Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: iwonawarminska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2008 - 19:37:19

Clobex pomógł mi w naprawdę szybkim tempie, do tej pory żaden środek nie był taki skuteczny. Męczę się z moim łepkiem już od 4 lat, a Clobex poradził sobie w ciągu tygodnia. Mimo drogiej ceny, jest wart azkupu, łatwo się zmywa, nie pozostawiea tłustych włosów, a poza tym jest naprawdę bardzo wydajny. Jedna buteleczka wystarcza na całą kurację, właśnie zaczynam druga kurację Clobexem, bo od pierwszej minęło kilka miesiećy, w między czasie obrona licencjatu i wszystko dało się we znaki mojej skórze. Teraz już po stresie i mam nadzieje wydobrzeć. TRZYMAJCIE SIĘ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: asiek (---.ztpnet.pl)
Data: 28 lip 2008 - 22:10:40

Witam!
Mam łuszczycę od 4 lat, do niedawna miałam ja tylko na łokciach. Teraz mam tez na głowie. Jeden strup. Wiem ze sterydy to ostatnia deska ratunku, ale niestety beż clobexu nie da rady. I tan łuszczyna nigdy nas nie opuści, to czemu nie stosować tego szamponu i chodź na chwilkę mieć spokój.
Szampon jest super, widzę poprawę. Ale ilekroć go nakładam na głowę i masuję nigdy nie udało mi się uzyskać piany. Czy szampon stosuje się na mokre czy suche włosy???
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: piotrekkl (---.centertel.pl)
Data: 01 wrz 2008 - 15:12:57

witam,
miałem łuskę na nogach - piszczele i łydki oraz na głowie,
dermatolog wysłał mnie do szpitala, tam stosowałem cygnolinę, maści kojąco pielęgnacyjne na nogi i maść - śmierdząca (zapach przypominający wędzonkę)oraz oliwkę salicylową. Po 11 dniach pobytu w szpitalu łuska na nogach całkowicie zniknęła, głowa była czyściutka - żadnej łuski oraz żadnych zaczerwień, nawet malutkich. Na nogach zostały jedynie zaczerwienienia po stosowaniu cygnoliny, ale i one znikły po niecałym tygodniu. W tym czasie stosowałem środek - cepathil MD (ok 43zł) jednocześnie nie piłem mocnych alkoholi (wódka), jedynie od czasu do czasu piwko. po ponad 2 miesiącach od wyjście ze szpitala nogi mam czyste od łuszczycy, głowa podobnie, ale co pewien czas smaruję głowę oliwką salicylową i stosuję szmpon POLYTAR. Clobex jest do niczego, steryd, drogi. moze i na początku będziecie widzieć różnicę uzywając clobex-u ale po pewnym czasie wyskoczy wam jeszcze większa łuska na głowie, ze clobez sobie z nią nie poradzi. Najgorsze na możenie zrobić to używać sterydów do leczenia łuszczycy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: anka-1 (89.238.35.---)
Data: 16 wrz 2008 - 08:06:29

Witam, jestem nowa, więc będe miec na pewno jeszcze wiele pytań. moja łuszczyca nie jest aż taka straszna, pojawia sie bardzo rzadko i na ogół można ją szybko zaleczyć.Nie znam się na lekach chociaż jestem chora juz 20ścia lat. U dermatologa bywam raz na 5 lat i właśnie teraz mam obawy, bo lekarz przepisał mi Clobex i nie wiem czy powinnam brać tak silne leki? Objawy mam tylko na głowie i to nie za wiele ich jest. Czy mogę zastosować coś w zamian Clobexu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2008 - 13:22:04

Witam.uzywalam CLOBEX na glowe i musze z przykroscia stwierdzic, ze mi nie pomogl .fakt mialam szybka poprawe ale na miesiac potem wysialo mi nie mal cala glowe wiec nie stosuje go i juz nie zastosujesad smileymoze komus pomoze.powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: george (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2008 - 20:58:11

