeczkę w pół szklanki wody i czuć strasznie ten smak. Ktoś kiedyś dawno mówił, że stosował te zioła i już nie miał łuszczycy, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Równie dobrze mógł się wyleczyć czymś innym np. słońcem lub zmianą trybu życia a w tym czasie pił betasol i źle skojarzył fakty. Więc pewności nie ma. Jedna dermatolożka kiedyś odpowiedziała na moje pytanie o ziołach że pomagają ale dopiero po około roku stosowania, więc miała na pewno takie doświadczenia z pacjentami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2005 - 00:04:22

wszyscy czekają aż ktoś napisze cokolwiek, a tu nic i nic, żadnych wpisów, nuda, aaaaaaaaaaaaaaaa...... (to było ziewnięcie)
więc napiszę coś.
np. dowcip (dla podwyższenia poziomu serotoniny - tak ważnej w procesie leczenia- hehe)

Pewne małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczoru żonę rozbolała głowa i nalegała, aby jej mąż poszedł sam. Mąż długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł.
Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział dokładnie jaki strój kupiła sobie na bal, zdecydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona i poproszona do tańca przez rozbawionego mężusia. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział, że podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzenie pięterka", ona się zgodziła bez oporu (bo to przecież był JEJ mąż!) Postawiła jednak warunek, że nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, jak nigdy dotąd. Byli anonimowi względem siebie, więc bez skrępowania spełniali swoje najbardziej ukryte marzenia erotyczne. Jednak po n-tym numerku, ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań.
Gdy już wrócił pyta go (rzecz jasna z dziką satysfakcją w głosie):
- No i jak się bawiłeś, Skarbie. Dużo tańczyłeś?
- Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera na pieniądze. Ale powiem ci, że kumpel, któremu pożyczyłem kostium, podobno bawił się rewelacyjnie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2005 - 00:14:19

wypiłem trochę piwa - chmiel tak wspaniale uspokaja.
śpiewam sobie cały wieczór, uważam, że jest to nowa wspaniała metoda leczenia, nawet zauważyłem, że - jak to zwykle czytamy w postach - krosty mniej swędzą,jakby bledną i sinieją, łuska żwawo odpada na pociechę roztoczy - tylko niech się nikt nie obraża!!!!!!! - trza się uśmiechaćsmiling smiley. Kto nie wie co śpiewać to podaję przykładowy tekst:


Żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny,
żegnajcie nam dziś marzenia ze snów.
Ku brzegom angielskim już ruszać nam pora,
lecz kiedyś na pewno wrócimy tu znów!

ref.:
I smak waszych ust - hiszpańskie dziewczyny,
w noc ciemną i złą nam będzie się śnił.
Leniwie popłyną znów rejsu godziny,
wspomnienie ust waszych przysporzy nam sił.


Niedługo ujrzymy znów w dali Cap Deadman,
i głowę barana sterczącą wśród wzgórz.
I statki stojące na redzie przed Plymouth,
klarować kotwice najwyższy czas już!

A potem znów żagle na masztach rozkwitną,
kurs szyper wyznaczy do Portland i Wight,
i znów stara łajba potoczy się ciężko,
przez fale w kierunku na Beachie Fairlie Land.

Zabłysną nam bielą skał zęby pod Dover,
i znów noc w kubryku wśród legend i bajd.
Powoli i znojnie tak płynie nam życie,
na wodach i w portach South Foreland Light.

Dobrej nocy życzliwi i różnoracy, tudzież pogrążeni w konsternacji, niech Wam się przyśni wreszcie nie ten koszmar co zwykle a piękne krainy, gdzie Hurysy wychodzą z siebie aby nam dolać słodkiego naktaru do właśnie opróżnionego pucharu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 16 lip 2005 - 18:59:27

smiling smiley
Szanty i piwo to dobre zestawienie niewatpliwiesmiling smiley
po kilku piwkach przy dzwiekach muzyki jest super i calkowicie zapomnina sie o jakichkolwiek chorobskachsmiling smiley
Tak trzymaj gonzosmiling smiley
possstttrruuufffkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2005 - 20:23:54

Wreszcie jakiś pozytywny odzew, dzięki.

