Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: Amara (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 12 lip 2005 - 21:36:33

Chce sie dowiedziec co to za specyfik pod wzgledem chemicznym?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: Amara (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 12 lip 2005 - 21:37:29

na czym polega przyczynowosc dzialania?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: Ajgor (---.pu.kielce.pl)
Data: 13 lip 2005 - 13:09:23

Nie znam tego specyfiku ale na podstawie tego co jest zamieszczone o nim w internecie podchodziłbym z umiarkowanym entuzjamem. Generalnie nie wierzę w żadne cudowne środki które są dobre na wszystko. Takowe nie istnieją i każdy kto twierdzi inaczej jest po prostu kłamcą. Używanie niby skomplikowanego, pseudonaukowego słownictwa typu: rewitalizacja, remineralizacja albo immunomodulacja ( kto w ogóle wymyśłił takiego słownego potworka!!) jest po prostu zasłoną dymną mającą na celu przekonanie klienta, iż ma do czynienia z profesjonalistami. Zaszkodzić pewnie nie zaszkodzi ale nie sądzę żeby pomógł. Taki napakowanie wielu ziół na raz w jeden środek to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia i nic więcej :-). Jeżeli chcesz więcej wiedzieć co zawiera zajrzyj na stronę: http://www.alveo.netkam.com.pl/.
P.S. A co do przyczynowości działania to według mnie chodzi o to, że środek oddziaływuje bezpośrednio na przyczynę schorzenia a nie tylko na skutki choroby. W naszym przypadku byłoby to super bo niestety dotychczas znane i stosowane lekarstwa działaja tylko skutkowo tzn. usuwajhą zmiany skórne ale nie likwidują choroby. Uff, ale się rozpisałem :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: szyszka 37 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2005 - 23:10:23

to jest dobre na wszystko i na nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2005 - 11:27:40

Pijemy z rodzina ALVEO juz od dwóch miesięcy i uważam, że jest to swietny produkt. Już po kilku dniach zazywania widac poprawę w funkcjonowaniu organizmu.
Nasze dziecko ( jest wczesniakiem) miało poważne zmiany hormonalne.
żle "dozowany" w organizmie hormon wzrostu powodował szybki rozwój niektórych organow np. jajników. terapia sterydami nie przyniosła poprawy wręcz przeciwnie mnostwo spustoszenia w tak małym człowieczku.
po sześciu tygodniach picia ALVEO zrobiliśmy badania kontrolne wachania
hormonu wzrostu spadły do 80%. Do tego poprawił się stan ogólny dziecka. Córka dobrze spi, nie przeziebia się, jest pogodna, ma dobry apetyt.
Działania na łuszczycę nie sprawdziłam, poniewaz nikt z nas nie choruje, ale ludzie pijący ALVEO wypiowiadają się jak najlepiej. Ja mogę powiedzieć o "rybiej łusce", chorobie z rodziny łuszczyc. Syn naszych przyjaciół urodził się z tą dolegliwością. Przez 17 lat jezdzili po szpitalach i klinikach w Polsce i Europie. wszyscy lekarze twierdzli, ze choroba jest to choroba genetyczna, nieuleczalna. Dopiero pani doktor z Lublina ( jak bedzie trzeba to sciągnę jej dane) przyjżała się blizej tej chorobie i postanowiła podać ALVEO. Po 2 latach picia dziewczynka, pierwsza jej pacjentka jest, całkowiecie zdrowa. Adrian syn naszych przyjaciół pije preparat od dwóch miesięcy. Jego skóra zrobiła się miekka, miejscami na twarzy, rękach koła kolan widać już czystą skórę. Chłopak jest szcześliwy.
Mogłabym opisywać mnostwo przypadków bo cała nasza rodzina i wszyscy znajomi pija ten preparat. Polecam każdemy z całym spokojem, bo pomoze napewno.
Jeżli potrzebne będą jakieś informację, udzielę ich bardzo chętnie.
Mnie też ktoś pomógł podjąc dobra decyzję i dziś moje dziecko jest zdrowe.

Pozdrawiam
Ewa Drożdż
601 944 631

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: Kaparri (---.btk.net.pl)
Data: 22 sie 2005 - 12:59:28

Skład chemiczny naturalnych składników Alveo.

Witaminy: A, B1, B2 (ryboflawina), B6, B12, C, P, K1, E.

Makroelementy: żelazo, wapń, magnez, cynk, mangan, sód, potas, fosfor, krzem (w tym łatwo absorbowalny krzem), polisacharydy, kwasy organiczne, enzymy roślinne, aminokwasy, proteiny, jod, jodki, przeciwutleniacze i zmiatacze wolnych rodników, związki odtruwające (detoksyfikacyjne), sole mineralne, inhibitory, beta-karoteny.

Izoflawony: genisteina, biochanina (antyoksydanty), flawonidy (zwalczają wolne rodniki), glikozydy (pobudzają bezpośrednio pracę skurczowo-rozkurczowo mięśnia sercowego).



smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 22 sie 2005 - 21:20:28

skąd ty to wszystko wiesz...?? trzyamsz sztame z pania Ewa..?? :>

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 22 sie 2005 - 21:29:24

Tylko dlaczego jest to takie drogieeee;///

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 22 sie 2005 - 21:32:21

ewa..a ty to rozprowadzasz czy co?? wybacz, ale to co tu piszesz brzmi jakbys probowala zareklamowac ten produkt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Alveo ,coz to takiego?
Wysłane przez: ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 09:10:47

Dystrybucją nie. A reklamowanie- nazwij to jak chcesz. Nie wiem czy jesteś matką, bo jak nie to chyba nie zrozumiesz.
Masz ciązko chore dziecko, lekarze nie bardzo wiedza jak mu pomóc. przepisywane leki bardziej szkodzą niż pomagają. I wtedy ktoś proponuje ci takie zioła. Nie ma się nic do stracenia, nie ważna jest cena. Liczy się tyko zdrowie dziecka. Po pozytywnej opinii naszej pani pediatry ja się już nie wachałam. Kupiłam te zioła. Dzisiaj moja córka jest zdrowa. Nie masz pojecia jakie to uczucie.Poleciłam te zioła całej mojej rodzinie i wszystkim znajomym. Dlaczego mam o tym nie mówić skoro nam tak bardzo pomogło.
Niech ktoś inny też ma szansę i niech sam podejmie decyzję. Ja jestem bardzo wdzięczna, że ktos mi opowiedział o ALVEO a nie zostawił tej wiadomości tylko dla siebie.
pozdrawiam
Ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.