Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 maj 2006 - 10:22:09

u mnie zniknely po solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: creative33 (---.dialog.net.pl)
Data: 24 sie 2006 - 14:41:42

annia kkk ja mam tak samo i nie wiem dlaczego na ramionach białe an koło nadgarstków czerwone

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2006 - 16:04:17

potwierdzam poprzednie wypowiedz iż białe plamy to efekt stosowania maści sterydowych
w moim przypadku te plamy poprostu się nie opalają i sa najbardziej widoczne latem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 24 sie 2006 - 21:03:30

Dokładnie tak jest w miejscach gdzie smarowałam się Dermowate prawie 2 lata temu mam białe plamki,które się nie opalają ani na słońcu ani na solarium i watpię żeby kiedykolwiek zrównał się koloryt skóry szkoda, że mnie kiedyś nikt nie ostrzegł, że tak jest po sterydach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Paulo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2006 - 15:33:15

Powiem wam tak. Oprocz łuszczycy mam jeszcze bielactwo. Gdy zacząłem stosować sterydy bielactwo w tych miejscach dzie był łuszczek znikło po wyleczeniu tego miejsca z łuszczycy pojawiała się normalna skóra o kolorze takim jak winna być.
Dziwne nie? Hmm tak to już jest na jednego tak na drugiego inaczej.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2006 - 09:55:02

Czy ma ktos takie malutkie biale plamki jak piegi - widoczne po opaleniu? Wystepuja na rekach i nogach. Lekarka stwierdzila ze to bielactwo okolomieszkowe ale one wcale nie wystepuja tylko przy wloskach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2006 - 09:58:32

Mama luszczyce i stosowalam rozne masci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2006 - 13:39:12

z tegp co slyszałam to te plamy sa po stosowaniu sterydow , byc moze tak rozjasnila nam sie skora w tych miejscach ze jednak musi byc róznica > rozmawiajac jednak z lekarka dowiedzuialam sie , ze te przebarwienia znikna z czasem i kolor znowu bedzie taki jak dawniej .

Opcje: OdpowiedzCytuj
ja pozbyc się piegów
Wysłane przez: asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 kwi 2007 - 10:54:53

PROSZE pomozcie mi ja niewiem jak sobie z tym radzic powiedzcie jak sie ich pozbyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: paula (---.ar.wroc.pl)
Data: 09 gru 2007 - 00:08:37

mi na biale plamy pomagalo slonko,na solarke rowniez sie wybieralam i pomagalo.ale tak sie zastanawiam bo ja teraz jestem w trakcie stosowania cloberderm'u,i mam duze obawy jak sie dowiedzialam od was ze to steryd.faktycznie pomaga ale wiem rowniez ze ta choroba udparnia sie na stosowane leki;/
tak wiec jak nie ta masc to jaka jest skuteczna i z naturalnych skladnikow???
stosowalam rowniez zastrzyki z biostyminy,ale czy cos pomogly to niestety ale trudno mnie stwierdzic.
pozdrawim i prosze o pomocsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 09 gru 2007 - 01:17:06

Przestancie prosze wypisywac dyrdymaly o masciach itd.

Macie fatalna diete i przez to obrywa wasza skora w pierwszej kolejnosci,a wy maskujecie chorobe masciami.

Prosze Was myslcie troche

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: rabatek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 gru 2007 - 15:53:56

mysle ze kilka wizyt w solarium napewno wam pomoże. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
luszczyca
Wysłane przez: arek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 pa� 2008 - 23:10:49

cześć wam mam na imie arek i mam 15 lat mam luszczyce ale bardzo malo mam ja troszke w glowie ale jusz zeszla mam jeszcze jedna plamke na plecach i używam maść FLUCINAR sa duze efekty martwi mnie jedno Luszczyca to choroba nie wyleczalna sad smileysad smiley
po jakimś czasie zaś powraca ciężko mi z tym żyć inni mówili zeby dodać oleju do kąpieli z pierwszego tłoczenia 50 mililitrów smiling smiley miło było coś napisać postaram sie być na forum co dzień po południu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Latoya (---.217.146.194.generacja.pl)
Data: 20 cze 2009 - 17:08:39

Ja stosowałam Exorex, zioła od zielarza K. Janickiego i Flavon. Zostały tylko białe plamy, mam nadzieję, że niedługo same zejdą. Chcę jeszcze zakupić Exorex szampon, bo na głowie do tej pory nie jest rewelacyjnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: ewela (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 23 lis 2009 - 02:19:39

ja mam biale plamy juz okolo pol roku sad smiley kiedys jeszcze solarium pomagalo...
teraz juz nie.. tylko wysusza skore. lekarka powiedziala mi zebym zupelnie z tej formy opalenizny zrezygnowala i polecila wyjazd do cieplych krajow... moze kiedys..smiling smiley)

p.s. co do exorexu to nie wszystkim pomaga ja stosowalam go 2 lata temu dluzszy czas i nic....az go odstawilam.. tak jak tu niektorzy pisza kazdy ma poprostu inny organizm i rozne leki inaczej na niego dzialaja...dlatego mysle ze dopoki nie sprobujemy czegos nowego to sie nie przekonamy na wlasnej skorze!!! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2009 - 14:56:23

hejsmiling smileymialam tez takie biale plamki to efekt sterydow lub cygnoliny.Solarium zawsze mi pomagalo smarowalam miejsca balsamem i szlam na 15 min zeby to przypiec pomagalo nie mam tego.pozdrawiam biedronkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: ewela (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data: 09 sty 2010 - 15:04:31

monia jakiego balsamu uzywalas?? jakiegos zwyklego??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2010 - 23:37:50

hejewela.uzywalam balsam z ziaji.brazowa butelka i jest z maslem kakaowym tym sie natluszczam do dzis.jeden co mnie nie uczula zapachowy...tym sie smarowalam przed opalaniem i po.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Sandra (---.cdma.centertel.pl)
Data: 02 maj 2010 - 11:59:56

Mam łuszczycę od 7 lat, jako małe dziecko strasznie się tego wstydziłam zwłaszcza ,że pierwszy raz wyszła mi kiedy miałam komunie. Od 7 lat stosuje jedną i tą samą maść, jeszcze nigdy nie zawiodła i za każdym razem pomaga tak samo, mimo tego ,że jest to steryd. Ja osobiście używam maści diprosalic, i jestem bardzo zadowolona. Białe plamki znikną przy opaleniu się, ewentualnie kiedy łuszczyca wyskoczy np w zimie kiedy nie ma jak się opalić, przejść się do solarium na jakieś 3-4 minuty dwa razy w tygodniu. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak pozbyą się białych plam po łuszczycy
Wysłane przez: Patti (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 maj 2010 - 12:48:47

J nigdy nie stosowałam maści sterydowych na nogi, tylko sie opalam (na słońcu i na solarium) i jak znika Ł, to zostają właśnie białe plamki.
A im bardziej się opalę, tym bardziej te białe plami rzucają się w oczy. Wygląda to jak bielactwo...
Jesienią , kiedy opalenizna pomału schodzi, to koloryt skóry powoli się wyrównuje, plamki są mniej widoczne, ale wtedy znów zaczyna wychodzić Ł. I tak co roku w kółko...
Ale wolę już te białe plamki niż czerwone krosty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.