Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Curatoderm-Flucinar-Dermovate - jestem czysta!
Wysłane przez: AnnaMarija (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2008 - 07:28:07

Jutro opijam i to sowicie pierwszy tydzien matur... Nie bede sobie zalowac, bo ostatnio za duzo przezylam stresu, musze odreagowac... zreszta... mialalam dlugo okres abstynencji...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm-Flucinar-Dermovate - jestem czysta!
Wysłane przez: ziko (---.inowroclaw.mm.pl)
Data: 10 maj 2008 - 13:36:26

Pij,pij będziesz łatwiejsza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm-Flucinar-Dermovate - jestem czysta!
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2009 - 14:17:10

jestem chory na zapalenie atopowe skory, od pewnego czasu zaczelomnie okropnie wysypywac, tzn od jakiegos roku lekarka przepisale mi w tym czasie z 40 opakowan flucinaru, teraz wiem czemu mam coraz gorzej ze skora i nic na nia nie pomaga! co mam teraz zrobic?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm-Flucinar-Dermovate - jestem czysta!
Wysłane przez: lolo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2009 - 14:17:47

jestem chory na zapalenie atopowe skory, od pewnego czasu zaczelomnie okropnie wysypywac, tzn od jakiegos roku lekarka przepisale mi w tym czasie z 40 opakowan flucinaru, teraz wiem czemu mam coraz gorzej ze skora i nic na nia nie pomaga! co mam teraz zrobic?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.