Pije dalej ten Betasol - obrzydliwy - już na samą myśl, że mam go wypić dostaję odruchów wymiotnych. Nawet przemyślałem sprawę i myślę , że jest kilka sposobów wypicia go:
1. wlanie do ust, szybkie przełknięcie i natychmiastowe popijanie wodą
2. łykanie małych ilości i za każdym razem popijanie wodą lub czymkolwiek co smakuje
3. trzeci sposób jest w trakcie opracowywania..:-) - jak tak dłużej posiedzę przy temacie to stworzę pracę magisterską
Jutro jadę żeglować, będę sobie siedział tylko w majteczkach i opalał się - to na mnie najlepiej działa - skóra pod wpływem słońca wytwarza witaminę D3, przynajmniej zaoszczędzę na Curatodermie

Tak sobie wykoncypowałem, że ta choroba ma swoje pozytywne strony:
1. nie ożeniłem się jeszcze:-) - kłopoty rodzinne, teściowa - z głowy
2. całą kasę co ciężko wypracuję zużywam na swoje przyjemności mające na celu relaksowanie i odbijanie sobie za ten ,,prezent" od losu
3. Najbardziej dziwne - w szkole z wiadomych powodów unikałem ludzi, dziewczyny z tego powodu zawsze gadały, że podobam im się, bo jestem taki tajemniczy i chodzę swoimi ścieżkami :-)
4. W jakis sposób choroba powoduje, że nabiera się dystansu do życia, szacunku dla zdrowia, rozumie się innych chorych. Wydaje mi się , że czasem mój altruizm osiąga karykaturalne rozmiary, ale to tylko ułatwia mi życie
5. Odmawiając sobie wielu przyjemności zmniejszam ryzyko narażenia na problemy - chociażby - nie chodząc na basen nie wystawiam swojego drogocennego ciała na działanie drobnoustrojów i płynów ustrojowych wydostających się z szanownych pływaków
6. Moja ambicja życiaowa nie jest aż tak przerośnięta, bo przecież jestem chory, więc nie muszę być taki doskonały jak inni. Mam więc więcej luzu i czasem mogę coś spieprz.... nie martwiąc się tym w ogóle

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2005 - 11:20:20

a stosowal ktos z was vilkacore czy jak to sie tam zwje?
ja stosowalem 2 razy i za kazdym razem mialem spokoj przez ponad rok z tym syfem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 18 lip 2005 - 15:59:09

do gonzo:
7. można się do woli faszerować sterydami
8. mimo, że stanowimy płeć brzydką , możemy dłużej posiedzieć sobie w łazience
9. posiadająć żonę mamy więcej kremów i maści różnej maści

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2005 - 22:05:14

Witam !
Temat zioła,to polecam rewelację XXI wieku "Alveo".
Proszę poczytać "Newstweek "nr29 dowiecie się prawdy o przemyśle farmaceutycznym.Także "Wprost" nr 29/05 "Czy wiesz co jesz?

Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia,że z łuszczycy można wyjść.
P.s.
Ja miałem łojotokowe zapalenie skóry przez pół roku.Wyglądało to jak łuszczyca .Sypało się z głowy ,szyi i brody .Wyglądało to jak łuski.Po piciu Alveo przez 3 miesiące nie ma żadnego śladu ,że takie coś mnie spotkało.Alveo piję do tej pory i nigdy nie zrezygnuję.Tym bardziej,że już mam je za darmo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 lip 2005 - 22:51:06

No to sprzedawaj dalej swoje Alveo,ale juz wystarczy o tym na tym forum.
Napisales,ze Ci pomoglo i starczy. Jak ktos bedzie chcial to sprobuje... Nie musisz co chwile pisac w roznych postach,ze ten Twoj cudowny preparat dziala na wszystkie choroby...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 22 lip 2005 - 22:52:20

Aha
A skoro masz za darmo to moze powysylasz ewentualnym chetnym? Nic Cie to przeciez nie kosztuje..... hehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2005 - 20:49:27

