Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DZIARKA - SUKCES
Wysłane przez: lysy (---.range86-135.btcentralplus.com)
Data: 03 sie 2005 - 23:43:00

OK
POSTANOWILEM SOBIE ZROBIC DZIARE.MAM GDZIES TO CHOLERNA LUSZCZEYCE I NAPEWNO NIE STANIE POMIEDZY MNA A CZYMS CO LUBIE I ZAWSZE CHCIALEM.
WIEC WYDZIARALEM SOBIE CALE PRAWE RAMIE BYLO TO DWA TYGODNIE TEMU , I JEST SUPER TATUAZ JUZ JEST ZAGOJONY A O LUSZCZYCY SLADU NIE MA.WSZYSTKO PRZEBIEGA TAK JAK POWINNO.
WIEC MILOSNICY KLUCIA SIE NIE PATRZCIE NA NIC TYLKO DZIARAJCIE SIE , JA JUZ OBMYSLAM PLANIK I SZKICUJE SOBIE COS NA MOJA ZGRABNA NOZKE.
TAK NA MARGINESIE ZROBIENIE DZIARKI BOLI JAK CHOLERA , ALE PAMIETAJCIE ZE WARTO.
NIE DAJCIE SIE TEMU CHOLERSTWU I ZYCZE POWODZENIA.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DZIARKA - SUKCES
Wysłane przez: ewelina (---.iton.pl)
Data: 06 sie 2005 - 22:13:50

tatoo zrobilam sobie w ubiegłym roku i też nic sie nie działo, żadnych niepojących zachowań ze strony skóry... a teraz... nie mogę przestać myśleć o drugim smiling smiley
pozdrawiam, ewelina

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.