Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2005 - 21:48:46

Witam!
Miałem się nie odzywać,ale mi nie zależy na zarobku.,tylko na waszym szczęściu i pozbyciu się tego paskudztwa.Widzę,że się nauczyłeś tylko krytykować ,nie znając czegoś.Ja niestety nie krytykuję tego co bierzesz ,jeśli działa . Tak będziesz podchodził,to Ty tracisz nie ja.
Lepiej bogać przemysł farmaceutyczny niż siebie.,bo z tego Ty byś skorzystał .
Przepraszam ,jeśli do Was jeszcze nie dotarło dlaczego macie łuszczycę,bo leczycie się ,leczycie,smarujecie,smarujecie i nic,a jak ktoś wam poleci coś,co dziala to tą osobę wyśmiewacie.Jak tak myślicie to długo wam będzie się sypała ta łuska.
Jeśli coś polecam ,to nie proponuję,abyście odemnie kupowali,bo macie wybór,ale nigdy nie krytykujcie czegoś czego nie znacie.Owszem możecie mieć swoje zdanie,ale trochę też pokory.,jeśli narazie sami sobie nie możecie pomóc,a jak ktoś wam coś proponuje to chcecie go ośmieszyć.

To już koniec mojego tutaj pisania i przepraszam jeśli kogoś obraziłem.

Zyczę pozytywnego myślenia i zaufania do innych.
Pozdrawiam i żegnam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: plum (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 08:12:42

uff, no wreszcie, weź prysznic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 09:38:31

Ciągle piję Betasol - to już ponad 2 tygodnie - i chyba jeszcze za wcześnie na ocenę, ale rzecz ciekawa - twarz, na której bez przerwy pojawiały sie zmiany, szczególnie na granicy czoła i włosów oraz po obu stronach nosa - jest czysta, całkowicie gładziutka, bez sladu zmian, nawet nie ma minimum czerwieni. Ciągle sie gładzę po policzkach i czole nie mogąc się nacieszyć tą gładkościąsmiling smiley. Uszy też są czyste, za nimi także - zawsze miałem tu przynajmniej małe złuszczenia. Reszta ciała - zmiany nie znikają, ale nie ma łuski, są czerwone plamki. Na pewno nie tworzą się nowe zmiany - to jestem pewien na 100% - znam doskonale swoje ciało (tak jak każdy).
Nie używam żadnych maści od 2 tygodni, nawet odstawiłem diprosalic (płyn na głowę). Nie mam pewności czy jest to efekt Betasolu, czy diety, a może jednego i drugiego.
Jeśli chodzi o dietę to powiem od razu, że :
nie piję kawy, herbaty, alkoholu, soków - właściwie tylko wodę (strasznie ją polubiłem i praktycznie się z nią nie rozstajęsmiling smiley
nie palę (chodząca doskonałośćsmiling smiley ), nie przyprawiam potraw
nie jem mleka i żadnych jego produktów (nawet sera, masła)
nie jem mięsa, raz na kilka dni kurczak (z ryżem i warzywami - mniam, mniam)
słodycze za to wcianam, bo bym nie wytrzymał, ale nie dużo - dziennie cztery torty, dwie torby herbatników i kilka paczek piegusków (to żart oczywiście), nie jem czekolady, nic co zawiera kakao
chyba wszystko jeśli chodzi o dietę

pracuję tyle samo co wcześniej, stresy mam takie same raczej

jest poprawa. piszę żeby się z wami tym podzielić, może komuś też tak się poprawi
pozdrawiam
jak coś się będzie zmieniało to od razu napiszę raport

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 21:25:09

Witaj!
Właśnie czytam
Twoje wypowiedzi na Forum o Betasolu. Czy mógłbyś mi napisać , gdzie to mozna kupić i ile kosztuje?
Pozdrawiam
Monika

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 21:26:51

Chodziło mi o wypowiedzi Gonzo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 21:56:59

Betasol - to taka buteleczka z ziołowym preparatem gotowym, kupuje sie to w aptece, kosztuje chyba 8 złotych. Pije się 3 razy dziennie - łyżeczka na pół szklanki wody. Nie każda apteka to ma, ale jak wejdziesz do kilku to na pewno trafisz.
U mnie efekty mogą być od czegoś innego, ale kto wie
uważa się że zioła pomagają, ale po dłuższym przyjmowaniu, nawet wiele miesięcy
ale co mi tam, choruję od dziecka więc nawet rok picia tego czegoś mnie nie przeraża,
aby tylko było lepiej
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:24:09