Rozpocząłem kuracje , 7 dzień , jest poprawa po clobexie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: luska man (---.chello.pl)
Data: 05 lis 2008 - 19:42:12

Witam, mam 13 lat i choruję na łuszczycę od 5 lat. Kiedyś miałem znikome objawy, ale od jakiegoś roku mam straszne wysiewy. Byłem u wielu lekarzy i przepisywali mi przeróżne maści, płyny itp m.in. elocom, elosalic, protopic, daivonex, cygnolina o dużym stężeniu (nie pamiętam jakim, ale dużym), cutivate, advantan, diprosalic i wiele, wiele innych. Moja głowa jest jednym wielkim strupem mam plamy wielkości 9 cm na ciele mam mniejsze, jakieś 4x4cm. Na głowę stosowałem oprócz wyżej wymienionych maści i płynów oliwę słuszczającą. Owszem, działała, ale tylko słuszczała i tak na drugi dzień miałem łuskę. Stosowałem też różne szampony oprócz wyżej wym. preparatów i tak nie było żadnego efektu. Wszystkie te maści, które stosowałem były na sterydach (prawie wszystkie) i pomagały tylko przez jakiś czas, a potem musiałem zmieniać maści. Dzisiaj moja dermatolog znowu przepisała mi elocom (tylko ona jak na razie działa) i Clobex. Czytając wasze opinie na temat tego preparatu zastanawiam się czy go wykupić, ale widzę że i tak nie mam innego wyjścia (nic już nie działa). Mam nadzieję że moja koleżanka trochę pofolguje, jeśli jednak się tak nie stanie to zostaje mi tylko szpital i naświetlanie lampami ;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: agusia julia 24 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2008 - 11:43:37

Hej!Ja rowniez mam ta przekleta chorobe.Ale znalazlam dobrego specjaliste-profesora zalozyl akademie medyczna we Wrzeszczu wktorej sie leczylam.Ostatnio mailam znowu wysiew a z glowy sie sypalo... przepisal mi szampon FREEDERM TAR stosuje sie go co 3dni jest hypoalergiczny trzeba wmasowac go w skore glowy do utworzenia piany trzymac 5min. i splukac.do tego stosowalam masc Cocois.teraz glowe mam czysta;]naprawde polecam.Pozdrawiam;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: luska man (---.chello.pl)
Data: 06 lis 2008 - 14:08:20

Hello, ja ten Freederm obecnie stosowałem i zero rezultatu. Wcześniej próbowałem z SELSUNEM tym dostępnym w polsce, który mi nie pomagał a następnie z niemiec sprowadzałem SLELSUN BLUE tylko że mocniejszy (niedostępny w polsce). Ciągle zero rezultatu, dzisiaj pójdę i wykupie ten Clobex, zobaczymy czy coś zdziała. Jeśli chodzi o ciało to tak znośnie ale głowa jest straszna, położę gdzieś głowę na czarnym to od razu się białe robi. Najgorzej to mam w szkole, jak mnie obgadują itp. Ale trzeba jakoś żyć ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: ewelina (---.mtm-info.pl)
Data: 19 lis 2008 - 19:39:28

wypadaja mi wlosy juz od kilku lat praktycznie co rok jest nawrot, swedzi mnie glowa, nie mam zadnych strupkow czy cos w tym stylu tylko taka warstwe nie zluszczonej skory zastanawiam sie czy to luszczyca bo wlasnie dostalam clobex, chociaz jest poprawa po szamponie polytar i preparacie do wcierani prosze o opinie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Grzegorz76 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2008 - 02:38:55

Też stosowałem clobex na poczatku ze świetnym rezultatem, teraz ciut gorzej. Teraz jestem na elocomie i nawet udaje sie toto zwalczyć. Ale i tak najlepiej było w wakacje nad morzem - zero zmian skórnych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: luska man (---.chello.pl)
Data: 21 lis 2008 - 19:55:35

jak byłem nad morzem to było jeszcze gorzej. Dostałem takiego wysypu że do szpitala trafiłem ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: _asiek (---.ztpnet.pl)
Data: 27 lis 2008 - 23:11:13

