Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Homeopatia
Wysłane przez: apus (---.partner-tour.com.pl)
Data: 31 sie 2005 - 08:15:49

Czy stosowałiście leki homeopatyczne przy leczeniu łuszczycy?
Jakie były skutki takiego leczenia?
Co to były za leki?

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 02 wrz 2005 - 20:49:49

Ja stosuję leki homeopatyczne. Kropelki i granulki i obecnie nie mam żadnych zmian łuszczycowych, a jak zaczęłam się leczyć, to miałam taki wysyp, że chcieli mnie do szpitala położyć. Bez żadnych maści, ani kremów wszystko mi zeszło samo. Jestem teraz cała czysta.
Ale więszkość ludiz nie wierzy w homeopatię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 03 wrz 2005 - 09:51:04

mozesz podac dokladne nazwy tych lekow homeopatycznych ktore stosowalas?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: Weronika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2005 - 15:40:08

z tego co slyszalam o homeopatii od osoby, ktora w ten sposob sie leczy, nie ma czegos takiego jak lek na konkretna chorobe. lek jest dobierany indywidualnie, do pacjenta i jesli jest dobrze dobrany, leczy wszelkie stany chorobowe u tej osoby, od bolu zeba i kataru do zapalenia pluc i luszcycy. tylko trzeba znalezc dobrego homeopate, ktory przeprowadzi wywiad dokladnie (pytaja tam o bardzo duzo roznych rzeczy - nie tylko na co sie chorowalo, ale w jakiej pozycji sie spi, co sie lubilo jako dziecko, jakie sie ma cechy charakteru itp; wywiad trwa pare dobrych godzin). wtedy klasyfikuje pacjenta jako jeden z setek typow i dobiera odpowiednie dla tego typu lekarstwo; jak nie dziala, to szuka dalej, az znajdzie. podobno jest to bardzo skuteczne i umozliwia zycie praktycznie bez normalnych srodkow farmakologicznych. sama jeszcze nie probowalam, ale jestem na etapie szukania dobrego homeopaty w moim miescie. podobno terminy sa odlegle, niestety.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: Rybka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 wrz 2005 - 13:56:56

brałam krople R-65, niestety nie pomogły zbyt wiele, byłam u zielarza dostałam zestaw ziółek do picia - niestety po nich bolał mnie żołądek więc zaprzestałam ....
Nie stosuje sterydów już od lat!
Nie pojawiają sie nowe ogniska, stosuję tylko olej z nasion wiesiołka i codziennie biorę kąpiel z olejkiem do kąpieli, który tak nawilża skórę że nie muszę stosować balsamu do ciała. Gdy skóra zaczyna się trochę przesuszać szczególnie latem stosuje oliwkę dla dzieci.
Poprawa stanu skóry nastąpiła gdy zaakceptowałam swoją chorobę i przestałam się denerwować i szukać na siłę "złotego" środka.
2 lata temu przez 3 miesiące regularnie 2 razy w tygoniu chodziłam na solarium. Dodam, że bez żadnego skrępowania chodzę w lato w sukienkach i bluzkach z krótkim rękawem.... daję skórze letni oddech. Na plaży korzystam ze uroków słońca i wody.
Ta choroba nauczyła mnie cierpliwości i pokory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 10 wrz 2005 - 13:14:42

Zgadzam się z Weroniką. Lekarz przeprowadza wywyiad i na jego podstawie przepisuje leki. Pyta o wszystko, o upodobania, cechy charakteru, sposoby radzenia sobie ze stresem, z załamaniem psychicznym, pyta o jakieś ciężkie przeżycia, o choroby swoje i bliskich.
Mnie przepisał takie leki: na początku brałam rano przed jedzeniem CITROKEHL jedną łyżeczkę, przed obiadem brałam 8 kropli SANKOMBI D5, przed kolacją znów CITROKEHL, a przed snem Sepia officinalis 9CH. Brałam to przez 3 tygodnie. Później dostałam rano 8 kropli MUCOKEHL D5, a przed snem 5 granulek sepia officinalis 15 CH.
Nie biorę sterydów już 4 miesiac, a wcześniej musiałam się smarować nimi codziennie.
Dodatkowo biorę olej z nasion wiesiołka.
Niektórzy nie wierzą w homeopatię, ale jak wytłumaczyć to, że prawie 4 miesiące jestem czysta, a wcześniej przez 20 lat musiałam się smarować sterydami bo cała skóra mi aż gniła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: Jadwiga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2005 - 16:08:28

prosze o podanie nazwy lekow homeopatycznych i oliczka napisał(a):

> Ja stosuję leki homeopatyczne. Kropelki i granulki i obecnie
> nie mam żadnych zmian łuszczycowych, a jak zaczęłam się leczyć,
> to miałam taki wysyp, że chcieli mnie do szpitala położyć. Bez
> żadnych maści, ani kremów wszystko mi zeszło samo. Jestem teraz
> cała czysta.
> Ale więszkość ludiz nie wierzy w homeopatię.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: alunia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 11:52:17

no dobra ale gdzie znajde takiego lekarza???? jestem z wrocka!moze ktos mi powie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 15:29:44

Jakbyś mieszkała w Krakowie to mogłabym ci podać adres, do tego, gdzie ja chodzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 21:31:52

mozesz podac adres tego lekarza?ile kosztuje wizyta?dzieki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 12 wrz 2005 - 21:46:47

Ten lekarz to Robert Zawiślak ul. łokietka 12a tel. (012) 633-69-96

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: lilka (---.chello.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 10:51:48

dzieki.przy okazji napisz ile placisz za wizyte?pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Homeopatia
Wysłane przez: oliczka (---.autocom.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 21:26:23

Właśnie, zapomniałam napisać. Pierwsza wizyta 120 zł, następne już 70 zł. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.