Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xxx (---.rainbow.net.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:34:20

twierdzisz, ze luszczyce sie roznosi? dziwne.. mowisz ze udalo Wam sie wyleczyc paru pacjentow, ja jestem chetny i jestem w stanie zaplacic kazda kase zeby sie tego pozbyc!! Route jestes lekarzem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:50:45

xxx... Nie nazwałąbym siebie lekarką, bo nie lubię lekarzy, lekarze nas rzadko kiedy uzdrawiają i są zbyt szturmowani przez firmy farmaceutyczne. Trudno to określić. Ale nieważne to jest smiling smiley Łuszczyca wydobywa się z naszego organizmu, a wykwity mogą być przenoszone. Dlatego też w przypadku łuszczycy melkfet nanosi się punktowo, nie wsmarowując tylko coś w rodzaju pukania się po czole smiling smiley Ma on nawilżyć nasz wykwit i usunąć strupek. Nie może być to owijane w żadne folie ! Skóra ma oddychać !! To jest jedna z faz terapii. Skąd jesteś xxx ? Czy daleko masz do Lublina?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xxx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 21:20:38

daleko ale to nie stanowi. masz gg albo cos podobnego? tez chorujesz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 21:33:53

Nie choruję, ale widzę jakie są efekty po tym... Przykro mi, ale na stan dzisiejszy nie ma warunków żeby Cię przyjąć. Czym do tej pory się leczyłeś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xxx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 21:55:34

odpisalem na @@

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: mala maja (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 22:43:53

co to za metoda? jestem zainteresowana!!!! ale zeby mowic o wyleczeniu luszczycy trzeba znac jej przyczyne, znacie ja???? daj znac route.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 22:49:20

Oczywiście, że jest znana przyczyna, jedna najwazniejsza, na którą składa się cała inna reszta smiling smiley Każdy dobry lekarz powinien to wiedzieć, niestety nie ma już takich :/ Starej dawnej medycyny lekarzy już nie ma... Jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowanym to niestety na chwile obecna nie mogę pomóc i zdradzić jaka to jest metoda.Powiem jedno, największa, najcenniejsza terapia i wyleczenie jest MAJ !! W najbliższym czasie będziemy badać czy jest ona również skuteczna (na pewno nie tak jak w maju), ale może przy dłuższej terapii. Tej terapii nigdzie nie ma zapisanej w żadnym podręczniku, gdzie byłoby to ujęte wprost. Możecie się śmiać, ale osoba, która ją odkryła, miałą ten dar by dojść do tego. To nie jest żadne słuchanie tasm tak jak w innym temacie czytałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xxx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 22:55:35

Route a odbierasz maile? Jezeli maj jest najlepszym miesiacem to moze pylenie ma tu jakis wplyw i skuteczne by bylo odczulanie? Dasz jakis namiar na siebie zebys nam nie zniknela z forum?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 23:07:47

xxx odpisałąm Ci na meila.
Tu żadne odczulanie nie gra roli. smiling smiley
Proszę, należy się uzbroić w cierpliwość. Wiem, że pewnie myślicie ,mze jak tu sie uzbroić, że mogę tego nie rozumieć, ze lato nam idzie, ze mamy wykwity itp.ja to wszystko rozumiem. Nie mogę wam zdradzić recepty na to, obowiązuje mnie tajemnica.
My potrzebujemy czasu na otworzenie gabinetu. Niestety dopiero teraz. Ale na przyszły rok jeżeli wszystko się uda, mam nadzieje,ze wszyscy już beda zdrowi smiling smiley
Tylko błagam.. Nie pakujcie się w sterydy ! Chociaż pewnie sami się przekonaliście już jakie to daje efekty uboczne. Wszystko dostaje sie do waszego organizmu, a pozniej jest juz tylko gorzej od tego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: yedcp (---.centertel.pl)
Data: 28 maj 2011 - 11:11:05

czemu dopiero m maju? jak to dziala, ze tylko maj jest skuteczny? ta metode odkryl ktos kto jest lekarzem? interesujace, jedziecie na nobla grinning smiley tylko ile w tym prawdy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 11:56:50

