Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
wyniki badan
Wysłane przez: Marzena (---.a.pppool.de)
Data: 26 lip 2005 - 16:33:19

Witajcie Kochani

jakis czas temu napisalam po raz pierwszy na tym forum, ze cos mnie dopadlo i ze nikt nie wiedzial wtedy co to bylo. Mi to prawde mowiac tez wygladalo na luszczyce ale nie potrafilam pogodzic sie z mysla, ze wlasnie mnie i wlasnie teraz to dopadlo. Nie chcialam, bo mam kilka innych chorob, ktore dostalam od rodzicow i luszczyca jest dla mnie teraz ostatnia choroba, ktora moge "dostac od ojca"
Chodzilam od lekarza do lekarza, oddalam probke skory do labolatorium w celu dokladnego ustalenia przyczyny wysypki. Kosztowalo mnie to duzo nerwow, a gdy mialam otrzymac wyniki, z nerwow zrobilo mi sie slabo.
okazalo sie jednak ze to.. uczulenie!!smiling smiley)))) Po prostu jestem alergikiem! Aby to potwierdzic na 100 % lekarz skierowal mnie do zrobienia testu alergicznego. i to, co mi tak spedzalo sen z powiek to alergia na trawe i zyto.
teraz przez okres 3 lat bede dostawala zastrzyki raz w miesiacu z tymi wlasnie substancjami a po 3-letniej kuracji alergia powinna zniknac.
Pisze to, bo moze nie kazdy z Was cierpi na luszcyce, a powierzchownosc badan w Polsce nie pozwala na doglebne przeanalizowanie sytuacji kazdego z Was. Mysle ze warto sie nad tym zastanowic.

Pozdrawiam Wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.