Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 maj 2011 - 22:35:18

W razie czego wiem co robić ale nie za 2 tysiaki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 22:54:43

Nikogo do niczego nie zmuszamy, jedynie zapraszamy i zapewniamy. Prowadzimy taką politykę, że dopiero następuje płatność gdy pacjent widzi efekt. Także spokojnie, nie jest to żadne naciąganie.

N piszesz w razie czego co masz robić, rozumiem, że w razie czego dgy łuszczyca wróci. Nie rozumiem takiego myślenia. Może dla Ciebie to jest wygodne, ale spotkałąm wiele przypadków dla których to było uciążliwe. Dlatego daję gwarancję na zero powrotu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 maj 2011 - 23:03:21

Nie wiesz jakie dla mnie było uciążliwe i jak wyglądałam ale dwa tysiaki nie wydała bym na leczenie.Łuszczyca to upierdliwa choroba ale nie oddam wszystkiego żeby na jakiś czas lepiej wyglądać a jak na razie nie dasz 100% gwarancji na to że po 10 latach czy wcześniej nie wróci.Nie twierdze że twój sposób nie działa ale na to żeby stwierdzić czy się kogoś wyleczyło potrzeba czasu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 23:10:05

N, nie musisz mi mówić jaka to upierdliwa choroba bo doskonale o tym wiem i wiem jak bardzo jest to uciązliwe. Także bardzo Cię proszę ale nie podważaj mojego zdania. Do niczego Cię nie zmuszam. To nie jest jakiś czas. Pomyśl sobie ile wydajesz przez całe życie na wyzbycie się tego, a to wracało. Nie jest moją winą, że przełom (bo tak to mogę nazwać i wiele innych osób tak to okresla) tyle kosztuje. Tzn. samo zachowanie wlasciwosci ze srodków naturalnych i dojscie do tego tyle kosztuje.
Życzę Ci zdrowia i żeby Twój sposób okazałs ię skuteczny, a nie tylko na miesiac lub dwa.
Gdybym nie była pewności wyleczenia w 100%, z którym za każdym razem się spotykam to bym tego nie gwarantowała :]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2011 - 23:16:25

DOBRY BAJER ALE NIESADZE BY NA TYM FORUM BYLI TAK NAIWNI .TO MOZE LEPIEJ ODRAZU NA ZACHUD WYJECHAC .GDYBY TAK BYLO NAPRAWDE TO CHYBA ZJECHALIBY SIE TU Z CALEGO SWIATA .NIETWIRDZE ZE NIEMACJE DOBREJ METODY ALE W 100% I ZE JESZCZE NIWROCI JUZ NIEDAM SIE NABRAC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 maj 2011 - 23:19:45

Waldi, tutaj nie ma żadnego bajeru. Z resztą nie będę się wdawać w taką dyskusję i przekonywać bo to nie ma sensu. Wasza sprawa jak sie leczycie i jak chcecie sie leczyć. Może pewnego dnia będą do nas przyjeżdzać z zachodu. Albo my również rozwiniemy się na zachód smiling smiley

Powodzenia w wyleczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: dzinks (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 cze 2011 - 23:38:44

na czym polega ta kuracja? jest bezpieczna dla zdrowia? jak to mozliweze na 100% skuteczna i dziala na kazdego? sory ale mnie to zainteresowalo. dzinks

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: brat (---.gerda.com.pl)
Data: 21 pa� 2011 - 13:03:15

jak do was dotrzec do lublina gdzie leczycie luszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 21 pa� 2011 - 15:22:49

Przyjechać możesz,to przynajmniej zwiedzisz Stare Miasto,bo łuszczycy na pewno tu nie wyleczysz.Route jak na razie przestała uzdrawiać bo się nie odzywa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.