Witam!
Widzę Barthez,że jesteś naiwny i niestety ,aby mieć taki dobry produkt za darmo ,to trzeba go zacząć pić i mówić innym.Masz rację ,bo nie pijesz.Poza tym to nie jest mój produkt.Nadmieniam,że ja tak samo myślałem jak Ty.
Dlatego dziękuję Bogu,że z niego korzystam i mogę się teraz pośmiać z tych co nie wierzą he!he!he!he!he!he!he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!
K.P.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 24 lip 2005 - 14:03:03

Ja juz spotkalem w zyciu setki takich jak Ty... Amweyo czy Zeptero (jakos tak sie to nazywalo) podobnych swojego czasu bylo na peczki, widac,ze i inne firmy nadal kontynuuja podobna praktyke: namow innych- dostaniesz cos gratis. Uwierz w sile produktu,a jak nie wierzysz sam to chociaz przekonaj innych...
P.S.
Przeczytaj Wywieranie wplywu na ludzi autorstwa Cialdiniego...
Moze nauczy Cie ta lektura jeszcze wiekszego przekonywania ludzi lub uda Ci sie przekonac tych co jak narazie chwytaja o co Ci tak naprawde chodzi i co za tym idzie bedziesz mogl nie tylko ten produkt pic,ale nawet sie w nim kapac... Jak ma sie duzo kasy to mozna sie w nim kapac zamiast pic?

Jak mozesz to napisz czy jest jakas choroba na ktora to nie dziala?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 24 lip 2005 - 14:09:12

Aha!
Powiedz mi jeszcze taka rzecz, skoro ow produkt leczy luszczyce itp. To dlaczego firma nie pojdzie w slady innych firm i nie zastosuje metody:
satysfakcja gwarantowana,albo zwrot pieniedzy ??

Wiesz dlaczego,prawda? winking smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: ll (195.3.113.---)
Data: 24 lip 2005 - 18:04:21

hi whats up

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: monika (195.3.113.---)
Data: 24 lip 2005 - 18:05:19

jasas

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2005 - 22:27:32

Witam!
To nie jest produkt na choroby .Nie wiem ,czy dokładnie przeglądałeś stronę Firmy,bo myślę,że nie.Po prostu nikomu nie mówię,że wyleczy się ze wszystkiego,tylko doprowadza organizm do równowagi i dlatego ustępuje wiele chorób.Jeśli ktoś się leczy ,to przy używaniu leków oczyszcza organizm ze skutków ubocznych i tym samym organizm przyjmuje te wszystkie dobre rzeczy znajdujące się w tym leku.Jest to suplement żywieniowy ,który jest przeznaczony dla osób zdrowych i chorych.Od niemowlaka do póżnej starości.Nie można porównywać do innych Firm ,bo każda jedna Firma reklamuje swoje produkty jako najlepsze .Dlatego wierzę Ci ,bo napewno na wielu produktach się przekonałeś ,że nie działają tak jak obiecano. Tak jak ja ,już nieraz się naciąłem,ale wolę spróbować jeśli nic nie działa i wtedy mogę coś na ten temat powiedzieć.
Poza tym jeśli spojrzysz na fakty,to w marketingu sieciowym więcej osób osiąga sukces niż w tradycyjnym biznesie.
Poza tym każdy ma wybór !

Pozdrawiam i życzę zdrowych i trafnych wyborów!

P.s.
Firma daje możliwość satysfakcji gwarancji klienta,że jak produkt się nie podoba ,to można dokonać zwrotu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: plum (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lip 2005 - 22:44:59

Przypominam, żeby było jasne - to forum to nie miejsce na reklamę produktów, próby naciągania na kupno, żerowania, zarabiania na cudzym nieszczęściu

Jeśli ci pomogło Alveo na łojotokowe zapalenie skóry to bardzo wszystkim miło z tego powodu. Twoja choroba nijak ma się do łuszczycy, której poświęcone jest to forum. Znajdź więc forum o łojotokowym zapaleniu skóry i tam spróbuj sprzedać swój produkt.

Z miłą chęcią poczytamy o środkach, które pomogły komuś na łuszczycę, jeśli znasz jakiś to napisz, jeśli nie to.....

Barthez - wyręczam Cię, bo ileż może jeden człowiek tłumaczyć tym uzdrowicielom o co tu chodzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.