Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DIETA ESKIMOSOW
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 23 sie 2005 - 12:25:13

CZYTALAM KIEDYS ZE U ESKIMOSOW WOGOLE NIE WYSTEPUJE LUSZCZYCA.PODOBNO TO ZASLUGA DIETY BOGATEJ W KWASY OMEGA3.KUPILAM SOBIE KAPSULKI OMEGA3 FORTE 1000MG FIRMY NATUR KAPS.KOSZT NIECALE20ZL A STARCZAJA NA MIESIAC.A NUZ MI COS POMOGA.ZAMIERZAM BRAC PRZEZ KILKA MIESIECY.RYBKI TEZ ZAWIERAJA TE KWASY ALE SA ZA DROGIE I NIE CHCE MI SIE ICH PRZYRZADZAC.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA ESKIMOSOW
Wysłane przez: robert (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 15:57:12

czesc,nie rezygnuj z rybki!do tego piwko,papierosek-polecam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA ESKIMOSOW
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:44:19

a ja wla?nie przestalam pi? =] na imprezach tylko jedno, a potem cola =] i niby ?e grzeczna dziewczynka =]
ale tak powa?nie to w mlodo?ci <heheh>troche szalalam i to by?o przyczyn? pierwszego wysiewu dlatego teraz sie wystrzegam.POZDRAWIAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA ESKIMOSOW
Wysłane przez: 'jo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sie 2005 - 16:45:09

PRZYNAJMNIEJ ALKOHOLIZM MI NIE GROZI! =]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA ESKIMOSOW
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 24 sie 2005 - 19:05:52

hej.no bobra.bede jesc rybki.papieroski i piwko a takze inne rzeczy jak najbardziej uzywam.wlasnie jutro ide na imprezke.nie zauwazylam aby mi to zaostrzalo objawy choroby.korzystam z zycia .tak po prostu.pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.