Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2004 - 23:38:10

jak zaczeła mi sie choroba to miałem dwie dziurki w kieloszkach wyleczyłem sobie ząbki i łuszczyca sie na mnie obraziła bo nie chce wrucić.... grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

pozdro 4@LLLLLLLL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: Krzysiek (---.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2004 - 12:39:23

Mając nadzieje na rozstanie z moją TOWARZYSZKĄ, przeprowadziłem totalny remont uzębienia i... bez skutku. Ale nadal uważam, że zdrowe zęby w znacznym stopniu mogą przyczynić do poprawy wyglądu naszej skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodzi..?
Wysłane przez: tomek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 15:12:39

zadziałało u wujka ponad 4lata od czasu do czasu lekkie wypryski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie z?b?w kto sie ze mn? zgodzi..?
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 15:31:35

a ja uwa?am, ze to chyba musial by? zbieg okoliczno?ci i nie wiedze powi?zania - sk?ra a z?by...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strategicznym punktem tej choroby jest wyleczenie zębów kto sie ze mną zgodz
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2005 - 21:00:11

chore zeby = jakieś tam stany zapalne = wypryski = popieram to co mówi Michał. Ale to nie tylko zęby... bo ja mam zdrowe i mam "lokatorke"

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.