Clobex jest skuteczny tylko wtedy kiedy nie ma łuski na głowie. Ja na razie pozbywam się łuski lekami robionymi w aptece, w skład tego leku miedzy innymi wchodzi masło kakaowe, jestem zadowolona. Niebawem zacznę stosować Clobex i liczę na efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: ~agness (---.aster.pl)
Data: 30 lis 2008 - 01:22:24

witamsmiling smiley
zaczęły mi bardzo wypadać włosy, swędziała skóra (przez okres około 1,5 roku straciłam około 1/2 włosówsad smiley), mam cześć głowy pokrytej jaką dziwną łuską ale u mnie nie stwierdzono łuszczycy tylko łojotokowe zapalenie skóry, dostałam clobex do stosowania ale przed nim mam stosować przez 3 tyg co trzeci dzień sqamax. po tym squamaksie jest już poprawa (stosuję 2 tyg.), wykupiłam clobex ale z waszych opinii wynika ze to straszny shit.
będę wdzięczna za opiniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: luska man (---.chello.pl)
Data: 02 gru 2008 - 21:45:59

stosuje już ten clobex jakiś czas na złuszczoną skórę głowy. Po posmarowaniu i zmyciu była poprawa na około 2 dni, lecz potem znowu łuska wyskakiwała. Nie mam już żadnego innego sposobu więc po świętach pewnie do szpitala pójdę ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Grzegorz76 (213.227.108.---)
Data: 02 gru 2008 - 22:04:53

wykupiłam clobex ale z waszych opinii wynika ze to straszny shit.


Nie jest to shit. Jest dobry, ale to steryd. Clobex i zmiana klimatu zdziałały u mnie cuda, niestety po powrocie z wakacji na Śląsk znowu się zaczęło... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: anonim (---.chello.pl)
Data: 29 gru 2008 - 09:40:05

ja przez 3 lata męczyłam się z łuszczycą głowy aż moja pani dermatolog przepisała mi szampon Clobex. łuszczyca zniknęła mi w ciągu 4 miesięcy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: krystian (---.eranet.pl)
Data: 14 sty 2009 - 21:01:44

ja mam ją od roku i z początku nie leczyłem ale jak widać już mi ją było to leczyłem i nie żadnym szamponem tylko spirytusem i pomagało ale do czasu ! U mnie w rodzinie wszyscy maja lekarz powiedział że genetycznie a teraz stosuje lek Clobederm i po 2 posmarowaniach znika zostaje tylko biała plamka taka jakby blizna. Latem ogoliłem się na łyso i wyleczyłem z głowy lecz każda rana którą zrobię se gdzieś na skórze owłosionej jest to już ognisko łuszczycy które trzeba od nowa leczyć.MI POMAGA MAŚĆ CLOBEDERM !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2009 - 19:55:37

Tak tez myje tym Cloboxem ale moga byc niemale nawroty!!!sad smiley
Radze mylam ok 1 miesiac 2 razy na tydzien z dodatkim jakiegos zwyklego szamponu bez wlasciwosci(np. Bambino)
a potem 1 raz na tydzien a reszte jakims normalnym szomponem np Elseve

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Clobex - łuszczyca głowy
Wysłane przez: Basia (---.23.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl)
Data: 04 mar 2009 - 22:23:47

Mi nie pomógł sad smiley((( Jestem załamana, tyle kasy i nic! A mam wrażenie, że nawet jeszcze gorzej. Po upływie 4 tygodni zostało mi jeszcze ok. pół buteleczki szamponu z którą już nic nie mogę zrobić, no i na dodatek jako efekt uboczny sterydów wyskoczył mi na głowie trądzik. Ale jak widzę, niektórym pomaga,zazdroszczę i pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.