Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zniklo!
Wysłane przez: pandemonium (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2005 - 18:12:03

niemam juz luszczycy, wystarczylo isc do szpitala nawet mnie tam nie chcieli przyjmowac przepisali masci i po 3 tyg REGULARNEGO smarowania zniknelo i skonczcie z tymi pierdolami jak sie leczy luszczyce bo az smiech zbiera

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zniklo!
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 04 sie 2005 - 21:48:26

no gratuluje sukcesu...chociaz skoro maści ktore uzywales zostaly przepisane w szpitalu..napewno zawieraja sterydy, wiec twoje szczescie nie potrwa dlugo, a jesli tematy poruszane na forum cie nie interesuja poprostu tu nie wchodz..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zniklo!
Wysłane przez: halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2005 - 21:59:06

Pewnie nie zle Cie nafaszerowali sterydami Cloboderm,Lorinden A,Elocom,diprosaliki itd.Tez byłam pewna że jestem wyleczona,po 2 latach powróciła i z taka siłą że zaatakowana cała skóra i stawy,więc nie ciesz sie zawczasu i nie krytykuj innych że szukają lekarstwa aby się pozbyć tego świństwa chociaż na jakiś czas,,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zniklo!
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2005 - 22:20:40

po sterydach nietrzeba czekac 2lat zeby wrucila ja dostawalam nawroty po paru tygodniach a teraz mam problem zeby sie pozbyc tego chociaz na pare dni bo juz nic niedziala na moja skore wiec zanim zaczniemy co kolwiek uzywac czeba przekonac sie jaka zawartosc jest steryd w masciach.Ja juz walcze z ta choroba prawie 30 lat wiec duzo juz preparatow uzywalam a teraz nawet syn od roku ma ta luszczyce i unika sterydowych masci.pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.