Heh, może kiedyś nobla się dostanie tongue sticking out smiley 100% prawdy w tym jest, po co miałabym oszukiwać ludzi i dawać złudną nadzieję na wyleczenie? Po co zakładałoby się gabinet gdyby to nie działało? Nie należymy do osób, które robią coś tylko dla pieniedzy. Osobiście z własnych spostrzeżeń uznaję to za przełom. Szkoda i zaskakujące jest to, że nikt do tego nie doszedł. Bo zostało to opracowane na własnej skórze osoby, która to odkryła. Uważam, to za najlepszy dowód na to, że TO działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 12:00:52

Tak jak pisałam wyżej, będą trwały badania nasze nad tym czy dany srodek działa również w nieco innej postaci. Dlaczego dopiero w maju, jak wiadomo od praktycznych i porządkowych spraw wymaga to odpowiedniego miejsca aby było dla każdego wygodne i nikogo nie uciążało. Pewiem poziom musi zostać spełniony i wymogi danej kuracji. A jak sami chyba wiecie na te potrzeby pieniadze nie spadają z nieba, a przystosowanie jest dość kosztowne. Cierpliwości, jeżeli uda nam się tylko coś wcześniej ruszyć na pewno Was o tym powiadomię i zdecydujecie sami czy zechcecie z naszej pomocy skorzystać. Sądzę, że na pewno ktoś z tego forum skorzysta i wqyda tutaj opinię, że pomogło smiling smiley
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: kx7ed (83.1.205.---)
Data: 28 maj 2011 - 12:21:57

Wiesz po co zakladac gabinet i dawac nadzieje? Po to zeby zarobic, on clinic tez potezna firma a jednym pomaga, drugim nie. Nie mowie, ze macie naciagac, bylo by pieknbie gdyby faktycznie pomagalo a od ludzi byscie sie nie opedzili. Ile beda trwaly badania nad tym czy w obecnych miesiacach jest to skuteczne? Moze potrzebujecie krolikow doswiadczalnych? Piszesz ze bedziecie badac czy dany srodek dziala w innej postaci tzn to jest jakies smarowidlo czy leczenie wewnetrzne? W takim razie mozna by podwazyc wszelkie diety, nerwy i temu podobne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: exfvd (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 19:57:40

route to dlaczego dalas tak pozno znac?? juz jest koniec maja a chetni napewno by sie znalezli!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 22:39:19

Nie można podważać układu nerwowego, wpływu całego roganizmu bo chyba jak wszyscy dobrze wiecie kazda choroba, a przede wszystkim skóra to pokazuje nam cos,ze od wewnatrz sa jakies zakłócenia. Nie chcemy zdradzać w jaki sposób można się tego wyleczyć. Zastanawiające jest jednak dla mnie to, że nikt na to nie wpadł.
Dlatego tak pozno, bo za mało osób skorzystało z tej terapii i chcielismy sie przekonać czy rzecywiscie na wszystkich korzystajacych z tego zadziała. Owszem, działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xfactor (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 21:31:47

masz jakies fotki osob wyleczonych przed i po? albo oni tu zagladaja? nie zdziw sie ale wiele osob moze w to nie uwierzyc a w ciemno to raczej malo kto zaplaci bo nieraz juz zotalismy oszukani a przy tym schorzeniu w sumie nie trudno naciagnac i dac slepa nadzieje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 maj 2011 - 21:43:50

route może napis od razu ile ta impreza ma kosztować,bo wiesz łuszczyca to jednak kosztowna choroba,a tak chętni mogli by odłożyć sobie kaskę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 22:17:13

Taka kuracja w której otrzymujecie wszystkie naturalne środki od wewnatrz i do zewnatrz będzie orientacyjnie kosztować 2 tyś. Tyle wynosi koszt przygotowania srodków aby zachowały swoje właściwościnajważniejsze do kuracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 maj 2011 - 22:30:47

To co niektórzy mogą sobie tylko pomarzyć wiesz ja jestem czysta a koszt miesięcznie na leczenie wyniósł mnie ok.30zł jak nie mniej a stosowałam swoje cudo 2 miesiące.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 22:32:48

Nic innego tylko sie cieszyc smiling smiley Miejmy nadzieje, że na nowo się nie pojawi smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.