Nie moge tego tak zostawić.
Co do mnie się pomyliłes i pamiętaj Plum i Barthez ,że tym tokiem myślenia to wy tracicie i powinnyście wziąśććććććććććććććććććć Lodowaty prysznic,to może przeczytajcie czasopismo "Wprost"nr 29/05 i "Newsweek nr29/05.Jeśli jeszcze nie zrozumiecie tzn.,że nie jesteście inteligentni,tylko sfrustrowani łuszczykowate rybki.Mam brata,który ma łuszczycę i też podchodzi tak jak Wy i dlatego Wam się nie dziwię.
Pozdrawiam ! Proszę już na forum nie krytykować .Jeśli cos się nie podoba ,to zróbcie tak jak większość.

NIE KRYTYKUJCIE CZEGOŚ,CZEGO NIE ZNACIE,BO ZAWSZE BĘDZIECIE W TYLE.Jeśli by nie było takich ludzi jak Joma i ja to świat by stał w miejscu,bo jak wiadomo krytykowano wszystkich wynalazców,którzy coś próbowali nowego.Jeśli poddali ,by się krytykom,to nie siedzieli byście teraz przy kompie tylko w jakiejś jaskini .

Pozdrawiam!
Krzysztof

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:30:24

Przepraszam,ale nawet nie myślę żerować na Was,bo wiem,że to poważna choroba.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: adam23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:34:45

gonza a ty wogole cos tego tego czy tez dieta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: plum (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:40:33

ja nie lubię Krzysztof lodowatych pryszniców, brrrrr.....
za to chętnie wezmę taki letni, z lekkiego skosa ze średnim strumieniem na ramiona - uwielbiam, tak jak wszystkie ,,łuszczykowate rybki'
za to tobie odradzam, wiesz na łojotokowe zaplenie skóry to nie za bardzo ten prysznic - częste mycie nasila łojotok. Polecam ci natomiast zioła dziadka Hieronima - mieszanka wszystkich znanych ludzkości ziół - rewelacja , mówię ci, pomaga na wszystko, nawet włosy odrastają na łysinie - pij 4 razy dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: gonza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2005 - 22:55:35

jeśli chodzi o tego tego to mógłbyś mi pozazdrościć, zapewniam cię.
to podobno dobrze wpływa na leczenie - w czasie tego ten tam ... są wydzielane różne związki w centralnym układzie nerwowym ( oprócz tego dolnego układu smiling smiley - u niektórych ważniejszego), które poprawiają wszystko co mogą poprawić
ale dieta w tego tego może przyczynić się do oszczędzenia wielu wartościowych dla skóry substancji - cynku, glukozaminoglikanów i innych
wybór należy do ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2005 - 21:30:43

Widzę plum,że lubisz przygadywać,a w rzeczywistości nie wiesz o czym mówisz.
Cześć !Trzymaj się i nie stresuj ,bo stres potęguje łuszczycę,a łojotoku to dawno zapomniałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2005 - 23:02:56

Dziekuje za informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: magda (---.dyndsl.versatel.nl)
Data: 30 lip 2005 - 16:25:55

hi,hi smieszne to forum przez Was trzech,dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2005 - 11:24:08

ten Betasol to na nerki.po tym specyfiku zauważylam, że częściej ochotę na siku.poważnie. pozdro.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Bogus (82.177.10.---)
Data: 01 sie 2005 - 13:08:00

gniazdo piratów ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: ana (195.205.12.---)
Data: 12 wrz 2005 - 21:53:05

czolem smiling smiley szukalam szantowych tekstow...a trafilam tutaj smiling smiley)) hihihi...moj tata mial luszczyce i pomogla mu ponizsza miksturka:

tinktura ( nalewka) Ginko biloba- 30ml
tinktura ( nalewka) z dziurawca- 30ml
betasol- 20ml
cardiol c- krople 20ml

skladniki wymieszac; zazywac 2 razy dziennie po 5ml w 100ml wody zdrojowej smiling smiley))

sprobujcie...preparat ziolowy smiling smiley...aaa dziurawiec w skladzie wiec uwazajcie ze sloneczkiem...miksturka poprawia krazenie ( cardiol c), koncentracje ( ginko) i oczyszcza organizm ( betasol) = calkiem dobre efekty za niska cene...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.